Skocz do zawartości

opinia z ak potrzebna


bulla

Rekomendowane odpowiedzi

> http://otomoto.pl/nissan-primera-1-8-16v-a-t-34000-k-przebieg-C26730402.html

> jak to sie sprawuje , jak spalanie ?? ten automat sie nie rozsypie ??

Kolega się przymierzał żeby tam pojechać i obadać ale w końcu się nie zdecydował bo za mało mocy.

Moim zdaniem, jeśli to co podali w ogłoszeniu jest prawdą, to jest to świetna oferta. Miałem okazję przejechać się kiedyś taką Primerą i bardzo mi się podobało. Wewnątrz fajnie, wygodnie, design na tyle nowoczesny, że nawet po latach się nie nudzi. Prosty silnik (nie wiem jak z tym automatem), ot, wygodne toczydło. Emocji w nim nie zaznasz, ale świętego spokoju powinien dość dużo oferować.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli to co podali w ogłoszeniu jest prawdą, to jest to świetna oferta.

(...)

> ...ale świętego spokoju powinien dość dużo oferować.

Jeśli przy 34 tys. km trzeba było wymienić końcówki drążków kierowniczych i sworznie dolne wahaczy, to co będzie dalej.

Trudno uwierzyć w takie ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> Jeśli przy 34 tys. km trzeba było wymienić końcówki drążków kierowniczych i sworznie dolne wahaczy,

> to co będzie dalej.

Weź pod uwagę, że auto ma 7 lat.

> Trudno uwierzyć w takie ogłoszenie.

Każde auto trzeba dokładnie sprawdzić. Ja w ogłoszenia nie wierzę, ale nawet jeśli tylko 50% z tego co napisali to prawda to i tak auto może być w miarę dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://otomoto.pl/nissan-primera-1-8-16v-a-t-34000-k-przebieg-C26730402.html

> jak to sie sprawuje , jak spalanie ?? ten automat sie nie rozsypie ??

Jezdzilem taka Primera przez 2 lata i jakies 50kkm, tylko ze 1.9dciok.gif

Ogolnie bardzo fajne auto, mimo przebiegu na koniec blisko 260kkm...

Przez ten czas jedyne problemy dotyczyly osprzetu silnika, ale przebieg robil swoje!

Auto zdecydowanie na trasy, na miescie przeszkadzaja gabaryty i ogromny promien zawracania...

Design dosc kontrowersyjny, ale mnie sie podobalok.gif

Ceny czesci wg mnie zupelnie normalne jak na auto klasy D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szału nie ma, może i silnik prosty ale lubi olej zeżreć, bynajmniej pierwsze roczniki

ale pierwsze roczniki nie byly wkladane do P12 a do P11.144 mialem taka z ostatniego chyba wypustu[przelom 2001/2002] i juz ten silnik nie bral oleju nawet na autostradzie.

co do P12-silnik prosty wiec nie powinno byc problemow.mozliwe sa natomiast standardowe dolegliwosci P12 zwiazane glownie z rozbudowana elektronika.

z drugiej strony jest to wyrozniajace sie autko w tlumie nawet teraz.nie kazdemu przypadnie do gustu sposob sterowania klimatyzacja i radiem jak rowniez zegary umieszczone centralnie.

no i nie ma co raczej liczyc na male spalanie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> Jeśli przy 34 tys. km trzeba było wymienić końcówki drążków kierowniczych i sworznie dolne wahaczy,

> to co będzie dalej.

> Trudno uwierzyć w takie ogłoszenie.

akurat przednie zawieszenie nie nalezy do silnych punktow tego auta-oczywiscie w warunkach polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.