Skocz do zawartości

Z cyklu "20 lat minęło"


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Tamte sprzęty też swój urok mają

No pewnie, sam mam też taki projektowany bez użycia komputrów... grinser006.gif

> A tak btw widzę,że bez prawka sie lata

No wiesz? Jak możesz na takim szanującym się forum zarzucać komukolwiek łamanie przepisów? Przecież tu sami posłuszni legaliści są... biglaugh.gif

Ręczę, że autor wątku stosuje się do n/w definicji:

PoRD, Art. 2. Użyte w ustawie określenia oznaczają:

18) pieszy - osobę znajdującą się poza pojazdem na drodze i niewykonującą na niej robót lub czynności przewidzianych odrębnymi przepisami; za pieszego uważa się również osobę prowadzącą, ciągnącą lub pchającą rower, motorower, motocykl , wózek dziecięcy, podręczny lub inwalidzki, osobę poruszającą się w wózku inwalidzkim, a także osobę w wieku do 10 lat kierującą rowerem pod opieką osoby dorosłej;

grinser006.gifbiglaugh.gifhehe.gifzlosnik2.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zostawiłeś 1.5m (o ile to nie strefa zamieszkania) zlosnik.gif

2. Mam wrażenie, że design Hondy i Yamahy to zupełnie dwa inne światy. Nawet jakbyś postawił Hondę i Yamahę różniące się wiekiem o 2-3 lata to pewnie Honda wyglądałaby jak antyk grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że design Hondy i Yamahy to zupełnie dwa inne światy. Nawet jakbyś postawił Hondę

> i Yamahę różniące się wiekiem o 2-3 lata to pewnie Honda wyglądałaby jak antyk

Dokładnie.Porównywałem moją R6 z 99 roku do innych sportów z tamtych lat.Różnica była spora moim zdaniem w porównaniu do CBR F4 a GSXR SRAD to bez porównania.

Moim zdaniem Yamaha w tamtych latach nie tylko wyglądała ale też dużo lepiej jeździła.Silniki średnio o 10 km mocniejsze,lekka konstrukcja,super rama DELTABOX2 jak na tamte czasy była sztywna,lekka i nie pękała jak w Kawach.

Porównywaliśmy osiągi mojej R6 z GSXR 600 k4 mojego wójka a więc sprzętem młodszym o aż pięć lat i wierzcie albo nie ale były bardzo porównywalne.Max prędkości na poszczególnych biegach różniły się nieznacznie.Wkręcanie na oroty Gixxer miał oczywiście lepsze przez to,że ma sisiory a nie gaźniki.

Jednym zdaniem Yamaha rządzi grinser006.gif

PZDR.

oczywiście to tylko moja opinia 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jednym zdaniem Yamaha rządzi

> oczywiście to tylko moja opinia

A moim zdaniem ...ła, czyli rządziŁa.

Oczywiście to co piszesz ma rację jeśli chodzi o kilka lat wstecz. R6 była z przodu R1 biło i CBR i ZX9R, oczywiście do czasu kiedy pojawił się GSX-R1000. Wyglądem nie był tak świeży jak R1, ale wciągał ją jednym otworem nosowym.

Obecnie Yamaha stara się być wyjątkowo udziwniona i niezbyt jej to wychodzi na dobre. Dla przykładu 3 lata temu kupiłem nową R1 (RN22). Były zachwyty itp., a finalnie sprzedałem ją dość szybko bo jazda była męką. Wad wymieniać nie będę, bo to oddzielny wątek, ale czasy prawdziwej Yamahy są za nami. Mam tu na myśli kult XJR, FJR, starej Tenery. Oczywiście prezentowany powyżej model R6R jest wyjątkowo udany i nadal rządzi na torach Europy.

Pracowałem kilka lat w ASO i Yamahy i Suzuki i wg mnie to Suzi robi najlepsze motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie 20 lat różnicy- od projektowania przez "ciosanie siekierą" po komputery!

CBR, moje marzenie! serduszka.gif

Z przed nastu lat ofcourse wink.gif

Jak ten czas zmienia gusta i marzenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mów hop bo może trzeba będziesz odszczekać

> Też już witałem się z Gixxerem, aż tu nagle...

No teoretycznie - masz rację zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Ale w praktyce - jestem już do niego przekonany na 90%

Właścicielem jest dobry znajomy, który może mi go sprzedać w każdym momencie.

Gdybym miał już za sobą zdany egzamin - bandzior byłby już mój od zeszłego tygodnia.

Ale niestety frown.gif No i wolę go za szybko nie kupować, żeby nie korciło... grinser006.gif

Do tego dochodzi problem z garażem - szukam czegoś, bo nie mam już gdzie moto wstawić hehe.gif

Te 10% zostawiłem sobie, bo jeszcze od czasu do czasu będę zaglądał do zaprzyjaźnionego sklepu - gdyby tak trafiło się coś nieco bardziej trafiające w mój gust grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Tak czy inaczej - już robię przymiarki i oglądam:

- inny wydech zlosnik.gif (w tym egz. zamontowany jest fabryczny)

- łyżwę

- przyciemnioną szybę owiewki (jest przezroczysta)

- zastanawiam się nad większą ilością "plastików"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Banditem nie latałem ale SV fajnie na koło idzie z dołu Choć ogółem to całkiem spokojny motocykl

pamietam jak w 94 lub 95 wyszedł pierwszy bandit. jak na swoje lata bandit trzyma sie całkiem niezle. olejaki tez były wytrzymałe. generlnie moto do jazdy nie do wyscigów. odwdzieczał sie za to trwałoscia i w miarę niskim kosztem eksploatacji.

zreszta miałem juz nowszego bandita na wtrysku i duża SV.

co do moto sprzed 20 lat... cbr była strasznie kanciasta. duzo lepiej wyglądał moim zdaniem gsxr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.