Skocz do zawartości

Weitec pekł


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdarzyło wam sie kiedys że pękła wam sprężyna z przodu tak sama z siebie?

Mam spręzyny weiteca i dzis stwierdziłem że niestety jedna sprezyna z przodu pekła nie wiem czy stało sie to wcześniej podczas jazdy ale ujawniłem to dzis w garazu.

Jestem wk.... ze masakra bo niby firmowy towar a jednak

Nie mam teraz kasy zeby kupowac cały komplet a jeździc tak to troche strach.

Moiże komus też kiedys pekła jedna i wala mu sie druga cała to chetnie odkupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zdarzyło wam sie kiedys że pękła wam sprężyna z przodu tak sama z siebie?

> Mam spręzyny weiteca i dzis stwierdziłem że niestety jedna sprezyna z przodu pekła nie wiem czy

> stało sie to wcześniej podczas jazdy ale ujawniłem to dzis w garazu.

> Jestem wk.... ze masakra bo niby firmowy towar a jednak

> Nie mam teraz kasy zeby kupowac cały komplet a jeździc tak to troche strach.

> Moiże komus też kiedys pekła jedna i wala mu sie druga cała to chetnie odkupie

zaraz Ci znajdę grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na tablicy koleś sprzedawał zawias i dorzucił do tego jednego springa -40 weiteca. Z tym że zawias ktoś kupił ze śląska, wieczorem bd miał numer do tego gościa to Ci wyśle i się dogadasz, bo wątpie żeby była mu potrzebna. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zdarzyło wam sie kiedys że pękła wam sprężyna z przodu tak sama z siebie?

> Mam spręzyny weiteca i dzis stwierdziłem że niestety jedna sprezyna z przodu pekła nie wiem czy

> stało sie to wcześniej podczas jazdy ale ujawniłem to dzis w garazu.

> Jestem wk.... ze masakra bo niby firmowy towar a jednak

> Nie mam teraz kasy zeby kupowac cały komplet a jeździc tak to troche strach.

> Moiże komus też kiedys pekła jedna i wala mu sie druga cała to chetnie odkupie

ile nalotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skrzynecką sprawdź, myślę że rozwiązałem problem

w jaki sposób? może byś się tak podzielił? bo jak narazie nabiłeś trzy posty na technicznym, nie wnoszące nic do sprawy ani nie będące odpowiedzią na pytanie zadane. Powinieneś dostać na 3 dni bana za to, następnym razem polecisz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i dziwisz sie, ze pekla?

Dziwie sie ze pekła podczas normalnej jazdy nie wpadłem w dziure itp a firma chyba nie jest najgorsza

No coż ważne że kupiłem juz druga mam nadzieje ze troche pojeżdżę bo narazie krucho z kasa na nówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym troszke obronic PIONASA . Może nabił niepotrzebnie 3 posty a wystarczył 1 ale znalazł dla

> mnie 1 spreżyne taka jak mi pekła wiec nie krzycz za mocno na niego

od tego jest instytucja wiadomości prywatnych, a nie zasmiecanie forum technicznego waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podepne się pod temat, mam sprężyny na których pojawił sie nalot rudej. Wyczyściłem je i wyglądają

> dobrze, pytanie czy zakładać czy jednak odpuścić i kupić nowe? Przebieg około 60 tys.

jak wyczyściłeś to pryśnij podkładem antykorozyjnym, potem jakim kolorowym szprajem i możesz śmigać dalej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co ktos daje dozywotnia gwarancje na spring? zamiast pytac o nalot lepiej zapytaj ile miala lat i

> jak ja zezarla ruda, czasami trzeba spojrzec na springi zobaczyc w jakim sa stanie ,nic nie

> jest wieczne jak wam sie wydaje

Jesli chodzi o wiek to miała około 7-8 lat a rdzy nie było praktycznie wcale wiec napewno nie przerdzewiała poprostu chyba zmeczenie materiału grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku pękły mi obie tylne sprężyny, też weitec. przebieg też koło 200tys, i ponad 10 lat.

zauważyłem dopiero przy wymianie opon, żadnych wyczuwalnych objawów nie było yikes.gif

zwoje były przegnite na wylot. każda sprężyna pękła w 2 miejscach od dołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdarzyło wam sie kiedys że pękła wam sprężyna z przodu tak sama z siebie?

> Mam spręzyny weiteca i dzis stwierdziłem że niestety jedna sprezyna z przodu pekła nie wiem czy stało sie to wcześniej podczas jazdy ale ujawniłem to dzis w garazu.

> Jestem wk.... ze masakra bo niby firmowy towar a jednak

Normalna kolej rzeczy - spring sie zużył i nie dał rady. Na pocieszenie powiem że w stilo nawet seryjne sprężyny potrafią pęknąć......śa nawet specjalne koszyczki żeby sprężyna nie wypadła jak pęknie a nie zauważysz (akcja naprawcza fiata tez byla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.