Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie, jakie auto posiada takie lampy LED


dj_w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mojemu koledze skradziono kilka wartościowych przedmiotów, osoba, która widziała uciekające z miejsca zdarzenia auto opisała jedynie kilka mało istotnych szczegółów, tzn.:

- prawdopodobnie liftback

- prawdopodobnie 5d

z tyłu wygląda tak (zielone linie to kształt postojowek, w miejscu niebieskiego prostokąta jest tablica rejestracyjna), zdjęcie z grafik google więc proszę się nie sugerować marką, chodzi mi głównie o ten kształt tylnych lamp, przewertowałem kilka stron alledrogo z ledowymi lampami i nie widzę podobieństwa, może to auto fabrycznie ma takie lampy? Gdyby ktoś miał jakieś sugestie to bardzo proszę albo tu albo na priv, jak lepiej. Z góry dziękuję.

do_ak.jpg

coś mi się poprzestawiało ale teraz powinno być ok smile.gif

post-60355-14352518675044_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam! Mojemu koledze skradziono kilka wartościowych przedmiotów, osoba, która widziała uciekające

> z miejsca zdarzenia auto opisała jedynie kilka mało istotnych szczegółów, tzn.:

> - prawdopodobnie liftback

> - prawdopodobnie 5d

> z tyłu wygląda tak (zielone linie to kształt postojowek, w miejscu niebieskiego prostokąta jest

> tablica rejestracyjna), zdjęcie z grafik google więc proszę się nie sugerować marką, chodzi mi

> głównie o ten kształt tylnych lamp, przewertowałem kilka stron alledrogo z ledowymi lampami i

> nie widzę podobieństwa, może to auto fabrycznie ma takie lampy? Gdyby ktoś miał jakieś

> sugestie to bardzo proszę albo tu albo na priv, jak lepiej. Z góry dziękuję.

> coś mi się poprzestawiało ale teraz powinno być ok

Octavia II, Fabia II? SuperB może podobne ma?

EDYTA

Nie doczytałem że LED. zlosnik.gif

EDYTA II

A jednak:

http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-led-diodowe-skoda-octavia-ii-2004-2012-i2960704192.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> audi a6

Kurde, na audi nawet nie zwróciłbym uwagi, kręcą się czasem takie ale jeżdżą na dziennych i nie widać co jest z tyłu. Będziemy musieli zrobić rozpoznanie. Dzięki za propozycje ale jakby ktoś jeszcze coś miał to bardzo proszę.

Natomiast jeśli chodzi o monitoring to nic nie ma niestety, wiedzieli którędy nie jechać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.