Skocz do zawartości

Co kupic do 12 kpln


Snowflake_

Rekomendowane odpowiedzi

> Niekoniecznie, ja w 1.4 mpi robilem rozrzad przy 70tys. A glosny byl duzo wczesniej.

nie twierdze ze nie. ok.gif

ja robiłem chyba przy 110tys bo go było słychac.

> To prawda, ale bardziej w sensie powadzenia nie uszukujmy sie ze fabie prowadzi sie troche jak

> taczke. Co do awaryjnosci to wahacze mialem fabryczne, ale laczniki i inne dupsy wymienialem

> nie raz.

zgadzam sie, zawieszenie jest sztywne, zdecydowanie sztywniejsze niz w pandzie ok.gif

moim zdaniem to plus, auto lepiej sie trzyma drogi jest przewidywalniejsze.

> Co do porownania z innymi autami w tej klasie to Pandą (zony) jezdzi sie zdecywanie lepiej,

> zwinniejsza i bardziej dynamiczna, no i zdecydowanie mniej pije po miescie.

ja jezdziłem panda dieselkiem i owszem dosc ładnie to jezdzi.

co do silnika 1.4 mpi to fakt jest to stara jednostka napedowa i paliwozerna, na plus jedynie mozna przyjac ze sam silnik jest niesmiertelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczego to jest minusem?

Bo znając życie będzie spory problem ze znalezieniem ładnego, chyba że import własny...sprowadzone często są po kombinacjach, a na ładną krajówkę od np 1 wł nie ma za bardzo co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalic sie chcialem dzisiaj z zona kupilismy Yarka grinser006.gif benzynka 1.3 vvti niestety 3 drzwiowy koncowka 2004 roku klima, elek szyby lusterka sterowanie na kierownicy itp grinser006.gif dziekuje wszsytkim za porady grinser006.gif auto ma sie dobrze malowany mial jedynie zderzak i wymieniana lampe wszsytko udokumentowane foto przebieg sprawdzal mi przyjaciel z aso toyki i przebieg raczej sie zgadza bo ostatni wpis mial w listopadzie zeszlego roku przy 116 tys a obecnie ma 120 tys smile.gif

Powiem Wam ze ciezko znalezc auto cale nie malowane... kazdy jeden wypicowany nie malowany a na miejscu po wyciagnieciu cxzujnika nagle wszsytkim sie wszystko przypomina hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> patrz takie złe a PH robia tymi autami bez oszczedzania setki tys. km bez wiekszych awarii.

> ktos kto mial potwierdzi ze to pancerne auto jakby nie patrzec

> a co mozna w 1.4 zachwalac??

> to ze ten silnik jest bezawaryjny, i robi duze przebiegi

> wspomaganie??

> mysle ze prym wiedzie tutaj fiat w super usterkowych wspomaganiach

Ale bzdury wypisujesz,fiata punto 2 mielismy w rodzinie 9 lat i zero problemow ze wspomaganiem,znam kilka osob co ma fiata i tez nie narzekaja.

zalezy jak sie trafi i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie pochwalic sie chcialem dzisiaj z zona kupilismy Yarka benzynka 1.3 vvti niestety 3

> drzwiowy koncowka 2004 roku klima, elek szyby lusterka sterowanie na kierownicy itp dziekuje

> wszsytkim za porady auto ma sie dobrze malowany mial jedynie zderzak i wymieniana lampe

> wszsytko udokumentowane foto przebieg sprawdzal mi przyjaciel z aso toyki i przebieg raczej

> sie zgadza bo ostatni wpis mial w listopadzie zeszlego roku przy 116 tys a obecnie ma 120 tys

> Powiem Wam ze ciezko znalezc auto cale nie malowane... kazdy jeden wypicowany nie malowany a na

> miejscu po wyciagnieciu cxzujnika nagle wszsytkim sie wszystko przypomina

Czy ja wiem, czy tak ciężko - drugie auto które oglądałem (i pierwsze po które się przejechałem, bo pierwsze-pierwsze było po drodze do pracy u dilera marki) miało fabryczny lakier. Tak, sprawdzałem miernikiem 270751858-jezyk.gif

A co do samego auta - Yarek '04 czyli 1FL to bardzo przyjemne auto - jeździłem chwilę takim i miło wspominam (a to tylko 1.0 było - a i tak nawet w miarę jechało). Gratuluję i niech dobrze służy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim woj. ciezko bylo znalezc a zalezalo nam na jarku 1.0 badz 1.3 z klima i w spomaganiem i minimum 04 rok, jak juz sie tak itrafil to zawsze bylo jakies ale... albo spawane kielichy mc-phersonow albo niefabryczna mastyka albo szpachlowano-malowany tylny blotnik na ktorym czujnik gr. lakieru pokazywal ---- a w najlepszym pukncie 750 oink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.