Skocz do zawartości

Kupowanie lacetti ...


Mike_wwl

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy samochód z przebiegiem 90 tys km. może być zapocony w okolicach sprzęgła? Silnik 1.4.

Od dołu? Czy od góry przy wybieraku?

Przy wybieraku nie przejmowałbym się.

Od dołu nei powinien, bo to może świadczyć i nieszczelności na wale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeszcze pytanie o podłokietnik i klamki - kiedy ściera się "wierzchnia" warstwa.?

U mnie tylko widać odprysk na tylnej klamce od strony kierowcy. Przebieg 88 tys, rocznik 2007. Podłokietnika nie posiadam.

Jeśli auto krajowe to pojedź ze sprzedającym do ASO i sprawdź co było robione i przy jakim przebiegu. Będziesz mógł oszacować ile auto powinno mieć na blacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeszcze pytanie o podłokietnik i klamki - kiedy ściera się "wierzchnia" warstwa.?

U mnie po 117 tys. i 6,5 roku klamki były mocno pościerane i podłokietnik (nieoryginalny) też nosił spore ślady zużycia.

Miałem jeszcze oryginalne opony letnie, choć już do wymiany. Akumulator też był oryginalny.

Fotele welurowe wyglądały jak nowe ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeszcze pytanie o podłokietnik i klamki - kiedy ściera się "wierzchnia" warstwa.?

Nigdy. U mnie po 210kkm były jak nowe.

Jedyne co może się przydarzyć to odłażący chrom na klamkach wewnętrznych lub lakier na zewnętrznych. Jest to wada produkcyjna i nie ma nic wspólnego ze ścieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy. U mnie po 210kkm były jak nowe.

> Jedyne co może się przydarzyć to odłażący chrom na klamkach wewnętrznych lub lakier na

> zewnętrznych. Jest to wada produkcyjna i nie ma nic wspólnego ze ścieraniem.

Dokładnie chodzi o zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie chodzi o zewnętrzne.

Lakier na klamkach zewnętrznych jest miękki i faktycznie lubi się wycierać. Moje auto ma niewiele ponad 40 kkm i lakier w miejscu gdzie chwytam palcami przy otwieraniu (wewnętrzna strona klamki) jest już od dawna wytarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne co może się przydarzyć to odłażący chrom na klamkach wewnętrznych lub lakier na

> zewnętrznych. Jest to wada produkcyjna i nie ma nic wspólnego ze ścieraniem.

U mnie to samo, ale co z tym robić? Bo wygląda szpetnie. Chyba nie da się polakierować bez wjmowania klamek, a to trochę roboty...

kwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie to samo, ale co z tym robić? Bo wygląda szpetnie. Chyba nie da się polakierować bez

> wjmowania klamek, a to trochę roboty...

> kwa

Ja się dogadałem w warsztacie lakierniczym przy okazji naprawy innej częsci auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu bym nie patrzył na przebieg. Ilość użyć klamki może być skrajnie różna - jeśli wsiadasz i

> jedziesz 1000 km, to użycie będzie zupełnie inne niż w sytuacji, gdy jeździsz odcinki 5 km.

A to prawda. Zużycie maszyn powinno się liczyć w motogodzinach, a moje 200kkm to stosunkowo niewiele motogodzin jak na taki przebieg. Po mieście byłoby kilka razy tyle.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie to samo, ale co z tym robić? Bo wygląda szpetnie. Chyba nie da się polakierować bez

> wjmowania klamek, a to trochę roboty...

> kwa

miałem malowany przód zderzak w aso i chciałem przy okazji klamkę pomalować (chyba koło 200-300 policzyć chcieli) - napewno tapicerkę trzeba demontować , czyli trochę roboty jest więc darowałem sobie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.