Skocz do zawartości

Zakup Dodge Caliber


Adaźko

Rekomendowane odpowiedzi

> Sie szykuje zmiana auta - poszukiwania trwają.

> Looknijcie na tego Dodge'a Caliber'a, jakieś spostrzeżenia, uwagi?

Silnik VW 2.0 TDI sprzed 2008 może oznaczać kłopoty. Może choć nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sie szykuje zmiana auta - poszukiwania trwają.

> Looknijcie na tego Dodge'a Caliber'a, jakieś spostrzeżenia, uwagi?

A co Cię ciągnie do tego wyskrobka amerykańskiej motoryzacji? Ten samochód był apogeum beznadziejności Chryslera - pomimo ze sprzedawali go sporo w USA, to obecnie nigdzie go nie zobaczysz, bo wszystkie sie rozpadły po kilku latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co Cię ciągnie do tego wyskrobka amerykańskiej motoryzacji? Ten samochód był apogeum

> beznadziejności Chryslera - pomimo ze sprzedawali go sporo w USA, to obecnie nigdzie go nie

> zobaczysz, bo wszystkie sie rozpadły po kilku latach.

Ale to Dodge, chyba ci się pomerdało z PT Cruiser'em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś wyrażałem moją opinię na temat tego auta (gdzieś powinna być na MK).

> Moim zdaniem to jest najgorsze współcześnie produkowane auto.

Myślę ze w Indiach produkują coś gorszego, ale w cywilizowanym świecie to masz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę ze w Indiach produkują coś gorszego, ale w cywilizowanym świecie to masz racje.

Patrzac na up

Yw czasu, to Mahindra u mnie zobaczysz 5 letnia, ale Caliber nielizak.gif, to sie po prostu na oczach ludzi dezintegrowalolizak.gif, nigdy nie widzialem auta o horszym wnetrzu, to nawet nie bylo Daewoo lat 90tychfacepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrzac na up

> Yw czasu, to Mahindra u mnie zobaczysz 5 letnia, ale Caliber nie, to sie po prostu na oczach ludzi

> dezintegrowalo, nigdy nie widzialem auta o horszym wnetrzu, to nawet nie bylo Daewoo lat

> 90tych

U nas to samo. Jak je jeszcze produkowali, to jeździło tego bardzo duzo, głownie z wypożyczalni. Teraz ze świecą takiego szukać - wszystkie sie rozpadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U nas to samo. Jak je jeszcze produkowali, to jeździło tego bardzo duzo, głownie z wypożyczalni.

> Teraz ze świecą takiego szukać - wszystkie sie rozpadły.

Ciekawehmm.gif, diesel, 001.gif, nie wiedzialem, ze na eu klepali diesel, mamy auto roku, silnik VeeDud z wnetrzem Chrysler z tamtych lathahaha.gif, synonim dobrego wykonania i niezawodnosci-NOThahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sie szykuje zmiana auta - poszukiwania trwają.

> Looknijcie na tego Dodge'a Caliber'a, jakieś spostrzeżenia, uwagi?

Uciekac od tego, to nawet nie miescilo sie w pierwszej setce niezawodnoscipanic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uciekac od tego, to nawet nie miescilo sie w pierwszej setce niezawodnosci

A Ty chcesz Chryslera kupić smile.gif Jakość osiąga sie latami, to nie jest tak ze jeden model może byc udany a drugi nie... Toyota pracowała dekady na to by stworzyć proces gwarantujący dobrą jakość samochodów. Niestety po drodze zapomnieli ze ludzie nie kierują sie przy zakupie rozsądkiem a emocjami. Dlatego teraz próbują połączyć oba - przykładem jest Toyota GT-86, ktora pewnie w przyszłym roku kupię córce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

Sory, ale to nic nie znaczy.

Wpisz jakikolwiek model samochodu wraz z jakimkolwiek wybranym silnikiem danego modelu ze słowem "problemy" na końcu -> zawsze setki wyników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Ty chcesz Chryslera kupić

A kto GM kupilhahaha.gif? Sam nie wiem co lepszezlosnik.gif

Jakość osiąga sie latami, to nie jest tak ze jeden model może byc

> udany a drugi nie... Toyota pracowała dekady na to by stworzyć proces gwarantujący dobrą

> jakość samochodów.

wlasnie, wlasnie, a GMzlosnik.gif?

Niestety po drodze zapomnieli ze ludzie nie kierują sie przy zakupie

> rozsądkiem a emocjami. Dlatego teraz próbują połączyć oba - przykładem jest Toyota GT-86,

> ktora pewnie w przyszłym roku kupię córce.

Sam jeszcze nie wiem co kupimy, po prostu wejdziemy do paru salonow i zobaczymy. pick up/ute staje sie coraz bardziej prawdopodbnym rozwiazaniem. Nawet jesli 300 kupimy, to ile tym drive.gif, 3-4 latahmm.gif?

Gwarancja sie skonczy to pojdzie 30.GIF i jakies malolaty go dobijazlosnik.gif... Widze ostatni mode na przerobine stare 300C.

Ja najchetniej kupil bym "aussie family car" czyli Land Cruiser, ale mulher.gif = foch.gif i tyle. Zobaczymy, lease sie konczy za 3 miesiacezlosnik.gif, 60,000 km i to niemieckie g...o sie rozlatuje, dzis jakis odglos z deskizlosnik.gif, wiec mamy: halas od drzwii, halas od glovebox, i teraz gdzies halas od strony drive.gif = synonim niemieckiej jakosci i wykonaniahahaha.gif, z Chrysler nie moze byc gorzejzlosnik.gif.

Uff, juz lepiejwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U nas to samo. Jak je jeszcze produkowali, to jeździło tego bardzo duzo, głownie z wypożyczalni.

> Teraz ze świecą takiego szukać - wszystkie sie rozpadły.

ja rozumiem, że auto fatalne, itp - ale jak się kurde rozpadło ? Toć nawet syrenki się w parę lat nie rozpadały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.