Skocz do zawartości

Witam Wszystkich posiadaczy BMW


bark2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Byłem wczesniej na kąciku daewoo ale sprawiłem sobie juz jakis czas temu BMW E38 740IL wiec postanowiłem sie pochwalic grinser006.gif hehe

Numer podwozia WBAGJ8325Wxxxxxxx

Kod typu GJ83

Typ 740IL (USA)

Typoszereg E E38 (2)

Seria 7

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M62

Pojemność skokowa 4.40

Moc 210

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor OXFORDGRUEN METALLIC (324)

Tapicerka STANDARDLEDER/BEIGE E36 SANDBEIGE E (N6SN)

Data prod. 1998-06-08

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S640A AUTOTELEFONVORBEREITUNG Instalacja pod montaż tel. uniwers.

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S925A VERSANDSCHUTZPAKET Ochronny pakiet wysyłkowy

S214A AUT.STABIL.-CONTROL+TRAKTION(ASC+T) Automat. ukł. przeciwpoślizg. (ASC+T)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S245A LENKSAEULENVERSTELLUNG ELEKTRISCH Kolumna kierownicza regul. elektrycznie

S260A SEITENAIRBAG FUER FAHRER/BEIFAHRER Poduszka boczna dla kierowcy/pasażera

S262A KOPFAIRBAG Czołowa poduszka pow. ITS

S288A LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. spr. krz. 29

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

S645A RADIO-STEUERUNG US Radio v

S806A 3.BREMSLEUCHTE Trzecie światło stop

S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dodatkowe napełnienie zbiorn. na eksport

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

S876A FUNKFREQUENZ 315 MHZ Częstotliwość radiowa 315 MHz

S961A SONDERMOTOR Silnik specjalny

S992A STEUERUNG KENNZEICHENBEFESTIGUNG Sterowanie mocowania tabl. rej.

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

kilka fotek mojego cudeńka

http://imageshack.us/photo/my-images/62/20120522173438.jpg/

zmodyfikowałem tłumik takze tak to teraz GADA grinser006.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Typ 740IL (USA)

Long z usa w Polsce ? skąd to sie tu wzielo ? grinser006.gif

> zmodyfikowałem tłumik takze tak to teraz GADA

Chyba chciales napisac wycialem kompletnie tlumiki grinser006.gif

Polowalem dlugi czas na e38 i jest ciezko cos trafic. Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Long z usa w Polsce ? skąd to sie tu wzielo ?

a no ktos sprowadził i niedlugo jest w kraju tak czuje. smile.gif

> Chyba chciales napisac wycialem kompletnie tlumiki

brak katalizatorów i końcowych tłumików tylko srodek został smile.gif

> Polowalem dlugi czas na e38 i jest ciezko cos trafic. Gratuluje!

bardzo ciezko co kolwiek znalezc zeby było dobrze utrzymane ale wkoncu po długim szukaniu znalazlem w dobrej cenie i zadbane smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda, że ktoś wywalił małą wnękę na tablicę z tyłu...byłby lepszy USAński klimacik

żałuje ze nie ma Blendy US, tak to bym zrobil sobie tablice na zamowienie i fajnie by sie komponowalo smile.gif

> zdecydowałeś się na jeden kolor kierunków przód/tył? bo tak po fotkach widzę, że różnie to było

z przodu mam pozycje i kierunki w jednym tak jak w US jest. z Tyłu sa normalne lampy clear. mialem stare lampy z pomaranczowymi kireunkami 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich

> Byłem wczesniej na kąciku daewoo ale sprawiłem sobie juz jakis czas temu BMW E38 740IL wiec

> postanowiłem sie pochwalic hehe

> Numer podwozia WBAGJ8325Wxxxxxxx

> Kod typu GJ83

> Typ 740IL (USA)

> Typoszereg E E38 (2)

Witam

fajne autko wink.gif

--

plis, tnij cytaty smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich

> Byłem wczesniej na kąciku daewoo ale sprawiłem sobie juz jakis czas temu BMW E38 740IL wiec

> postanowiłem sie pochwalic hehe

Piekne auto ale z tym wydechem to zdupales sprawe bo gada jak jakies tico ze sportowym wydechem... i nie pasuje mi to do klimatu samochodu nic a nic...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dałeś do pieca glosny wydech nie pasuje do e38, ale bez przesady.

