Skocz do zawartości

2014 Vee Dub Taigun


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tu nie kochac Made in China -wszystko wyciekniezlosnik.gif[...]

Volkswagen-Taigun-1.jpg

Volkswagen-Taigun-2.jpg

Volkswagen-Taigun-3.jpg

Volkswagen-Taigun-4.jpg

Volkswagen-Taigun-5.jpg

Volkswagen-Taigun-6.jpg

Volkswagen-Taigun-7.jpg

Volkswagen-Taigun-8.jpg

Volkswagen-Taigun-9.jpg

Volkswagen-Taigun-10.jpg

Volkswagen-Taigun-11.jpg

Volkswagen-Taigun-12.jpg

Volkswagen-Taigun-13.jpg

Volkswagen-Taigun-14.jpg

Dzis VW Oz oglosil, ze chce podniesc Q, bo sa ostatni w obsludze klienta i Qzlosnik.gif, niedlugo trzeba bedzie i design zmieniclizak.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak tu nie kochac Made in China -wszystko wycieknie[...]

> Dzis VW Oz oglosil, ze chce podniesc Q, bo sa ostatni w obsludze klienta i Q, niedlugo trzeba

> bedzie i design zmienic[...]

Ooo... a w buli VW to Q na Q i życiowe spełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ooo... a w buli VW to Q na Q i życiowe spełnienie.

Az sobie pozwole zacytowaczlosnik.gif

Quote:

In a 2012 JD Power Asia-Pacific study focused on customer service in Australia, Volkswagen was the lowest ranked of 12 car makers.


J.D-Power-Asia-Pacific-2012-Australian-Customer-Service-Index-CSI-Study.jpg

Quote:

Volkswagen says it is “working hard” to improving the quality of its vehicles and customer service.

The German brand has been languishing at the lower end of independent automotive quality surveys in recent years, and it has also been the intense focus of online forums brimming with owner complaints.


JD Powers nie klamiezlosnik.gif, ostanie miejsce w Q, ostanie miejsce w oblsudze klienta.... lizak.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie że to Dacia Duster kolejnej generacji. I te fotele, wiem że to tylko wirtualizacja ale wyglądają jak plastikowe fotele w pociągu miejskim albo tramwaju. Po raz kolejny VW pokazuje polot i finezję na miarę zaschniętej rozjechanej żaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedzie konkurent dla:

> PS.Dlaczego jedno lusterko jest zaznaczone czerwoną elipsą?

Nie no jak dla mnie to ten zdecydowanie ładniejszy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To dziwne, bo w Europie jest całkiem nieźle i z Q i z obsługą klienta.

Z obsluga klienta moze i tak, z Qzlosnik.gif - dostajecie te same auta...

> Ot po prostu w AU są bo są i wisi im to kalafiorem

Zle toatlnie patrzyszzlosnik.gif, milion nowych aut na rok to w skali globalnej malutko (AU), ale Asia -Pacific pod wzgledem jest nie do pokonania, EU sprzedaz zdycha. Vee Dub chce miec 30% wzrostu sprzedazy w tej czesci globu, u mnie chca sprzedawac 100,000 na rok ergo dwa razy tyle.

A z Q jest zlezlosnik.gif, tylko, wy wszystko zniesiecie.. jak ktos kiedys pisal, przeciez wymiana skrzyni biegow w aucie w PL to czynnosc explatacyjnapanic.gifzlosnik.gif[...]

- 380,000 DSG do wymiany w tej czesci swata dokladnie China...panic.gif,

-u mnie decyzje z paru dni: - gwarancja na DSG z 3 lat teraz 5 lat (mozliwe, ze nastepny ruch bedzie 10 latniewiem.gif jak np Mitsubishi)

- stale ceny service na auta, wiesz ile cie service przez 5 lat bedzie kosztowal,

-nacisk na obsluge klienta - podobno zlosnik.gif - uwierze jak zobacze,ale fakt jest taki, ze firma outsourcingowa juz sie tym nie zajmuje, od pon wszystko maja in-house...

I co najwazniejsze, VW zajelo 10 lat przyznac , ze maja problem z Qzlosnik.gif - wiecniewiem.gif???

Komentarze sa, ze tylko10 lat - wow, co za czas reakcjihahaha.gif[...]

Wystarczy poczytac forum Amarok-a nie tylkoOz, RSA, czy gdzie indziej ... - wymiana 2-3 skrzyni do 30,000 km to standard, basen w autach przy deszczu - standard, sledze na biezaco, bo widzisz ... kupilbym Amarok-a - ale po prostu sie bojezlosnik.gif[...]

