Skocz do zawartości

ori central w cc


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej jakbyś ogarnął coś takiego:

dsc00353r.jpg

masz np. tutaj:

http://allegro.pl/silownik-centralnego-zamka-fiat-seicento-punto-i2847604014.html

no i sterownik(centralka) z pilotami - osobiście mam takie cuś:

http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-bx10-uniwersalny-i2794579321.html

Chwalę go sobie, zbiera spokojnie z 70-80metrów, bateria trzyma już ponad 3 lata smile.gif

W zestawie dostajesz schemat podłączenia,

Jak ogarniesz jakiegoś najprostszego MASTER SLAVEa to możesz sobie zmodzić otwieranie klapy właśnie z pilota wink.gif

Powodzonka grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori cental mam.

Pozostało podłączenie włąsnie takiego sterownika jak masz i zależy mi na info jak najprościej i gdzie się wpiąć we wiązke grinser006.gif

> najlepiej jakbyś ogarnął coś takiego:

> masz np. tutaj:

> http://allegro.pl/silownik-centralnego-zamka-fiat-seicento-punto-i2847604014.html

> no i sterownik(centralka) z pilotami - osobiście mam takie cuś:

> http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-bx10-uniwersalny-i2794579321.html

> Chwalę go sobie, zbiera spokojnie z 70-80metrów, bateria trzyma już ponad 3 lata

> W zestawie dostajesz schemat podłączenia,

> Jak ogarniesz jakiegoś najprostszego MASTER SLAVEa to możesz sobie zmodzić otwieranie klapy właśnie

> z pilota

> Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej jakbyś ogarnął coś takiego:

> masz np. tutaj:

> http://allegro.pl/silownik-centralnego-zamka-fiat-seicento-punto-i2847604014.html

> no i sterownik(centralka) z pilotami - osobiście mam takie cuś:

> http://allegro.pl/sterownik-zamka-centralnego-bx10-uniwersalny-i2794579321.html

> Chwalę go sobie, zbiera spokojnie z 70-80metrów, bateria trzyma już ponad 3 lata

> W zestawie dostajesz schemat podłączenia,

> Jak ogarniesz jakiegoś najprostszego MASTER SLAVEa to możesz sobie zmodzić otwieranie klapy właśnie

> z pilota

> Powodzonka

To wygląda na na część zamka od SC. confused.gif

Ale w CC są zupełnie inne zamki nono.gif

Nie spotkałem oryginalnego zamka z siłownikiem, tylko dopinane siłowniki typu uniwersalnego. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To wygląda na na część zamka od SC.

> Ale w CC są zupełnie inne zamki

> Nie spotkałem oryginalnego zamka z siłownikiem, tylko dopinane siłowniki typu uniwersalnego.

Czekałem na info czy ktoś potwierdzi moją teorie zlosnik.gif

Mam SX'a czyli bogato na tamte czasy wyposażona 900tka - zderzaki w kolor z listwami, inne listwy boczne, lakier metalic, blokada skrzyni biegow - panel srodkowy jak w ccsie i elektryczne szyby, ale brak centralnego zamka zlosnik.gif Ty Ociec to wiesz, nie wiem jak tam z wiedza na ten temat u Camela, dlatego pisze wink.gif

Inne bogate wersje cento to wersja z klimatyzacją(suite), otwieranym faltdachem(soleil); w ccsie jakies elementy skorzane i np ori szyberdach - ale nigdy nie spotkałem sie z ori centralnym zamkiem..

I z tego co sie orientuje ten ori z sc trzeba przerabiac pod cc, ale nie robilem tego osobiscie, wiec Ci na 100% nie powiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze jest ori łącznie z zamkiem klapy grinser006.gif

tylko klamki tak chodzą jakby chciały a nie mogły zarządzać crazy.gif

Miałem tak w Arosie i założyłem sterownie z pilota i o zamkach zapomniałem grinser006.gif

> Czekałem na info czy ktoś potwierdzi moją teorie

> Mam SX'a czyli bogato na tamte czasy wyposażona 900tka - zderzaki w kolor z listwami, inne listwy

> boczne, lakier metalic, blokada skrzyni biegow - panel srodkowy jak w ccsie i elektryczne

> szyby, ale brak centralnego zamka Ty Ociec to wiesz, nie wiem jak tam z wiedza na ten temat u

> Camela, dlatego pisze

> Inne bogate wersje cento to wersja z klimatyzacją(suite), otwieranym faltdachem(soleil); w ccsie

> jakies elementy skorzane i np ori szyberdach - ale nigdy nie spotkałem sie z ori centralnym

> zamkiem..

> I z tego co sie orientuje ten ori z sc trzeba przerabiac pod cc, ale nie robilem tego osobiscie,

> wiec Ci na 100% nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekałem na info czy ktoś potwierdzi moją teorie

> Mam SX'a czyli bogato na tamte czasy wyposażona 900tka - zderzaki w kolor z listwami, inne listwy

> boczne, lakier metalic, blokada skrzyni biegow - panel srodkowy jak w ccsie i elektryczne

> szyby, ale brak centralnego zamka Ty Ociec to wiesz, nie wiem jak tam z wiedza na ten temat u

> Camela, dlatego pisze

> Inne bogate wersje cento to wersja z klimatyzacją(suite), otwieranym faltdachem(soleil); w ccsie

> jakies elementy skorzane i np ori szyberdach - ale nigdy nie spotkałem sie z ori centralnym

> zamkiem..

