Skocz do zawartości

Fajne XC60 - co jest grane?


Astroman

Rekomendowane odpowiedzi

> Firma powstała 30 listopada br. zdaje się

> 100% wałek, może dość subtelny ale wałek

A jaki on subtelny...troszkę bardziej wydumany, bo się zrobiło głośniej o zaliczkowcach, oto moto usuwa oferty, o tych co na VACie przekrety robią też głośnawo było, więc trzeba szukać skuteczniejszych rozwiązań.

Już mówiłem, jest sporo ludzików z Wawki, niech któryś się pofatyguje i zrobi wywiad środowiskowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie nauczcie się że jak auto jest wyceniane do sprzedaży za 50% wartości rynkowej a do tego

> sprzedający chcę zaliczkę TO ZNACZY ZE JEST 99,9 % szans na to że to OSZUST !!

Ale ja to doskonale wiem smile.gif

A teraz małe porównanie bo nie dawało mi to spokoju biglaugh.gif

Tu jest aukcja z której ściągnięto zdjęcia

a tu dla porównania oferta jak od św Mikołaja wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak robią przekrety na Vacie?

Nie płacą vat za granicą odkupując auto od firmy leasingowej, po drodze gubią dowód zakupu i wyrabiają nowy ewentualnie przepuszczają auto przez inna firmę słup i efekt jest taki, że Polak kupuje auto na f.vat marżę szczęśliwy że znalazł okazję.

Jak kupujesz na pełną fakturę nic ci nie grozi. Ale f.vat marża to proszenie się o kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie płacą vat za granicą odkupując auto od firmy leasingowej, po drodze gubią dowód zakupu i

> wyrabiają nowy ewentualnie przepuszczają auto przez inna firmę słup i efekt jest taki, że

> Polak kupuje auto na f.vat marżę szczęśliwy że znalazł okazję.

> Jak kupujesz na pełną fakturę nic ci nie grozi. Ale f.vat marża to proszenie się o kłopoty.

Tutaj przybliżyłem temat faktur i wałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kupujesz na pełną fakturę nic ci nie grozi. Ale f.vat marża to proszenie się o kłopoty.

Co Ty opowiadasz chłopaku???

Jeżeli jesteś VATowcem i sprzedajesz towary używane, to zależnie od dokumentu nabycia, wystawiasz VAT 23% lub VAT marżę.

Napisz proszę dla ogółu jakie to kłopoty występują przy zakupie na fakturę VAT marża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co Ty opowiadasz chłopaku???

> Jeżeli jesteś VATowcem i sprzedajesz towary używane, to zależnie od dokumentu nabycia, wystawiasz

> VAT 23% lub VAT marżę.

> Napisz proszę dla ogółu jakie to kłopoty występują przy zakupie na fakturę VAT marża.

W Pewnym Państwie Prawa łatwiej ściągać Kowalskiego który kupił samochód niż oszusta, który sprzedał towar zw. z VAT, mimo że nie nie miał do tego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.