Skocz do zawartości

VW +10%


poziomek

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja dlatego nigdy nie patrze na katalogowe spalania, ale na użytkowników, przykładowo autocentrum.

> Katalogowe spalania są w przypadku takich samochód wyżyłowane maksymalnie oby tylko pokazać,

> że się da...

Też oglądam zawsze auto centrum, stwierdzam, iż rozrzut na tym portalu jest taki w spalaniu, że branie tego jako jakiś wyznacznik to odmiana czarnaj magii i nic więcej. Ale co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie jestem za

Tylko jest jeden szkopuł, jeżeli wierzyć forom to benzyniaki w LIII to lekka porażka a zwłaszcza ten nowy z kooperacji z Nissanem , zostaja diesle a tu znowu nie każdemu pasuje. Z opinie forumowych laguny to wychodzi brac 2.0 dCi 130km/150km inne upierdliwe lub awaryjne frown.gif

>, zawsze się zastanawiałem jak za syfka z klasy C można dać pod 90k pln,

> skoro można mieć za to samochód o klase wyżej, lepiej wyposazony no i bez tego wiejskiego

> znaczka VW...

Jeżeli faktycznie jest taka opcja (gusta potrzeby inne uwarunkowania na to pozwalaja) to jak najbardziej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłem Jettą 1.4 TSI służbową, byłe niemile zaskoczony i czułem niedostatek mocy poniżej turbo.

> Aha teraz patrzę i widzę, że Jetta ma chyba 122km, nie wiem czym różnią się te silniki...

Ten 122KM ma tylko turbinę, więc z dołu nie miało co ciągnąć oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bez problemu, jeżdżąc jak świadomy kierowca, a nie udając że to sportowa rakieta do upalania na

> drodze.

> Mam Tsi, słabsze , ale też wiele urban legends się naczytałem ile to nie potrafi spalić itp, bez

> problemu jadąc normalnie czyli nie będąc zawalidrogą osiągam deklarowane przez producenta

> spalanie więc się da, tylko trzeba umieć.

mam tak samo. Co prawda fiatowski T-Jet jest bardziej paliwożerny niż TSI, bo nie ma bezpośredniego wtrysku, ale spalanie katalogowe jest jak najbardziej do osiągnięcia. Trzeba tylko umieć jeździć, a nie umieć jedynie wciskać na zmianę gaz-hamulec-gaz hamulec hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żeby Ci się nie pokruszyły ze starości przed wymianą

nie ma śladów wizualnych zużycia, tylko na zimnym przy ruszaniu lekko poszarpuje, to znak, że trzeba zmienić. Co ciekawe to się objawia, właśnie przy 30 kkm, tak jak przypada wymiana zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli podana kilka stron wczesniej mazda 3, nie jest zadnym konkretem?

Przeleciałem wątek pobieżnie.

Tak jest.

Ale gdybym ja wybierał, to różnica w spalaniu jest dla mnie zbyt duża

Automat tam jakiś jest i sensowne wyposażenie w tej cenie ?

Nie, nie bronię Golfa tylko staram się być obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeleciałem wątek pobieżnie.

> Tak jest.

> Ale gdybym ja wybierał, to różnica w spalaniu jest dla mnie zbyt duża

> Automat tam jakiś jest i sensowne wyposażenie w tej cenie ?

> Nie, nie bronię Golfa tylko staram się być obiektywny.

A musi być benzyna? Megane 1.5 diesel 110KM automat jest dużo tańszy w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdaje się, że automat jest tylko w 110KM

No to raczej nie bardzo do porównania, bo trzeba by równać z 1.2 TSI 105KM i wtedy VW też będzie taniej i na jedno wyjdzie.

Jak się zacznie jeszcze porównywać wyposażenie to te Golfy naprawdę nie są takie złe, a każdy i tak wybiera co chce, lubi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mało jeździsz, 15000 na rok

jeżdżę tyle ile potrzebuję. W tym roku to będzie chyba aż ze 20 tys. zlosnik.gif

> BTW wielu klientów jednak przezywa szok ze kiedys to placili po 10zl za świece

do jednego auta kupuję świece po 50pln za sztukę, do drugiego po 50pln za komplet. Niestety elastyczność, moment obrotowy, dużo bardziej przyjemna i mniej stresująca jazda autem z silnikiem turbodoładowanym kosztuje mnie dodatkowo te 150pln raz na dwa lata. Wiesz, ja należę do tych, co rozumieją, że za darmo to można co najwyżej dostać wpysk.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I bardzo dobrze. Fakt, że im bogatsze miasto tym więcej aut grypy vaga. Wawa to jeden wielki vag,

> zresztą w krk jest podobne. Dobrze, że do tego dochodzą perełki w postaci bardzo drogich aut.

Nie rzuciło mi się to jakoś w oczy. Przeważnie vagi w dużych ilościach widzę na wsiach i zadupiach, widocznie w miastach giną w tłumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.