Skocz do zawartości

[Warszawa] Poszukiwany ktoś z interfejsem i umiejętnościami


karax

Rekomendowane odpowiedzi

konkretnie chodzi o ustawienie przeciwmgielnych świateł w tryb świateł dziennych

coś takiego jak ma Format u siebie w VC zrobione

auto to VC po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma Format u siebie? Pytam, bo tu nie ma działu "Pokaż swoje auto" czy coś takiego grinser006.gif

Pamiętać należy że światła przeciwmgielne nie mogą pełnić funkcji DRL. Dopiero po zmianie na homologowane do jazdy dziennej można to programować.

W bezpieczeństwie o UEC, pamiętaj żeby ktoś przy zabawie Techem lub Op-Comem nie zdezaktywował ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak ma Format u siebie? Pytam, bo tu nie ma działu "Pokaż swoje auto" czy coś takiego

Quote:


Poprzez OP-COM wraz z kolegą 51cent zostało ustawione, że po włączeniu zapłonu zapają się światła przeciwmgłowe przód ze zmniejszoną mocą. Mamy więc imitację świateł dziennych, jak ktoś chce z tego korzystać.


> Pamiętać należy że światła przeciwmgielne nie mogą pełnić funkcji DRL. Dopiero po zmianie na

> homologowane do jazdy dziennej można to programować.

spoko, jakoś bym to przełknął

może z czasem nawet bym wstawił odpowiednie lampy

> W bezpieczeństwie o UEC, pamiętaj żeby ktoś przy zabawie Techem lub Op-Comem nie zdezaktywował ich.

znaczy można wyłączyć całkowicie system, fajnie biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> konkretnie chodzi o ustawienie przeciwmgielnych świateł w tryb świateł dziennych

> coś takiego jak ma Format u siebie w VC zrobione

> auto to VC po lifcie

Primo: to nielegalne; PP czy inny diagnosta się przyczepi

Secundo: można zrobić kuku; tak jak pisali Koledzy

Tretio: zrób normalny tryb nr 5 świateł mijania i nikt się nie przypie; świecą tylko h7 z przodu i nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak to zostało zrobione... Techem czy Op-Comem nie da się (o ile mi wiadomo) obniżyć napięcia, żeby światła były słabsze. Poza tym jak to zostało zaprogramowane, że najpierw zapalają się przeciwmgielne a potem mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie zastanawia jak to zostało zrobione... Techem czy Op-Comem nie da się (o ile mi wiadomo)

> obniżyć napięcia, żeby światła były słabsze. Poza tym jak to zostało zaprogramowane, że

> najpierw zapalają się przeciwmgielne a potem mijania?

Nie wiem, włączyliśmy to trochę przez przypadek, normalnie zapalały mi się bez kręcenia światła mijania. Jak to wyłączyliśmy to zaczęły się palić przeciwmgielne, tylko słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> konkretnie chodzi o ustawienie przeciwmgielnych świateł w tryb świateł dziennych

> coś takiego jak ma Format u siebie w VC zrobione

> auto to VC po lifcie

Ja mogę użyczyć OP-COMa i laptopa na chwile smile.gif Ale wyklikać musisz sam, bo ja się boję klikać nawet w swoim aucie (znaczy zmieniać opcję, bo błędy sobie sczytuję ) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.