Skocz do zawartości

Straszna tu cisza...


Rekomendowane odpowiedzi

> No nie wiem, choćby - jakie dywaniki, czy kolor skóry mieszka pasuje do nowej torebki, cokolwiek

Wymieniłem ostatnio sprzęgło. Kosztowało 285zł (w tym 20zł kurier)

Bardziej z rozsądku. Fabryczne -po 185k km- na zimnym silniku czasem delikatnie szumiało.

A jak już wstawiłem do mechanika to zrobiłem przy okazji łączniki stabilizatora (zupełnie niepotrzebnie, ale będzie z bani), gumy drążka stabilizatora (niepotrzebnie, ale woziłem od roku w bagażniku), filtr kabinowy (na zimę wywalam, żeby lepiej grzało), uzupełniłem olej w skrzyni, zrobiłem zbieżność. A... i była awaria - złącze elastyczne wydechu zaczęło popierdywać. 50zł zlosnik.gif Ostatnio zrobiłem regulację instalacji lpg ...o 10k km za szybko bo nie spojrzałem w książkę hehe.gif wymieniłem filtry + olej. Felgi na lato się wyprostowały (jak co sezon), znajomy wulkanizator szuka mi sensownych opon. Nowych nie kupię, bo w sumie to auto chcę sprzedać grinser006.gif

Za to - mogę opisać poszukiwania nowego wozidła - zlosnik.gif dzwoniłem ostatnio tutaj outback-sport. Facet nie jest handlarzem, ale auto kupił niedawno z Włoch. Bezwypadkowe, ale lakierowane. Zawieszenie sztywne, ale coś tam stuka. Gaz jest, ale nie ma butli bo poprzedni właściciel gazu nie uznawał. Jeździ prosto, ale "..wie Pan, takie auto na zachodzie kosztuje 6000 euro".

Nie ogarniam... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem, choćby - jakie dywaniki, czy kolor skóry mieszka pasuje do nowej torebki, cokolwiek

chyba w i30 taty co już miało się rozpaść, to się rozpadło (klamki,kluczyk,chłodnica) i teraz jeździ i nie ma o czym pisać zlosnik.gif

Silnik na zimno stuka coraz głośniej, przekładnia tłucze się coraz głośniej ("ale jeszcze pan pojeździ, jeszcze nie trzeba robić"), w końcu to będzie już z 70 tys. przebiegu panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co zrobić? O czym pisać? Nie psują się, nie szargają nerwów... Leje się paliwo, zmienia olej i

> filtry i jeździ

Dokladnie. smile.gif

Złodzieje się nami nie interesują, więc jest niemal idealnie zlosnik.gif

Ja swoje usprawnienia w aucie zalozyłem już dawno, więc tylko jeżdżę,zmieniam materiały eksploatacyjne i zuzyte części, myję itp. cool.gif

Chociaż nie...przypomniałem sobie ża parują mi tylne lampy, więc muszę sie za to zabrać - na szczęscie jest manual smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za to - mogę opisać poszukiwania nowego wozidła - dzwoniłem ostatnio tutaj outback-sport. Facet

> nie jest handlarzem, ale auto kupił niedawno z Włoch. Bezwypadkowe, ale lakierowane.

> Zawieszenie sztywne, ale coś tam stuka. Gaz jest, ale nie ma butli bo poprzedni właściciel

> gazu nie uznawał. Jeździ prosto, ale "..wie Pan, takie auto na zachodzie kosztuje 6000 euro".

> Nie ogarniam...

To co mu brakuje? Po zalaniu jest, czy co?

Zbyt piekne to, żeby było prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja swoje usprawnienia w aucie zalozyłem już dawno

A jakie?

Mnie się widzą:

- halogeny (lampy i wyłącznik mam, nie umiem ogarnąć instalacji)

- ściemnianie podświetlenia wnętrza (bo wali po oczach strasznie)

- pierdoły typu skóra na gałkę i kierownicę, folia na tył, chlapacze, nadkola z tyłu, dywaniki i mata do bagażnika.

I to na razie wszystko, co można do Hultaja dodać, bo nic więcej sensownego nie widziałem na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakie?

> Mnie się widzą:

> - halogeny (lampy i wyłącznik mam, nie umiem ogarnąć instalacji)

> - ściemnianie podświetlenia wnętrza (bo wali po oczach strasznie)

> - pierdoły typu skóra na gałkę i kierownicę, folia na tył, chlapacze, nadkola z tyłu, dywaniki i

> mata do bagażnika.

> I to na razie wszystko, co można do Hultaja dodać, bo nic więcej sensownego nie widziałem na razie.

widziałem na alledrogo zestaw dokładek i progi do cw, jak mi żona nie wybije z głowy to moze se kupie na gwiazdke 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakie?

> Mnie się widzą:

> - halogeny (lampy i wyłącznik mam, nie umiem ogarnąć instalacji)

> - ściemnianie podświetlenia wnętrza (bo wali po oczach strasznie)

Do jakiego samochodu konkretnie? Pewnie są w necie manuale albo serwisówki, więc nie ma się co zniechęcać smile.gif

U siebie namęczyłem się z tymi halogenami strasznie ale zrobiłem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do jakiego samochodu konkretnie?

Accent LC2, za wiele nie ma, bo do takich wozideł nie robili akcesoriów.

Ściemnianie zegarów da się zrobić, dosztukuję z czegoś, są do dostania potencjometry z innych modeli, bo tu fabryka nie przewidziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja padaka cos sie ostatnio nie psuje. Chyba cisza przed burza

U mnie jeżdżą w tej chwili dwa Hyundaie. Jeden ma wysięgnik i łyżkę, a drugi w zależności od nastroju widelec albo łygę. Do tego jest popsuty, bo łamie się w połowie smile.gif Ten pierwszy w sumie też - jedzie czasem do przodu a pika jakby jechał do tyłu i vice versa, czasem jedzie bokiem... Jednym słowem - masakrancja grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> U mnie jeżdżą w tej chwili dwa Hyundaie. Jeden ma wysięgnik i łyżkę, a drugi w zależności od

> nastroju widelec albo łygę. Do tego jest popsuty, bo łamie się w połowie Ten pierwszy w sumie

> też - jedzie czasem do przodu a pika jakby jechał do tyłu i vice versa, czasem jedzie

> bokiem... Jednym słowem - masakrancja

I żaden nie jest zarejestrowany, prawda alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja taki gadżet znalazłem - tylko nie wiem, gdzie się to montuje:

To jest do SUV-ów z czarnymi tylnymi szybami. Jak się wiezie kogoś do lasu "na wykopki" to nadajnik jest w bagażniku a odbiornik przy kierowcy - bo auto długie i trzeba sprawdzać czasem, czy sam wykopie, czy trzeba będzie kopać IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.