Skocz do zawartości

KWIECIEŃ - PLECIEŃ - czyli cd. spamu


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> Dobry Dzień Fiaciarze Co tam słychać ??

> Majne Skoda jeszcze jeździ, 11 tys stuknęło i nie chce się zepsuć

Dejne skoda ist super auto tyle,ze na szosie to co trzeci kar i dlatego nie mam skody:)

Mimo ze octa IIIto juz inna bajka i jakby urosla.

Szyn das Auto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już kolejny raz widzę Cię drogi Pepcio w postach jak chwalisz swę ową skodę Czy aby nie mamy tu do

> czynienia z tzw. w psychologi "racjonalizacją" - uzasadniasz sobie i nam że podjąłes jedyna

> słuszną decyzje przesiadajązc się na budżetową wersję "panzwagena" - my i tak wiemy że kochasz

> fiata ( no i fiaciarzy).

> Zakupiłeś auto nowe i dziwisz się że się nie psuje? Każde auto psuje się dzień po upłynięciu

> gwarancji, czyli za jakieś dwa lata lub (okreslony) przebieg. Lepiej nam napisz ile zapłacisz

> za pierwszy przeglad w ASO czy "nie aso".

> O bezawaryjności pogadamy za jakieś 100 000 km

> PS.: Przesiadł sie do skody i zaraz po czesku gada: "Dobry dzień",

> wiosenne pozdrowienia - MaryskaBlue co jeździ Cromą

Spamuję po prostu w wątku spamerskim, ale Ci co mnie nie znają mogą to inaczej odbierać, nie dziwię się ok.gif Skoda auto jak auto, ale temat zwykle się zaognia i przynajmniej wesoło się robi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Pepcio widzę, że na forum Skody ktoś ewidentnie się pod ciebie podszywa. Chyba, że to jednak jesteś ty hahaha.gif

Nie żebym coś miał do Skody ale po co pisać, że Skoda ci się nie psuje jak wymieniałeś już "niezawodny" rozrząd. Chyba, że według ciebie rozrząd wymienia się częściej niż olej.

Proszę to chyba twój temat na forum Skody jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drogi kolego Pepcio widzę, że na forum Skody ktoś ewidentnie się pod ciebie podszywa. Chyba, że to

> jednak jesteś ty

> Nie żebym coś miał do Skody ale po co pisać, że Skoda ci się nie psuje jak wymieniałeś już

> "niezawodny" rozrząd. Chyba, że według ciebie rozrząd wymienia się częściej niż olej.

> Proszę to chyba twój temat na forum Skody jakiś tekst

Kolejny który nie zrozumiał tematu grinser006.gif lubię to smile.gif

Tak wymieniłem rozrząd, tak jest to wada w silnikach TSI, tak to moja skoda i mój temat, I tak w porównaniu do nowego fiata jakiego miałem (a w zasadzie do dwóch) to drobiazg, ale co mi tam, niech będzie, że Skoda to byle co.

PS. Mam słomkowy kapelusz na sezon i gumofilce w bagażniku grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny który nie zrozumiał tematu lubię to

> Tak wymieniłem rozrząd, tak jest to wada w silnikach TSI, tak to moja skoda i mój temat, I tak w

> porównaniu do nowego fiata jakiego miałem (a w zasadzie do dwóch) to drobiazg, ale co mi tam,

> niech będzie, że Skoda to byle co.

> PS. Mam słomkowy kapelusz na sezon i gumofilce w bagażniku

E to spoko co 9 tysięcy wymieniać rozrząd. Jak jedziesz na wakacje to chyba po drodze przy tankowaniu od razu rozrząd wymieniasz.

PS Nie rozumiem Cię po co zaczynać temat "jaka to moja Skoda jest super" i ewidentnie kłamać mówiąc że nic się w niej nie chce popsuć jak ona walnęła taką wpadkę przy tak znikomym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego wadą musi być zawsze awaryjność ?? Dla mnie wadą Skody jest to, że nie każdego stać na

> ten wyśmienity wóz

Taaa a po crome to stali w kolejce ludzie z biedronki:)

Prawda taka, ze auto to jakis madry wybor, jednemu 200 tys zawadza i ma beeme, a innemu croma wystarczy.

Inny ma golfa II bo....uciulal 2000 zl

Kurcze ostatnio we wro cromy obrodzily niemal codzien widze chocby jedna;)

A SKoDY to chyba codzien jakis zlot po wro maja...

Ale skoda to ladne auto, RS by mi pasowal z LPG najmilej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego wadą musi być zawsze awaryjność ?? Dla mnie wadą Skody jest to, że nie każdego stać na

> ten wyśmienity wóz

Kox i Ja ,co wiem na forum zamiast Cromy ,było by nas stać kupić taką Pchełkę co Ty masz .A pewnie wyszło by w takiej samej cenie co daliśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do pana ABM jako mieszkańca Poznania czy okolic , mianowicie czeka mnie trasa Koszalin - Kraków i kalkuluje przejechać się przez Poznań więc do meritum - czy jest szansa spokojnie ominąć to piękne miasto od zachodu ( na Rokietnice S 11 chyba) i wskoczyć na A2 . Niestety dawno tą trasą nie jeździłem . A może ktoś inny podpowie , z góry dziękuję drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam mam pytanko do pana ABM jako mieszkańca Poznania czy okolic , mianowicie czeka mnie trasa

> Koszalin - Kraków i kalkuluje przejechać się przez Poznań więc do meritum - czy jest szansa

> spokojnie ominąć to piękne miasto od zachodu ( na Rokietnice S 11 chyba) i wskoczyć na A2 .

> Niestety dawno tą trasą nie jeździłem . A może ktoś inny podpowie , z góry dziękuję

Podobno przez ekologów i ślimaki, jednak moim zdaniem przez nieudolność władz brakuje niecałych 6 km obwodnicy, którą kolega potrzebuje. Mieszkam dokładnie po drugiej stronie miasta i nie mam pojęcia jak wygląda możliwość pokonania brakującego odcinka istniejącymi ulicami. Teoretycznie jest to możliwe. Przykro mi nie czuję się na siłach doradzić czegoś konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki i za taką wiadomość , coś mi się wydaje ,że pozostało przejechać przez centrum a potem na

> wrocek i spokojnie autopolstradą do Krakowa . Nawet rozważałem bujnąć sie przez niemcy ale to

> aż 200 km więcej

ja jechałem na północ.

poznan to w nocy lepiej machnąć smile.gif

10 minut.

w dzien stale i stalem i stałem i mi się beksa.gif chcialo i cos więcej.

generalnie droga OK oprócz właśnie poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja jechałem na północ.

> poznan to w nocy lepiej machnąć

> 10 minut.

> w dzien stale i stalem i stałem i mi się chcialo i cos więcej.

> generalnie droga OK oprócz właśnie poznania.

Niestety tylko dzień wchodzi w gre i to na dodatek będzie 1 maj oby tylko jakiś pochodów nie organizowali buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wtrącę się między wódkę a zakąskę wink.gif

Za radą jednego z userów, zwracam się do Was z pytaniem, jednocześnie prośbą o pomoc/wsparcie...

Szukam kogoś z komputerem, który pomógłby mi zlogowac auto, chce się dowiedzieć w jakim stanie turbo, przeplywka, wtryski (korekty)... znajdzię się ktoś na śląsku z taką wiedzą? Ewentualni wśród znajomych?

Dokładnie to okolice Mysłowic/Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.