Skocz do zawartości

Bardzo ciekawe porowanie 2 SUV...


Michal_O

Rekomendowane odpowiedzi

"a na tablicy przyrządów wykorzystano technologię Supervision, zapożyczoną z luksusowego sedana Genesis, dzięki której kluczowe informacje wyświetlane są w sposób niezwykle przejrzysty i nie obciążający wzroku kierowcy. "

Co to jest "technologia supervision"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "a na tablicy przyrządów wykorzystano technologię Supervision, zapożyczoną z luksusowego sedana

> Genesis, dzięki której kluczowe informacje wyświetlane są w sposób niezwykle przejrzysty i nie

> obciążający wzroku kierowcy. "

> Co to jest "technologia supervision"?

Takie kolko podswietlone na wskaznikach, zebys je lepiej widzial hehe.gif Mierny dzienikarzyna pewnie nie wiedzial o czym pisze hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacii nie znam ale mnie Hyundayie jakoś za serce nie porywają. Nie cierpie takich ostrych linii w designie deski , plastik oczywiscie fantastic jak jest nowy i czysty a po miesiącu dramat i do zrzygania się nudny będzie się wydawał. O Fordzie, zwłaszcza Focusie, nie wspominam bo to już dno.

Ja nie widzę sensu kupowania ix35. Z tyłu owszem miejsca nawet jest ok ale bagażnik pojemnościowo jest słaby. Przewaga nad kompaktowym kombii to tylko możliwośc atakowania krawężników w mieście a tak to same wady SUVa widzę (hałas na trasie przy wyższych prędkościach, wyższe spalanie w trasach, siedzenie jak na taborecie (ale to kwestia gustu)).

Teraz moda na SUVy. Sens widzę w nowej CRV która ma już fajny bagażnik trochę miejsca z tyłu i przodu i nowej RAV4.

PS: nowa Kuga to jakiś smiech na sali pod względem miejsca na tylnej kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fachowcy, ju na początku tekstu odkryli, że auta różni cos więcej niż kraj pochodzenia

> Ja bym bardziej widział porównanie kaszkaja z dusterem...

ten artykuł to w ogóle ma wymiar dość humorystyczny np:

"...Duster z wyraźnie zarysowanymi poszerzonymi nadkolami jest bardziej rasowym terenowcem i pojazdem wskazującym "twardy charakter właściciela". ...."

TWARDZIELE Z ODKURZACZA hehe.gifshocked.gif

"Na jego tle delikatne rysy ix35 nie sugerują determinacji i mocy. "

dh11_600.jpeg

prawda - rysy "twarzy" tego samochodu sugerują upośledzenie umysłowe grinser006.gif

Terenowce są - trawa pod tylną osią jest wink.gif

Czy takie zdjęcie może być podstawą do mandatu od SM? zlosnik.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic dodac nic ujac...

> Duster znajduje sie na 1 miejscu sprzedazy SUV w PL...

> Klik

ja wiem czy ciekawe, w sumie wnioski są dość oczywiste hmm.gif

porównanie aut z zupełnie innej półki, mogli tam jeszcze jakiegoś cayena wrzucić grinser006.gif

jeżdżę czasem dusterem i kaszkajem, zeupełnie inne auta mimo że napęd ten sam

ale co się dziwić jak kaszkaj kosztuje tyle co dwa dustery icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten artykuł to w ogóle ma wymiar dość humorystyczny np:

> "...Duster z wyraźnie zarysowanymi poszerzonymi nadkolami jest bardziej rasowym terenowcem i

> pojazdem wskazującym "twardy charakter właściciela". ...."

> TWARDZIELE Z ODKURZACZA

> "Na jego tle delikatne rysy ix35 nie sugerują determinacji i mocy. "

> prawda - rysy "twarzy" tego samochodu sugerują upośledzenie umysłowe

> Terenowce są - trawa pod tylną osią jest

hmm w sumie też mam fotę tylko na twardym

DSCF5617.JPG

bo w takich warunkach nikt normalny nie wysiada z auta grinser006.gif

DSCF5587.JPG

Duster to idealne auto na budowę i do wszelkich dojazdów w teren

twarda tapicerka jak się ubłoci to można zmyć szmatą i po problemie, a w cieżkich warunkach auto spisuje się naprawdę dzielnie

taki odpowiednik partnera/kangoo tylko właśnie dla kogoś co nie potrzebuje paki, a 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm w sumie też mam fotę tylko na twardym

> bo w takich warunkach nikt normalny nie wysiada z auta

niby tak, ale jakbym miał jeździć po terenie głównie to i tak wziąłbym Nivę albo UAZa Patriot - ponoć jest nowa wersja zaskakująco dobrze poskładana i działająca zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niby tak, ale jakbym miał jeździć po terenie głównie to i tak wziąłbym Nivę albo UAZa Patriot -

> ponoć jest nowa wersja zaskakująco dobrze poskładana i działająca

do terenu trza dojechać, a jazda nivą w/s do daci to tak jak porównanie tej daci do ix35 hmm.gif

więc ... jednak wolał bym chyba dustera

widzisz u mnie cieszą sie że dostali kaszkaje zamiast vitar, bo dużo wygodniejsze na trasie, a czasem trzeba się 500km przejechać po czarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.