Skocz do zawartości

Czyszczenie tapicerki skórzanej


_jedrek_

Rekomendowane odpowiedzi

> Właśnie, co dublujesz tematy na różnych forach

bo jedrek zawierza tylko AK.... grinser006.gif

PS dla jedrka: ... jedrek jest tego multum.... ja swojego czasu stosowałem taki komplet z megsa: Cleaner i Conditioner (odżywka) - dawało radę.... ale jak chcesz ją z dużego syfu wyczyścić to bazą wiedzy jest KA... tylko tam jest problem i to wiem jaki: że proponują środki od 50 do 100 zł + pady + fibry frown.gifsmile.gif

potem fajnie czyściły mi specyfiki do skóry z leadercentrum (czy jakoś tak).... alekoszt takiego kompletu jaki miałem oscylował w granicy 150 zeta bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo jedrek zawierza tylko AK....

> PS dla jedrka: ... jedrek jest tego multum.... ja swojego czasu stosowałem taki komplet z megsa:

> Cleaner i Conditioner (odżywka) - dawało radę.... ale jak chcesz ją z dużego syfu wyczyścić to

> bazą wiedzy jest KA... tylko tam jest problem i to wiem jaki: że proponują środki od 50 do 100

> zł + pady + fibry

> potem fajnie czyściły mi specyfiki do skóry z leadercentrum (czy jakoś tak).... alekoszt takiego

> kompletu jaki miałem oscylował w granicy 150 zeta bodajże

i chyba wlasnie na ten zestaw sie zdecyduje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i chyba wlasnie na ten zestaw sie zdecyduje

Polecam również produkty leaderzentrum - bardzo fajnie czyszczą, nie żałowałem później pieniędzy na te środki smile.gif

Meguiars conditioner - tego akurat nie polecam, w moim przypadku "natłuszcza" skórę i nie ma ona później matowego wyglądu.

To czego użyłem i jaki efekt to dało opisałem tutaj:

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam również produkty leaderzentrum - bardzo fajnie czyszczą, nie żałowałem później pieniędzy

> na te środki

> Meguiars conditioner - tego akurat nie polecam, w moim przypadku "natłuszcza" skórę i nie ma ona

> później matowego wyglądu.

> To czego użyłem i jaki efekt to dało opisałem tutaj:

> jakiś tekst

a powiedz mi kolego po tym srodku skora odzyskuje swoj zapach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a powiedz mi kolego po tym srodku skora odzyskuje swoj zapach?

Szczerze to nie wiem, po całej operacji pachnie tak jak pachniało wcześniej smile.gif Proponuję kontakt z tą firmą - naprawdę są bardzo pomocni i bardzo szybko odpowiadają. U mnie i tak w samochodzie czuć głównie zapach po żelu do plastików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.