Skocz do zawartości

Dziewoja na czarnej R6!


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o zakupie motocykla przynosi pierwsze wartości dodane. Jedzie sobie człowiek spokojnie po mieście a tu nadlatuje czarna R6 (08), a na grzbiecie piękna amazonka... food.gif

Równo orała (4 lata doświadczeń) ale dałem radę, próg odwagi sporo mi się przesunął na widok dekoltu na R6... wink.gif

Uprzedzając pytania, dziewczyna w jeansach i bluzce na ramiączkach z dekoltem (na moje oko b przechodzące w c), szczupła, tyle co widziałem z twarzy to ładna.

Numeru nie mam (poza rejestracyjnym) ale będę jej wypatrywał.

serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem! Chciałem wyciągnąć telefon jak staliśmy na światłach ale pomyślałem, że to trochę obciach.

Trzeba chyba zainwestować w rejestrator jak częściej mają się takie "sztuki" trafiać!

P.S. To był pierwszy moto tej laski... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Równo orała (4 lata doświadczeń) ale dałem radę, próg odwagi sporo mi się przesunął

Sa dwie mzliwosci, albo w przyszlym roku zobaczymy Cie w Moto GP

albi ona 4 lata turla sie od swiatel do swiatel. biglaugh.gif

> P.S. To był pierwszy moto tej laski...

W nastepny weekend zobaczysz inna, tyle, ze na lytrze, z 8 letnim doswiadczeniem i jaz masz motywacje na zakup R1 rotfl.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sa dwie mzliwosci, albo w przyszlym roku zobaczymy Cie w Moto GP

Przepraszam, ale przecież my z RSSSSem już jesteśmy umówieni - w przyszłym roku startujemy na wyspie MAN hahaha.gif

Ustaliliśmy, że w przyszłym roku daję mu wygrać, a ja wygrywam 2015 grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sa dwie mzliwosci, albo w przyszlym roku zobaczymy Cie w Moto GP

> albi ona 4 lata turla sie od swiatel do swiatel.

to samo pomyślałem. Albo laska nie ogarnia albo nie wiedziała ze się ściga grinser006.gif

> W nastepny weekend zobaczysz inna, tyle, ze na lytrze, z 8 letnim doswiadczeniem i jaz masz

> motywacje na zakup R1

nie wiem czy to nie za mały przeskok widząc ze po miesiącu na szóstce dorównuje ludkom po paru sezonach icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowa Honda CBF 500 przy 48 KM osiaga predkosc 170 km/h

> Zdlawione do 34 KM maszyny rozwijaja ca + / - 130 km/h

Z tego wniosek, ze maszyna nie musi byc mocna aby sprawnie sie nia przemieszczac i przy dobrych umiejetnosciach objezdzac na winklach nawet litry wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego wniosek, ze maszyna nie musi byc mocna aby sprawnie sie nia przemieszczac i przy dobrych

> umiejetnosciach objezdzac na winklach nawet litry

Objechałem kiedyś SVką kolesia na B-Kingu. Szkoda, że nie wpadłem na pomysł żeby to opisać na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Objechałem kiedyś SVką kolesia na B-Kingu. Szkoda, że nie wpadłem na pomysł żeby to opisać na

> forum...

ja Peżotem objechałem Ferrari smile.gif start ze świateł na kruczej.

inna kwestia że on się nie scigał smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego wniosek, ze maszyna nie musi byc mocna aby sprawnie sie nia przemieszczac i przy dobrych

> umiejetnosciach objezdzac na winklach nawet litry

Kilka lat temu turlalismy sie grupa ( jedna laska spowolniala ) i objechano nas wszystkich 125 - ka ( miejscowy ).

Znam przypadki, ze zdlawionym motocyklem loopie sie doopy wiekszosci aut, lub motocykli ( tu w w/wymienionych gorach ) nawet i za 1200 ccm mozna bez problemu nadozyc, tyle, ze technike trzeba miec.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.