Skocz do zawartości

Tanie radio samochodowe - pytanie


pittek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakieś standardowe radyjko w aucie - JVC z CD i USB (ma ok 5 lat). Niestety zepsuło się USB i nie czyta. Chciałbym koniecznie mieć sprawne USB (często coś słucham z mp3), a że panel radia jest już trochę zużyty, to pomyślałem, że kupię jakieś nowe - ale raczej jakiś budżetowy sprzęt, nie jest mi potrzebne coś super.

Na allegro jest dużo jakichś tanich radyjek (ok 100 zł) , ale o dziwo prawie wszystko niby mają (SD, USB, pilota, ale oprócz CD)

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=radio+samochodowe

Czy gdzies jet haczyk? Oprócz tego że nie mają odtwarzacza CD?

Byłem dziś w Mediamarkcie i nie widziałem chyba żadnego w takiej cenie (chyba że zwykłe radia bez USB), większość koło 300 zł albo lekko poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne...Są to "chińczyki" dla niewymagających, potrzebujacych posłuchania. Zmieniałem z Pioneera na takie właśnie za 100zł, to da sie głośniej posłuchać ale już tak idealnie czysto nie jest, no i wizualnie te przyciski etc nie powalają, ale jako zabijacz czasu do odsłuchu jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież w większości aukcji pisze 4 x 30W (lub 40 albo 50) ?

widzisz co on napisał?4W nie 40 grinser006.gif trochę żartobliwie, ale końcówki mocy mają mniejsze w stosunku do markowych. Jak lubisz mocniejszy bas etc, kup coś markowego, za 200zł kupić coś nowego Sony, może jakiś Pioneer podstawowy, jesli nie-kupuj takie, też da radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież w większości aukcji pisze 4 x 30W (lub 40 albo 50) ?

W jakiej normie te W mierzone tez pisza?

Z doswiadczenia z dawnych lat powiem Ci, ze nie ma co pchac sie w takie wynalazki.

Kup cos najtanszego, ale firmowego, bedziesz mial duzo wieksze szanse, ze Ci 5 lat posluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam jakieś standardowe radyjko w aucie - JVC z CD i USB (ma ok 5 lat). Niestety zepsuło się USB i

> nie czyta. Chciałbym koniecznie mieć sprawne USB

jesli może być bez CD to z całego serca polecam pioneera mvh1400ub lub mvh 150ui. Cena - ok 200zł, da się wyrwać poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy gdzies jet haczyk? Oprócz tego że nie mają odtwarzacza CD?

> Byłem dziś w Mediamarkcie i nie widziałem chyba żadnego w takiej cenie (chyba że zwykłe radia bez

> USB), większość koło 300 zł albo lekko poniżej.

marna jakość, kiedyś miałem jakieś budżetowe radio i tuner był tragiczny, ledwo łapał stację radiowe, a za to doskonale wychywtywał zakłócenia

w końcu wywaliłem złom i włożyłem jakieś stare markowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podłączając się pod temat, co koledzy sądzicie o marce Peiying??

Miałem wzmacniacz tej firmy (doradzony zresztą przez kącikowicza pracującego kiedyś przy car audio) i jak na tą markę i swoją cenę naprawdę przyzwoicie radził sobie z subwooferem. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.