Volkswagen-Amarok-Review-8-speed-auto-and-single-cab71-625x416.jpg

Pozyjemy zobaczymy, ale jak narazie ja od Vee Dub z daleka30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> PS.Dlaczego jedno lusterko jest zaznaczone czerwoną elipsą?

Patent, gdzies jest dodatkowe ikonka_photo2.gif tego lusterkazlosnik.gif, ja tam nic szczegolnego nie widzialem, ale patent musi widocznie jak z Apple byczlosnik.gifadmin.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amarok zaraz tam. W Polsce VW to głównie Golf, Polo i Passat.

A te auta robione są raczej na poziomie. Nie bardzo też wiem co

należy robić, żeby padło DSG. Kolega Mar00ha sam nie potrafi jej

uwalić od paru lat, a kolega w pracy nabył właśnie używkę Tourana

z DSG 6 biegowym i nigdy nie wymienianym. Działa smile.gif Może to kwestia

eksploatacji? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> Patent, gdzies jest dodatkowe tego lusterka, ja tam nic szczegolnego nie widzialem, ale patent

> musi widocznie jak z Apple byc[...]

Kiedyś VW w swoich wszystkim modelach (Skody, Audi również) robił dwa różne wielkościa lusterka zewnętrzne (wyglądało to idiotycznie według mnie)

r0951_03.jpg

Może teraz patentują oba jednakowej wielkości lusterka zewnętrzne? grinser006.gif270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Amarok zaraz tam. W Polsce VW to głównie Golf, Polo i Passat.

> A te auta robione są raczej na poziomie.

To ty tak twierdziszzlosnik.gif, jesli firma sie przyznaje, ze ma problem z Q i to potwierdza znaczny % klientow, to IMVHO jest problemlizak.gif, nie?zlosnik.gif[...]

To, ze tobie sie udalo, i jestes nawet w tej % wiekszej spolecznosci, to nie znaczy, ze jest dobrzezlosnik.gif[...]

Nie bardzo też wiem co

> należy robić, żeby padło DSG. Kolega Mar00ha sam nie potrafi jej

> uwalić od paru lat, a kolega w pracy nabył właśnie używkę Tourana

> z DSG 6 biegowym i nigdy nie wymienianym. Działa Może to kwestia

> eksploatacji?

Znow patrzysz pod siebiezlosnik.gif, ja patrze na statystyki, JD Power, dodatkowo wieksza spolecznosc zlosnik.gif - ty na swoje 4 literkiwink.gif[...]

Wiec mnie sie nie pytaj, jak jest 380,000 wadliwych DSG, zapytaj sie VeeDubzlosnik.gif[...]

Quote:

f you're the not-so-proud owner of a car equipped with a DSG gearbox, be that a VW, Skoda, SEAT or Audi, than you've probably been following this story very closely the past few months, just like we have.

[...]Here are the vehicles on the recall list are:

A total of 7,139 imported units of Scirocco 1.4TSI, Golf Variant, and Cross Golf that were produced between December, 2008 and September, 2011;

A total of 245,999 units of New Bora 1.4T, Golf A6 1.4T, Golf A6 1.6T, Sagitar 1.4T, Magotan 1.4T, CC 1.8T, New Sagitar 1.4T, New Magotan 1.4T and New Magotan 1.8T produced by Faw-Volkswagen during the period of May, 2009 and January, 2012 and of December, 2012 and February, 2013, as well as imported Audi A3 1.8T produced between February, 2010 and June, 2011;

A total of 131,043 units of five-seat Touran 1.4T, seven-seat Touran 1.4T, Octavia 1.8T, Octavia 1.4T, Lavida 1.4T, Superb 1.4T, New Passat 1.4T and New Passat 1.8T produced by Shanghai Volkswagen between October, 2009 and May 2012 and between December, 2012 and March, 2013.


Teraz popatrz na zdanie, to nie sa lokalnie klepane auta... tam sa tez auta importowane z EU

Wiec tia, ty wasz wadliwe DSG a VeeDub ma cie gleboko... a kleint w innej czesci ma wadliwe DSG i mu wymieniazlosnik.gif, a poweidzmy auta zjechaly z tej samej EU fabryki, w tym samym dniu...

Mowienie, ze "nie ma problemu"mamba.gif, bo mi sie nic nie stalo jest ... cfaniaczek.gif[...] propagandazlosnik.gif[...]

volkswagen-announces-dsg-recall-in-china-21-models-380000-cars-56637_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo "u nas" VW Passat kombi z silnikiem TDI (najlepiej 1.9) to klasa Super Premium

Jakto AK sie zmieniazlosnik.gif, kiedys nic na Daewoo czy Fiat-a nie wolnichaja.gif bylo nic powiedziec, a dzis TDI Vee Dubzona.gifzlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakto AK sie zmienia, kiedys nic na Daewoo czy Fiat-a nie wolni bylo nic powiedziec, a dzis TDI Vee

> Dub[...]

