Skocz do zawartości

Reading disc


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. CD odtwarzał bezproblemowo aż do teraz. Dziś po którymś tam postoju i ponownym uruchomieniu samochodu, płyta już nie wystartowała. Cały czas wyświetla się napis, że czyta. Wcześniej bywało tak, że jak płyta lekko porysowana, to trochę dłużej startował z odtwarzaniem lub jak sobie nie radził, to przełączał na radio. Teraz na radio się nie przełącza, trzeba to zrobić ręcznie. Spotkał się może ktoś z takim problemem? Jest sens odpinać aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na jak długo można ją odpiąć, żeby nie narazić się na kalibrację innych urządzeń? Często te radia

> się psują?

na 5min styknie ale i tak bedzie trzeba ustawic daty itp i zaprogramowac szyby z pilota

te radia visteona czasem tak lubia padac z zaskoczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Często te radia się psują?

> Moje padło miesiąc po zakończeniu gwarancji

Sprawdzę kwity dokąd moja padaka jest na gwarancji palacz.gifok.gif

Okazało się, że mam dwa certyfikaty. Jeden to "Certyfikat gwarancji", który koniec gwarancji wyznacza 22.07.2012 r, a drugi to "Certyfikat Fiat dla Ciebie" z końcem gwarancji 22.07.2013 r. Nie mam pojęcia ocb? Który jest ważniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdzę kwity dokąd moja padaka jest na gwarancji

> Okazało się, że mam dwa certyfikaty. Jeden to "Certyfikat gwarancji", który koniec gwarancji

> wyznacza 22.07.2012 r, a drugi to "Certyfikat Fiat dla Ciebie" z końcem gwarancji 22.07.2013

> r. Nie mam pojęcia ocb? Który jest ważniejszy?

Pierwszy to standardowa gwarancja 2 lata, drugi kwit do dodatkowy rok gwarancji.

Wal do ASO niech wymieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś po wyjeździe z myjni radio się samo naprawiło. Dziękuję wszystkim niosącym pomoc w wątku

> Wszystko działa jak należy co tylko utrwala moją i tak wielką już wiarę w siłę i potęgę marki

> Fiat

wiara czyni cuda waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś po wyjeździe z myjni radio się samo naprawiło. Dziękuję wszystkim niosącym pomoc w wątku

> Wszystko działa jak należy co tylko utrwala moją i tak wielką już wiarę w siłę i potęgę marki

> Fiat

A z innej beczki:jaki jest u was Max volume,bo ja tego nigdy nie sprawdzałem,i dzisiaj leciał fajny kawałek i dałem na max i doszło mi do 20 confused.gifGłośniki nie "charczały"ale więcej nie chciał iść

blush.gif U was też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A z innej beczki:jaki jest u was Max volume,bo ja tego nigdy nie sprawdzałem,i dzisiaj leciał fajny

> kawałek i dałem na max i doszło mi do 20 Głośniki nie "charczały"ale więcej nie chciał iść

> U was też tak jest?

Masz w ustawieniach max volume, po prostu zmień na więcej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.