> I z tego co sie orientuje ten ori z sc trzeba przerabiac pod cc, ale nie robilem tego osobiscie,

> wiec Ci na 100% nie powiem

w moim byłym cc był raczej fabryczny central z alarmem, bo alarm miał konkretną wiązkę raczej zamontowaną w fabryce, otwieranie było z dużego kluczyka. Zresztą kupił go zabel i mi mówił później, że jak próbował wymienić wkładkę to które w nim były były jakieś inne i nigdy wcześniej się z takimi nie spotkał...a on wie co mówi bo to jego 13 cento zlosnik.gif

Może zobaczy wątek i sam się wypowie zlosnik.gif

A i auto pierwotnie było dość mocno wypasionym ccs'em z De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Sebaso. Siedziały u Ciebie ori siłowniki (białe) na stelażach. Siedzą zresztą do tej pory. Są dużo sprawniejsze i wytrzymalsze od uniwersalnych.

Oryginałów z sc raczej się nie przełoży do cc - zupełnie inna konstrukcja zamka.

U tOrO'a w białym agencie też były ricambi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekałem na info czy ktoś potwierdzi moją teorie ... ciach

Był ori centralny montowany w cc...ja jak wyszbrowałem kilka lat temu kpl. elektrycznych szyb to w gratisie gościu dorzucił właśnie dwa siłowniki drzwi ze stelażami, siłownik klapy, wiązki z wtyczkami, centralkę strującą i jeszcze parę pierdół zlosnik.gif Siłowniki drzwi sprzedałem (na forum, chyba komuś do rajdówki ale poźniej chyba poszły dalej) bo u siebie miałem już c.z., a siłownik klapy poszedł jakoś nawet niedawno bo już był mi zbędny jak zrobiłem otwieranie z knefla ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe teorie Panowie zlosnik.gif

Człowiek się uczy całe życie wink.gif

Ciekawe czy były to tylko wersje na DE/I czy w PL tez takie montowali 'w opcji' bo wiem, ze w fabrycznym wyposazeniu tych wersji co wymienilem - byc moze rzeczywiscie CCS mial cos takiego niewiem.gif Ale wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim..

Ale ja młody jestem i się nie znam grinser006.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to ciekawe teorie Panowie

> Człowiek się uczy całe życie

> Ciekawe czy były to tylko wersje na DE/I czy w PL tez takie montowali 'w opcji' bo wiem, ze w

> fabrycznym wyposazeniu tych wersji co wymienilem - byc moze rzeczywiscie CCS mial cos takiego

> Ale wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim..

> Ale ja młody jestem i się nie znam

Mój zestaw całej elektryki i centralnego był właśnie z żółtego CCS'a z tego co pamiętam smile.gif

P.S.

Też jestem Młody, miło mi hehe.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to ciekawe teorie Panowie

> Człowiek się uczy całe życie

> Ciekawe czy były to tylko wersje na DE/I czy w PL tez takie montowali 'w opcji' bo wiem, ze w

> fabrycznym wyposazeniu tych wersji co wymienilem - byc moze rzeczywiscie CCS mial cos takiego

> Ale wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim..

> Ale ja młody jestem i się nie znam

Moja szwagierka w soleilu ma ori cz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja może dołoże swoje 5 groszy zlosnik.gif

Ostatnio temat centralnego był mi bliski bo poprzedni właściciel zrezygnował ze sterownika centralnego. Oryginalnie siedzi tam takie coś: klikaczek do alledrogo Podstawka do tego sterownika znajduje się pod deską za tą półeczką na jakieś dokumenty. Najlepiej tam zanurkować i będzie wszystko widać. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała decha to wielka półka hihi

po stronie kierowcy czy pasażera ?

> Dobra to ja może dołoże swoje 5 groszy

> Ostatnio temat centralnego był mi bliski bo poprzedni właściciel zrezygnował ze sterownika

> centralnego. Oryginalnie siedzi tam takie coś: klikaczek do alledrogo Podstawka do tego

> sterownika znajduje się pod deską za tą półeczką na jakieś dokumenty. Najlepiej tam zanurkować

> i będzie wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ogarnięty, jakby co.

Nad nogami pasażera jest podłużny przekaźnik.

Ma podłączoną kostkę i osobno minus (czarne dwa przewody).

Plus w kostce czerwony. do siłowników idą żółto czerwony i szaro czerwony. Pozostałe to sterowanie z masterów.

PS

nie chodził mi siłownik od kierowcy. Rozebrałem go i okazał się że ma zimny lut, ale z głupoty przed lutowaniem spr. go na krótko i co - wyleciały kuli ehhhhhh. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój zestaw całej elektryki i centralnego był właśnie z żółtego CCS'a z tego co pamiętam

> P.S.

> Też jestem Młody, miło mi

mój ccs był żółty z ori centralnym i resztą pierdoł + kanapa bez zagłówków 270751858-jezyk.gif 1995r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.