Skocz do zawartości

Omijanie węzła Mysłowice - Brzęczkowice ZNAKI DLA NIEPOZNAKI


komor

Rekomendowane odpowiedzi

> swoja droga genialny i jakże prosty system, no i cena, az chce sie tamtedy jezdzic

Bo tamten kawałek jest "państwowy" i ma być kosztach a ten w rękach prywatnego koncesjonariusza i ma przynosić mu zysk.

Plus tajne aneksy do umowy między państwem i Stalexportem gwarantujące temu ostatniemu spore przywileje i ograniczający działanie państwa w zakresie budowy obwodnic na pozostałych drogach w okolicy odcinka objętego koncesją.

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgoda

> Ja jeżdżę tę trasę od 5-7h lub 19-21 i jeszcze ani razu korka nie spotkałem, po prostu trzeba

> wiedzieć kiedy jechać

Teraz w Zabierzowie na DK79 budują bramki do ViaTolla, więc jest szansa, że będzie luźniej, przynajmniej o cieżarówki ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i wagi w Kochanowie oraz w Rudawie...

czekam z niecierpliwością aż to zacznie działać. Może przynajmniej trochę ruch się zmiejszy i ludzie mieszkający przy samej DK79 odpoczną trochę od ciągłego huku przejeżdżających ciężarówek. Naprawdę jako mieszkańca Zabierzowa strasznie mnie cieszy ten ViaToll zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobry aparat z Ciebie - każdy światopogląd inny niż Twój jest gorszy

> ja tam jednak mimo wszystko omijam bramki na A4 kiedy mogę - nie dlatego że mnie nie stać, ale jak

> ktoś już to pisał - jest to "mój mały protest" przeciw Stalexportowi.

> BTW policz ile Cię kosztują te bramki jak jeździsz codziennie do pracy - 8złx20dni roboczych -

> 160zl co miesiąc za sam szlaban...

Coś pomyliłeś, Panie zlosnik.gif Ja jeździłem codziennie i wychodziło "minimalnie" więcej - 2x8zł do pracy i 2x8zł spowrotem, razem 32 zł dziennie x 20 dni roboczych 640 zyla psu w ... mamba.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz w Zabierzowie na DK79 budują bramki do ViaTolla, więc jest szansa, że będzie luźniej,

> przynajmniej o cieżarówki

Żeby tylko, bramki już stoją w Trzebini i Chrzanowie 270751858-jezyk.gif

I wygląda na to że dla dużych i tak jest taniej niż autostradą 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żeby tylko, bramki już stoją w Trzebini i Chrzanowie

> I wygląda na to że dla dużych i tak jest taniej niż autostradą

Ale system zacznie działać pono 30 marca, na razie tylko w którąś sobotę nazad testowane były te wagi w Rudawie. Koledze pokazali zdjęcie (tak,tak! ) z przodu, z boku, ile waży i ile ew. może doładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś RMF FM podało, że przed bramkami we Wrocławiu w kierunku na Gliwice jest korek na 4

> kilometry...

w czwartek po poludniu jak jechalem juz tam tez niezly kociol byl...

swoja droga raczej zawsze wszystkie bramki sa otwarte a i tak lajtowego przejazdu nie ma...

rano korek w kierunku Wrocka a po poludniu w kierunku Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.