Skocz do zawartości

Ile może być warte takie auto?


Jay

Rekomendowane odpowiedzi

Golf II 1.3 benzyna, rocznik 1987 czyli przed liftem jeszcze (male szybki w drzwiach przednich, stara kierownica).

Z wyposazenia nie ma nic.

Drugi wlasciciel od nowości od chyba ponad 10 lat i auto mechanicznie jest naprawdę zadbane. Gazu nigdy nie miało, zadnego wypadku tez nie, lakier w stanie srednim (jakies male obtarcia, ryski - wiadomo po tylu latach bez odswiezania).

Ile to to jest warte? Auto jest sprawne i szkoda oddawać na złom - da się to sprzedać za większą kwotę niż by dali na złomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Golf II 1.3 benzyna, rocznik 1987 czyli przed liftem jeszcze (male szybki w drzwiach przednich,

> stara kierownica).

> Z wyposazenia nie ma nic.

> Drugi wlasciciel od nowości od chyba ponad 10 lat i auto mechanicznie jest naprawdę zadbane. Gazu

> nigdy nie miało, zadnego wypadku tez nie, lakier w stanie srednim (jakies male obtarcia, ryski

> - wiadomo po tylu latach bez odswiezania).

> Ile to to jest warte? Auto jest sprawne i szkoda oddawać na złom - da się to sprzedać za większą

> kwotę niż by dali na złomie?

Na złomie weźmiesz 600-700, da się to sprzedać za 1000 przy dobrych wiatrach 1300zł, także podwójna cena niż złom możliwa do osiągnięcia, ale trzeba poczekać cierpliwie na kupca.

Bo wiesz w tej kasie i bez klimy?I łodrapany jak niscęście...No i za tyle to trujki som, a nie dwujki...No i kontroli trakcji ni mo...i golas, a tera to hajlajny tylko schodzom.

*-ceny podałem wg mnie prawdziwe do osiągnięcia

**-dalsza część wypowiedzi jest przykoloryzowana by naświetlić dobitniej panujący problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na złomie weźmiesz 600-700, da się to sprzedać za 1000 przy dobrych wiatrach 1300zł, także podwójna

> cena niż złom możliwa do osiągnięcia, ale trzeba poczekać cierpliwie na kupca.

> Bo wiesz w tej kasie i bez klimy?I łodrapany jak niscęście...No i za tyle to trujki som, a nie

> dwujki...No i kontroli trakcji ni mo...i golas, a tera to hajlajny tylko schodzom.

> *-ceny podałem wg mnie prawdziwe do osiągnięcia

> **-dalsza część wypowiedzi jest przykoloryzowana by naświetlić dobitniej panujący problem.

Tylko komu to sprzedać? niewiem.gif Bo jak już ktoś przyjedzie obejrzeć to jestem pewien ze doceni to ze jest mechanicznie w idealnym stanie i tym bardziej ze bezwypadkowy... Nie wiem dokładnie jak jest z tym lakierem bo nie mam pod reka tego samochodu, ale wiem ze od nowości nic nie było z lakierem robione, czyli po 26 latach siłą rzeczy nie może być idealny. Poza tym auto od zawsze garażowane i jezdzone tylko w weekendy (no typowe auto od starszego pana, akurat z mojej rodziny).

Jakby była jakas lepsza wersja to by można sprzedać jako klasyka, a tak to... gdzie szukac klienta? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Golf II 1.3 benzyna, rocznik 1987 czyli przed liftem jeszcze (male szybki w drzwiach przednich,

> stara kierownica).

> Z wyposazenia nie ma nic.

> Drugi wlasciciel od nowości od chyba ponad 10 lat i auto mechanicznie jest naprawdę zadbane. Gazu

> nigdy nie miało, zadnego wypadku tez nie, lakier w stanie srednim (jakies male obtarcia, ryski

> - wiadomo po tylu latach bez odswiezania).

> Ile to to jest warte? Auto jest sprawne i szkoda oddawać na złom - da się to sprzedać za większą

> kwotę niż by dali na złomie?

daj wiecej info. bo IIki idą w coraz lepszych cenach z powodów wymienionych wcześniej. a jeśli to oryginał, to na bank trafi się amator za dobrą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> daj wiecej info. bo IIki idą w coraz lepszych cenach z powodów wymienionych wcześniej. a jeśli to

> oryginał, to na bank trafi się amator za dobrą kasę.

więcej info tzn co ?

nie mam auta pod reka, bo jest na drugim końcu polski u wlasciciela (moja rodzina) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi koniec Polski w którą stronę? Akurat szukam małego wozidła do pracy, mającego być autem awaryjnie używanym. Jak mam jeździć Seiczem, to wolę fajnego klimatycznego Golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.