> Slyszalem m62 na pustych wydechach i nie bylo tak źle, filmik tego nie oddaje

Ten model auta nie kojarzy mi sie z glosnym wydechem lecz limuzyna ktora ma standardowy wydech bo dzwiek silnika i tak pieknie slychac ze to nie jakies 3-4garowe wozidlo... a po wywaleniu wydechu w tym przypadku wrazenie mam ze auto tjuninguje sie pod remize smile.gif jeszcze trzeba wsadzic bas skrzynke i bedzie do rwania lachociagow..

Pewnie masz racje ze slinik ladnie brzmi po wywaleniu calego wydechu bo jednak pare garnkow tam jest ale nijak to sie ma do limuzyny wink.gif w coupe lub czyms podobnym jak najbardziej a limuzyna ma byc cicha i tylko buczec spod maski wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma byc cicha i tylko buczec spod maski

Tak jak mowilem, tez tego nie pochwalam. Ale zwroc uwage na M5 - tez jest glośne a to tez limuzyna grinser006.gif niektóre limuzyny wyzszej klasy tez mają wydechy specjalnie robione na glośniejsze (klapki w wydechu i inne cuda).

e38 jest tak mało na rynku, ze powoli robi sie to klasyk, utrzymanie w oryginalnosci i dobrym stanie technicznym, to wbrew pozorom pozniejszy zysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak mowilem, tez tego nie pochwalam. Ale zwroc uwage na M5 - tez jest glośne a to tez limuzyna

M5 to jest inna bajka smile.gif to limuzyna (mniejsza niz 7) i dla ludzi co sami prowadza samochod a 7demka byla zawsze uzywana i dalej jest do szoferowania smile.gif

> niektóre limuzyny wyzszej klasy tez mają wydechy specjalnie robione na glośniejsze (klapki w

> wydechu i inne cuda).

No tak ale tjining do 7demki mi osobiscie nie pasuje... np tutaj smile.gif

bmw-740i-e38-tuning.jpg

lecz sa czasem takie modele co wygladaja ladnie ale zbyt glosny wydech wydaje sie troche przesada... mruczenie jest OK

tuning-bmw-7-740il-at-02.jpg

> e38 jest tak mało na rynku, ze powoli robi sie to klasyk, utrzymanie w oryginalnosci i dobrym

> stanie technicznym, to wbrew pozorom pozniejszy zysk

Niektore auta nie powinno sie zmieniac wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak mowilem, tez tego nie pochwalam. Ale zwroc uwage na M5 - tez jest glośne a to tez limuzyna

> niektóre limuzyny wyzszej klasy tez mają wydechy specjalnie robione na glośniejsze (klapki w

> wydechu i inne cuda).

> e38 jest tak mało na rynku, ze powoli robi sie to klasyk, utrzymanie w oryginalnosci i dobrym

> stanie technicznym, to wbrew pozorom pozniejszy zysk

powiem tak, zrobilem taki wydech bo mi sie podoba... jak mi sie znudzi mam wydechy seryjne wiec w kzdej chwili moge zalozyc... dla tego nie mam zamiaru przerabiac auta ala Szybcy i Wsciekli... to tylko wydech jednym sie podoba, drugim nie o gusstach sienie rozmawia ale rozumie wasze opnie. Szczerze to nie ma osoby ktora by sie nie obejrzała za kazdym razem co przejezdzam po miescie i duzo osob jest pełnych podziwu... bo tak jka kolega pisal filmik tego dzwieku nie oddaje 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e38 jest tak mało na rynku, ze powoli robi sie to klasyk,

nie galopujmy - E23 ma problem z byciem klasykiem co widać choćby po cenach a Wy tu już robicie klasyka z E38 zlosnik.gif

Fajna fura i to wszystko jak narazie, o klasyczności pogadamy za 20 lat zlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie galopujmy - E23 ma problem z byciem klasykiem co widać choćby po cenach a Wy tu już robicie

