Skocz do zawartości

Renault Laguna - zła sława?


Adaźko

Rekomendowane odpowiedzi

> co powieci o silniku 1,6 16v k4m?

> ma zmienne fazy rozrzadu?

> cos sie w nim puje,

> mam lagunę z takim silnikiem. jak zimny to falują obroty

Jak to L II to ma KZFR. Psują się czasem cewki, pada KZFR a poza tym śmiga tylko, ze mocy mało.

Poszukaj o falowaniu obrotów na forum Laguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to I phII

> byłem na tym forum, małą wiedze tam mają, wiecej informacj uzyskałem od gazowników...

No to nie masz KZFR. A co do falowania obrotów to może byc problem z uszczelnieniem w okolicy przepustnicy jak i wiele innych. A co do forum to zdanie mam odmienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak zaczalem krytykowaxc lagune- jako uzytkownik mam do tego prawo to wybuchla awantura

No ale jak chcesz uzyskać informacje od ludzi to nie bierz się za krytykę ich ukochanych autek. Pochwal a uzyskasz co chcesz. A nawet jak masz inne zdanie to zachowaj je dla siebie. To forum jest naprawdę skarbnicą informacji. Jak miałem Lagę to kupę fajnych rzeczy zrobiłem dzięki niemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to I phII

> byłem na tym forum, małą wiedze tam mają, wiecej informacj uzyskałem od gazowników...

no to gratulacje, znalezienia super gazowników...

Owszem, jak na każdym forum (nawet tu) się odnajduje masa oszołomów, ale twierdzenie o braku fachowości, i małej wiedzy użytkowników różnych for samochodowych to już chyba lekka nadinterpretacja.

Jest taka szansa, że jakaś odpowiedź się mija z prawdą, ale naprawdę w parę chwil się znajdzie osoba kompetentna, która wyprostuje błąd.

Od 15 lat czytam różne fora, raz sie zdarzyło że dostałem złą odpowiedź na moje pytanie. Przyczyną był fakt że moje auto było z początku produkcji (mówię o Chryslerze) i miał inny system sterowania sprzęgłem. ( u mnie był na linkę a w wszystkich innych hydrauliczny - auta z takim sterowaniem były produkowane przez niecały rok) Po jakimś czasie i mojej informacji już o tym ewenemencie pamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sama karta o ile nie uziemi Ci samochodu 1000 km od domu nie jest wielkim problemem,

Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej?

Chodzi o kartę hands free?

AFAIK nawet karta hands free może być użyta jak tradycyjny kluczyk, to znaczy grotem otwierasz drzwi, potem kartę w paszczę czytnika i odpalasz, mimo że hands free kompletnie nie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej?

> Chodzi o kartę hands free?

> AFAIK nawet karta hands free może być użyta jak tradycyjny kluczyk, to znaczy grotem otwierasz

> drzwi, potem kartę w paszczę czytnika i odpalasz, mimo że hands free kompletnie nie bangla.

karty w L2 byly dosyc awaryjne bez wzgledu na to czy HF czy nie (szczegolnie te z poczatkow produkcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.