Bo to kanon wiary motoryzacyjnej w PL ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo to kanon wiary motoryzacyjnej w PL

Teraz widze, ze to prawdazlosnik.gif, ze jestem jedynym na AK, narzekajacym na wyrob ktory kupilem, a nie go chwalacymhahaha.gif[...]

A "Q" coz pojecie wzgledne na AKzlosnik.gif, ale generalnie IMVHO wynika to z explatacji aut. Ludzie maja inne oczekiwania, jak auto ma 20k km, a niestety, na AK auto jest ledwo dotarte jak ma 100,000km *, w powszechenj opinii przynajmniejhmm.gif[...]

A prawda jest taka, ze to tylko auto... wink.gif

* co niestety wynika z zasobnosci portfelabuu.gif[...] i ogolnie sytuacji ekono....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak tu nie kochac Made in China -wszystko wycieknie[...]

> Dzis VW Oz oglosil, ze chce podniesc Q, bo sa ostatni w obsludze klienta i Q, niedlugo trzeba

> bedzie i design zmienic[...]

Wygląda trochejak ulepszona Dacia Duster spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolega w pracy nabył właśnie używkę Tourana

> z DSG 6 biegowym i nigdy nie wymienianym. Działa Może to kwestia

> eksploatacji?

Mój kolega z pracy też nabył używkę, tyle, że dwuletniego Golfa. Poprzednia właścicielka wymieniała skrzynię na gwarancji (chyba nawet dwa razy) a i on narzeka, że coś szarpie crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A słyszałeś o VW Saveiro ?

> jakiś tekst

Golzlosnik.gif, widzialem tego od klnie.gif w Montevideo, ale nie dokladnie tego, poprzedniej generacji..

A Chevrolet Utilityzlosnik.gif?

utility.jpg

ZA_chevrolet-utility-modeloverview-exterior-648x365.jpg

ZA_chevrolet-utility-modeloverview-980x351.jpg

chevrolet-utility-1.8-sport-4.jpg

Bezapelacyjnie najbrzydsze auta jakie widzalem w ostatnich 10 latachzlosnik.gifold.gif!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bedzie konkurent dla:

> PS.Dlaczego jedno lusterko jest zaznaczone czerwoną elipsą?

To auto jest kompletnie bez sensu, SUV z założenia ma być autem dla wieśniaka któremu nie odśnieżają dróg a tu mamy niski prześwit i opony z wąskim rantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy to nie jest nastepca Opla Corsy czyli Montany?

Jest,lizak.gif CKD w South Africahmm.gif, ale to jest wlasnie jeszcze jednen znak, ze Opel moze nie byc w rekach GMzlosnik.gif[...]

Zabili bardzo popularna nazwe jak Opel Corsa Utility ... lizak.gif[...]

Nuevo-Chevrolet-Tornado-2012.jpg

Chevrolet-Tornado-2012%20%5BA23141856%5D-ida23141856-640-38f66cf9-3fef-488f-ada8-0469ce36d3aa.jpg

Teraz maz Chevrolet Utility, Tornado, Agila, Montana w zaleznosci od rynku... Opel braklizak.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To auto jest kompletnie bez sensu, SUV z założenia ma być autem dla wieśniaka któremu nie

> odśnieżają dróg a tu mamy niski prześwit i opony z wąskim rantem.

Nie SUV ma byc do wozenia rodzinyhmm.gif, pardon mial. Teraz kazdy chce siedziec 'wyzej", ale to EU nabija ten trend ... Normalne SUV sa "zakazane"admin.gif[...] bo podatek by chaja.gif, to powstaja teraz takie... jak GM Traxhahaha.gifhahaha.gif, Opel Mokkapad.gif[...]

Opel_Mokka_Exterior_Design_768x432_mok13_e01_004.jpg

A ja sie pytam, co sobie tym mozna przewiesc i jakzlosnik.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest, CKD w South Africa, ale to jest wlasnie jeszcze jednen znak, ze Opel moze nie byc w rekach

> GM[...]

> Zabili bardzo popularna nazwe jak Opel Corsa Utility ... [...]

> Teraz maz Chevrolet Utility, Tornado, Agila, Montana w zaleznosci od rynku... Opel brak[...]

Grill typowo dla Chevy'ego ladny, ale te lampy... panic.gif

Stylista się chyba za bardzo napatrzyl na:

2010-chevy-spark-beat-image-leak-low-res1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie SUV ma byc do wozenia rodziny, pardon mial. Teraz kazdy chce siedziec 'wyzej", ale to EU nabija

> ten trend ... Normalne SUV sa "zakazane"[...] bo podatek by , to powstaja teraz takie... jak

> GM Trax, Opel Mokka[...]

