Skocz do zawartości

FSO Plakat


Rekomendowane odpowiedzi

> wiem mialem takiego

> dlatego napisalem ze na tym plakacie ,ale tych chromow u nas chyba nie bylo

Ale tu oprócz obudowy reflektorów przeciwmgielnych i znaczka FSO nie ma żadnych chromów grinser006.gif Ten pasek na dole atrapy to po prostu w taki sposób pada światło, a obwódki wokół reflektorów to miejsce klejenia szkła z odbłyśnikiem wink.gif

286542652-prima.jpg

ok.gif

post-129023-14352518287206_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> typowy liftback to octavia lub avensis -na pewno nie polonez.

Istnieje pewna granica między hatchbackiem i liftbackiem, nawet według Wikipedii jest ona "płynna". Dla mnie jest to pochylenie tylnej szyby </> 45* grinser006.gif. W czasach kiedy Polonez był produkowany, a hatchbackami były SC, Peugeot 205, Golf, Kadett czy Corolla, Polonez był typowym przedstawicielem dzisiejszego liftbacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale tu oprócz obudowy reflektorów przeciwmgielnych i znaczka FSO nie ma żadnych chromów Ten pasek

> na dole atrapy to po prostu w taki sposób pada światło, a obwódki wokół reflektorów to miejsce

> klejenia szkła z odbłyśnikiem

Chromowane ramki wokół reflektorów są elementem jednocześnie ozdobnym i mocującym sklejony klosz i szkło w koszyku ramki świateł.

286543659-PB120074.jpg

Ze względu na konstrukcję atrapy, niestety ten chrom umyka pod plastikiem.

286543659-Bez%A0tytu%B3u.jpg

post-14422-14352518290319_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chromowane ramki wokół reflektorów są elementem jednocześnie ozdobnym i mocującym sklejony klosz i

> szkło w koszyku ramki świateł.

> Ze względu na konstrukcję atrapy, niestety ten chrom umyka pod plastikiem.

Popatrz, a u mnie tego nie ma (z tego co kojarzę, bo nie chce mi się iść i sprawdzić 270751858-jezyk.gif). Z tym że ja mam reflektory Ruhla na zwykłe żarówki hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Popatrz, a u mnie tego nie ma (z tego co kojarzę, bo nie chce mi się iść i sprawdzić ). Z tym że ja

> mam reflektory Ruhla na zwykłe żarówki

Spójrz na pierwszą fotkę.

W tym podwójnym koszyku osadzone są lampy i dociągnięte tymi srebrnymi ramkani (na fotce na górze po prawej) - wszystko jest rozbieralne na elementy.

Więc ta ramka u ciebie musi też być - i musi też być chromowana, bo ona jest taka w standardzie - to nie jest żaden wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spójrz na pierwszą fotkę.

> W tym podwójnym koszyku osadzone są lampy i dociągnięte tymi srebrnymi ramkani (na fotce na górze

> po prawej) - wszystko jest rozbieralne na elementy.

> Więc ta ramka u ciebie musi też być - i musi też być chromowana, bo ona jest taka w standardzie -

> to nie jest żaden wypas.

Pewnie masz rację ok.gif Przy najbliższej okazji przyjrzę się temu. W sumie nigdy jeszcze tego nie ruszałem (poza wymianą żarówek i urwaniu przełącznika regulacji dla obciążonego auta) i jakoś nie rzuciło mi się w oczy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.