Skocz do zawartości

jakie auto do 15kzl?


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> kompletne sprzeglo z kolem do octy 1.9 90HP kosztuje 1100zl...

O ile nie wymienią Ci go krasnoludki to całość zamknie się pewnie w 1400-1500 PLN. Dodaj sobie do tego ile będzie kosztowała turbina z wymianą, wymiana końcówek wtryskiwaczy, tuleje w tylnej belce, komplet amorów, jakiś przegub i łożyska w piaście, napinacz paska wielorowkowego i okaże się że w auto trzeba będzie włożyć parę tysięcy.

Inna sprawa że po tych naprawach bez problemu dojeździ do 400-500 kkm, więc i tak się to opłaci, ale trzeba być przygotowanym że to nastąpi.

A tak na marginesie, na giełdzie AK jest Octa kombi 1.8T za rozsądne pieniądze, może warto się nią zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O ile nie wymienią Ci go krasnoludki to całość zamknie się pewnie w 1400-1500 PLN. Dodaj sobie do

> tego ile będzie kosztowała turbina z wymianą, wymiana końcówek wtryskiwaczy, tuleje w tylnej

> belce, komplet amorów, jakiś przegub i łożyska w piaście, napinacz paska wielorowkowego i

> okaże się że w auto trzeba będzie włożyć parę tysięcy.

> Inna sprawa że po tych naprawach bez problemu dojeździ do 400-500 kkm, więc i tak się to opłaci,

> ale trzeba być przygotowanym że to nastąpi.

> A tak na marginesie, na giełdzie AK jest Octa kombi 1.8T za rozsądne pieniądze, może warto się nią

> zainteresować?

99, bez gazu.

a w Puga 406 nic nie trzeba bedzie wsadzic? na dziendobry 2 komplety opon lato/zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 99, bez gazu.

Ale kosztuje 8,5 tys, na dzień dobry masz budżet na duży przegląd z rozrządem i montaż instalacji. Jak dla mnie nie ma znaczenia czy taka Octavia będzie z '99 czy np z '03, liczy się stan i nalot a tutaj wygląda to obiecująco.

> a w Puga 406 nic nie trzeba bedzie wsadzic? na dziendobry 2 komplety opon lato/zima

Nie miałem więc się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale kosztuje 8,5 tys, na dzień dobry masz budżet na duży przegląd z rozrządem i montaż instalacji.

> Jak dla mnie nie ma znaczenia czy taka Octavia będzie z '99 czy np z '03, liczy się stan i

> nalot a tutaj wygląda to obiecująco.

> Nie miałem więc się nie wypowiadam.

no Bora jest w takim razie w tej samej cenie... a moze nawet mniejszej bo clo akcyza itp, to jaki koszt 1500z?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no Bora jest w takim razie w tej samej cenie... a moze nawet mniejszej bo clo akcyza itp, to jaki

> koszt 1500z?

Tyle że ma 2x większy przebieg, co nie jest bez znaczenia dla wielu podzespołów. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no Bora jest w takim razie w tej samej cenie... a moze nawet mniejszej bo clo akcyza itp, to jaki

> koszt 1500z?

Ja nie wiem jak ty to policzyłeś, ale 2200 EUR + opłaty to nie jest mniej niż 8500 za auto zarejestrowane w PL (i to do negocjacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Przy tym przebiegu kierownica zwykła powinna

> nosić tylko delikatne ślady użytkowania, w tej konfiguracji z VINu wątpię by wyszło, że to

> skóra, a nawet gdyby to ta ori nie jest, a ori skórzana po 300tyś źle nie wygląda..."

Do niedawna, wytarta kierownica, też była dla mnie wyznacznikiem dużego przebiegu auta. Jednak przekonałem się, że "cuda" się zdarzają. Użytkuję od nowości Fabię II 1.9 TDI (służbowa). Po czterech latach nastukałem ledwie 60 tys. km (praktycznie "dom -praca" "praca-dom"). Kierownica natomiast wygląda jak bym do tego przebiegu dołożył kolejne 200 tys. km. - jest solidnie wytarta (widać piankę) w miejscu trzymania lewej dłoni (nie noszę sygnetów, obrączek). Może ten typ tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "...Przy tym przebiegu kierownica zwykła powinna

> Do niedawna, wytarta kierownica, też była dla mnie wyznacznikiem dużego przebiegu auta. Jednak

> przekonałem się, że "cuda" się zdarzają. Użytkuję od nowości Fabię II 1.9 TDI (służbowa). Po

> czterech latach nastukałem ledwie 60 tys. km (praktycznie "dom -praca" "praca-dom").

> Kierownica natomiast wygląda jak bym do tego przebiegu dołożył kolejne 200 tys. km. - jest

> solidnie wytarta (widać piankę) w miejscu trzymania lewej dłoni (nie noszę sygnetów,

> obrączek). Może ten typ tak ma?

ten typ tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Linei ani Stilo kombi osobiście do tego zbioru nie zaliczam

no widzisz. a mnie sie linea bardzo podoba, i nawet bym ją kupił, jakby była w wersji kombi. stilo kombi juz prawie kupiłem, bo tez bardzo mi sie podoba, ale miał za duzy przebieg

także, o gustach sie nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice plastikowe w zależności od marki są różnej jakości, skórzane z resztą też, natomiast skóra wytrzymuje sporo więcej i przy 150 tysiach powinna być lekko otarta na bokach, że na fotkach nawet się nie zauważy, a w niektórych autach wręcz w ogóle nie widać zużycia przy tym przebiegu, dlatego z rozsądkiem warto do tego podchodzić. Natomiast w tej skodziance wyglądało to nienaturalnie i wg mnie była obszyta na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.