> A ja sie pytam, co sobie tym mozna przewiesc i jak?

Bo to nie SUV tylko Crossover, nie wiem dlaczego takie male Crossovery u nas niektórzy wciąż nazywają Suvami blush.gifblush.gifblush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zauwazylem

> Nie, ale za to o SpaceFox slyszal

zlosnik.gif, a o Fusca slyszalcfaniaczek.gif?

original.jpg

albo Voyagezlosnik.gif?

vw-gol-trend-2013-e.jpg

Oni z tego Taxi maja, musze przyznac, ze najniewygodniejsze jakikiefykolwiek jechalemspineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co jest w EU SUV ?

> Tiguan?

Ja nie wiem, ja się nie znam. Dla mnie SUV to nie tylko podwyższony prześwit ale tez duże możliwości przewozowe - bagażnik i wnetrze. Ale producenci wszystko co wyższe nazywają Suvami angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , a o Fusca slyszal?

To produkują jeszcze? panic.gif

> albo Voyage?

> Oni z tego Taxi maja, musze przyznac, ze najniewygodniejsze jakikiefykolwiek jechalem

Czyli wychodzi na to ze VW Gol to najpopularniejszy VW na swiecie w roznych wersjach nadwozia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie pokazujemy Gola pickup, Gola "van" , Gola sedan, nie mowiac o zwykłych wersjach Gola

> hatch i kombi... Który inny VW ma tyle wersji?

Pokazaliście pickupa Saveiro, Vana SpaceFox czy tam Suran a Gol występuje tylko jako 3d lub 5d hatchback smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba każdy fan VW slyszal o Saveiro, przecież to auto już tyle lat produkują

Nigdy nie byłem fanem vw ale to autko całkiem ,całkiem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gol, widzialem tego od w Montevideo, ale nie dokladnie tego, poprzedniej generacji..

> A Chevrolet Utility?

> Bezapelacyjnie najbrzydsze auta jakie widzalem w ostatnich 10 latach!

Faktycznie szału nie robi no.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokazaliście pickupa Saveiro, Vana SpaceFox czy tam Suran a Gol występuje tylko jako 3d lub 5d

> hatchback

No tak ,ale wlasnie dążyłem do tego ze to wszystko to jest Gol w nieco innym nadwoziu ok.gif

Golf tez ma tyle wersji, hatch, sedan, kombi, van, ale nie ma pickupa wiec o jedno mniej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Generalnie każdy pickup na bazie Gola, Fiesty, Corsy, Palio, itp. to sa bardzo podobne i bardzo

> fajne samochody Szkoda ze ich w EU nie ma

Otóż to fiat ma chyba strade i tez fajne autko a w EU go nie ma no.gif

031e7865b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Otóż to fiat ma chyba strade i tez fajne autko a w EU go nie ma

To co dałeś to akurat wersja Adventure, normalna Strada wygląda tak:

13.jpg

Adventure to pakiet stylistyczny taki jak Cross u Volkswagena. I o ile Vw sprzedaje nawet w Europie wersje Polo Cross czy Golf Cross czy Touran Cross, to Fiat nie wiadomo dlaczego w ogole nie wprowdzil Adventure do EU - a mysle ze te wersje by się sprzedawaly niezleok.gif

Doblo Adventure:

fiat-doblo-adventure-2.jpg

fiat-doblo-adventure-3.jpg

Palio Weekend (pod taką nazwą w EU by był) Adventure:

fiat-adventure-locker-2009-02.jpg

fiat-adventure-locker-2009-07.jpg

Idea Adventure:

fiat-idea-adventure-2.jpg

fiat-idea-adventure-4.jpg

Mysle ze takie auta sa potrzebne w EU ok.gif (czarne zderzaki i grube listwy m.in.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak ,ale wlasnie dążyłem do tego ze to wszystko to jest Gol w nieco innym nadwoziu

> Golf tez ma tyle wersji, hatch, sedan, kombi, van, ale nie ma pickupa wiec o jedno mniej

O taka popularność Ci chodziło....to może i masz rację smile.gif

Ale Golf ma wersje R Gol jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O taka popularność Ci chodziło....to może i masz rację

> Ale Golf ma wersje R Gol jej nie ma.

To prawda, ale to nadal to samo nadwozie co zwykly Golf wink.gif Tak czy inaczej wlasnie się zastanawiam czy jakikolwiek inny VW ma więcej wersji nadwozia niż Gol i wychodzi ze jednak nie ok.gif Golf na drugim miejscu zaraz za Gol ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.