> klasyka z E38

> Fajna fura i to wszystko jak narazie, o klasyczności pogadamy za 20 lat

zgadzam się, ale sam żeś wstawiał w PMIHM e32 i e34, więc nie pierdziel teraz wpysk.gif

najgorszy wiek, takie naście, dwadzieścia lat, ani wartości specjalnej, ani już szału, więc czasem niektórzy chcą zaczarować rzeczywistość, że to JUŻ youngtimer za chwilę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zgadzam się, ale sam żeś wstawiał w PMIHM e32 i e34, więc nie pierdziel teraz

> najgorszy wiek, takie naście, dwadzieścia lat, ani wartości specjalnej, ani już szału, więc czasem

> niektórzy chcą zaczarować rzeczywistość, że to JUŻ youngtimer za chwilę

bo mi się podobają, ale nie twierdzę że to klasyk zlosnik.gif

fajne auto dla ludzi którzy wiedzą czego chcą od samochodu i mają gdzieś opinie innych ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem tak, zrobilem taki wydech bo mi sie podoba...

Ja tam się na tuningu nie znam, kiedyś miałem ciemną jak smoła tylną szybę w Golfie 1, a pierdzące limuzyny kojarzą mi się z murzyńskimi dzielnicami w kraju za wielką wodą.

Z nieukrywaną zazdrością patrzę gdy moja serce.gif bezszelestnie podjeżdża swoją e38 do domu. slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem tak, zrobilem taki wydech bo mi sie podoba... jak mi sie znudzi mam wydechy seryjne wiec w

> kzdej chwili moge zalozyc... dla tego nie mam zamiaru przerabiac auta ala Szybcy i Wsciekli...

> to tylko wydech jednym sie podoba, drugim nie o gusstach sienie rozmawia ale rozumie wasze

> opnie. Szczerze to nie ma osoby ktora by sie nie obejrzała za kazdym razem co przejezdzam po miescie i duzo osob jest pełnych podziwu.. . bo tak jka kolega pisal filmik tego dzwieku nie

> oddaje

ookejjj zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajne auto dla ludzi którzy wiedzą czego chcą od samochodu i mają gdzieś opinie innych

jestem takiego samego zdania smile.gif tak jak pisalem o gustach sie nie nie dyskutuje... gust jest jak d*pa kazdy ma własą smile.gif zacznie mi przeszkadzac zawsze moge zrobić na serie i miec ori wydechy 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam się na tuningu nie znam, kiedyś miałem ciemną jak smoła tylną szybę w Golfie 1, a pierdzące

> limuzyny kojarzą mi się z murzyńskimi dzielnicami w kraju za wielką wodą.

ok.gif

> Z nieukrywaną zazdrością patrzę gdy moja bezszelestnie podjeżdża swoją e38 do domu.

dokladnie. w aucie w ktorym konstruktorzy wydali masę wysiłku, żeby to wytłumić (kombinując nawet podwójnymi szybami pocjonalnie, wstawiając pierdylion osłon pod autem coby uporządkować przepływ powietrza itp itd.)

wstawianie wydechu głośnego? to jakby sushi zalać ketchupem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem tak, zrobilem taki wydech bo mi sie podoba... jak mi sie znudzi mam wydechy seryjne wiec w

> kzdej chwili moge zalozyc... dla tego nie mam zamiaru przerabiac auta ala Szybcy i Wsciekli...

> to tylko wydech jednym sie podoba, drugim nie o gusstach sienie rozmawia ale rozumie wasze

> opnie. Szczerze to nie ma osoby ktora by sie nie obejrzała za kazdym razem co przejezdzam po

> miescie i duzo osob jest pełnych podziwu... bo tak jka kolega pisal filmik tego dzwieku nie

> oddaje

hmmm... sam sie ogladam jak cos pierdzi niemiłosiernie, ale nie jest to podziw...

ja np mierzę sukces projektu ilością kartek "Kupię to auto" za wycieraczką... zaczyna mi się robić niezła kolekcja smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.