Skocz do zawartości

Nowy egzamin praktyczny kat. A - kilka uwag


Rekomendowane odpowiedzi

> Robię to na drugim biegu. Tak mi łatwiej

He, he, co najwyzej tak sobie ubzdurales. Na III - cim biegu jest zdecydowanie latwiej, bo motocykl nie reaguje tak nerwowo na dodanie czy odejmowanie gazu. Sekret lezy w plynnym przerzucaniu motocykla ktore im wyzszy bieg tym bardziej jest latwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> He, he, co najwyzej tak sobie ubzdurales. Na III - cim biegu jest zdecydowanie latwiej, bo motocykl

> nie reaguje tak nerwowo na dodanie czy odejmowanie gazu. Sekret lezy w plynnym przerzucaniu

> motocykla ktore im wyzszy bieg tym bardziej jest latwiejsze.

Masz rację. Miałem wbitą dwójkę i źle zrobiłem najazd. Chciałem to skorygować gazem i motor poniósł mnie na słupek. Pierwszy przejazd bezbłędnie i płynnie a drugi spartoliłem !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz rację. Miałem wbitą dwójkę i źle zrobiłem najazd. Chciałem to skorygować gazem i motor poniósł

> mnie na słupek. Pierwszy przejazd bezbłędnie i płynnie a drugi spartoliłem !!!!!!

Spokojnie - nast. razem się uda smile.gif

Udało Ci się przejść przez najtrudniejsze wink.gif - Wolne manewry zlosnik.gif

Z ciekawości - na czym zdawałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skąd ja to znam

Szybki slalom zrobiłem pierwszy raz miodzio i za drugim się w mordę usztywniłem!!!!!!!

Jestem zły na siebie. Mói instruktor powiedział żebym już do niego nie przyjeżdżał przed egzaminem bo technicznie to umiem. Muszę tylko opanować stres!!!

Ale jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz rację. Miałem wbitą dwójkę i źle zrobiłem najazd. Chciałem to skorygować gazem i motor poniósł

> mnie na słupek.

Bede zarozumialy i powiem " WIEM " z jakiej racji wiuesz.

Szkoda tylko, ze nie zapoznales sie z tekstem przed egzaminem. Za to na przyszly raz juz wiesz.

Moj Kursant zdaje jutro egzamin, na A1 smiga 17 lat a uwalil za niewlaczenie kierunkowskazu przy manewrach wlaczajac sie do ruchu.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze można jeszcze zdobyć prawko podczas 2 wizyt na Ukrainie

juz nie mozna... a wizyty w holandii to zwykle naciaganie. Teraz podobno na topie sa czechy, ale tam trzeba mimo wszystko podejsc do egzaminu i go zdac... chociaz pisza ze jest prostszy niz w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bede zarozumialy i powiem " WIEM " z jakiej racji wiuesz.

> Szkoda tylko, ze nie zapoznales sie z tekstem przed egzaminem. Za to na przyszly raz juz wiesz.

> Moj Kursant zdaje jutro egzamin, na A1 smiga 17 lat a uwalil za niewlaczenie kierunkowskazu przy

> manewrach wlaczajac sie do ruchu.

W piątek mam nadzieję zdać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem na myśli,że na minimum 2 biegu i później to sprecyzowałem!

IMO to zalezy od przyjetej techniki - czy ma byc szybko na wejsciu i na wyjsciu czy tez w maire rownomierna predkosc po calosci.

W przypadku tej pierwszej opcji do rozpedzenia sie na wyjsciu sila rzeczy lepszy bedzie II bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no to egzamin zdany smile.gif teoria i praktyka od razu. Teoria zajęła 11 minut i do jej zdania wystarczy znajomość kodeksu i kilku zagadnień przy znakach. Praktyka to już walka tylko ze stresem i wykonywanie teatralnych ruchów głową na mieście smile.gif Dostałem nawet pochwałę od egzaminatora za wzorcową jazdę - pomimo ponad 30 lat poczułem się jak wyróżniony uczeń smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pomimo ponad 30 lat poczułem się jak wyróżniony uczeń

Kolejny dowód na to, że granica kryzysu wieku średniego przesunęła się w dół. Mi też dopiero po 30-tce strzeliło do łba, żeby zacząć przygodę z 2oo.

Gratulacje i teraz czas na pierwszy sprzęt! Jakiś SS? palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny dowód na to, że granica kryzysu wieku średniego przesunęła się w dół. Mi też dopiero po

> 30-tce strzeliło do łba, żeby zacząć przygodę z 2oo.

> Gratulacje i teraz czas na pierwszy sprzęt! Jakiś SS?

"kupie litra, nie będę odkręcał" smile.gif

A tak na serio, to prawko zrobiłem, żeby legalnie śmigać moimi vespami. Chociaż od jakiegoś czasu poważnie przymierzam się do hd sportstera 883

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak na serio, to prawko zrobiłem, żeby legalnie śmigać moimi vespami.

Tylko się nie przyznawaj, że do tej pory jeździłeś "mniej legalnie", no chyba, że jesteś masochistą i lubisz internetowe naparzanko! wink.gif

> "kupie litra, nie będę odkręcał"

Coś od początku czułem, że "porządny" z Ciebie gość! 20.GIFwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko się nie przyznawaj, że do tej pory jeździłeś "mniej legalnie", no chyba, że jesteś masochistą

> i lubisz internetowe naparzanko!

> Coś od początku czułem, że "porządny" z Ciebie gość!

mam 187cm, ale jakoś ten sportster mi pasuje smile.gif Podoba mi się jego sylwetka, pozycja i dzwięk.

Co do vesp - to mam jedną staruszkę odrestaurowaną z silnikiem 50, a druga to już 125, która się remontuje i wzmacnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.