Skocz do zawartości

Auto do oceny


Adaźko

Rekomendowane odpowiedzi

> Jakieś uwagi na temat tego furacza?

po tych zdjęciach, to można stwierdzić jedynie, że jest czarna, ma jasne wnętrze i za słaby silnik do tej (ciężkiej) budy... Kolega w podobnej cenie niedawno kupił SW i póki co jest zadowolony (poza brakami mocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś uwagi na temat tego furacza?

cena na poziomie mirasów, przebieg do weryfikacji na hodometrze bo imho dostosowany do PL realiów patrząc na rok produkcji, brak oznaczeń na tylnej klapie/ zderzaku, z tego co pamiętam w tych rocznikach powinna być naklejka na błotniku giugiaro, ale mogę się mylić, ja wolę dołożyć i kupić z połowy 2008 po fl, trochę odelżona i kilka chorób wyleczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś uwagi na temat tego furacza?

Zderzak tył z wersji z podwójnym wydechem a rurka jedna? Ogólnie za tą kasę nie ma co się spodziewać rewelacji. Oglądałem identyczną niedawno i w podobnej cenie to była mocno zmarnowana no.gif Zdjęcia zrobione tak żeby za wiele nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś uwagi na temat tego furacza?

Mam crome z tym silnikiem i moze asfaltu nie zwija ale wg mnie wystarczajaco mocy.

Wiadomo nie krecisz nie jedziesz wiec przy 1500obr nic nie pojedzie ale od 2000 juz naprawde sobie radzi a croma wazy 1520kg na pusto wiec _ 140 kg (ja + ON)

Zaleta tego silnika to brak klapek wirowych a to duzy spokoj, poczytaj na Forum FIAT croma/CTT

Ja mam obecnie 158 tys i dalej rosnie.

Spalanie miasto 7, trasa 5-5,5, tyle ze buda moja wyzsza znacznie

Alfa 159 mi sie bardzo podoba, jednak troche ciasnawa jak dla mnie poki co.

Silnik uchodzi za jeden z lepszych na rynku, dajacy swiety spokoj, jednak klekocze nieco.

Jak Ci malo mocy to 1000 zl i pociagna Ci pod 160KM i 340Nm, w trasie sie sprawdzi w miescie....wg mnie nie,ja odpuscilem

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś uwagi na temat tego furacza?

Znowu zgrzewka mineralnej, że będzie po porządnym strzale grinser006.gif sądząc po fotkach ślady napraw są widoczne z bliska.

Silnikiem bym się nie przejmował, że za słaby bo za 1500zł z hamownią mamy program w okolice 160-175KM, więc warto poszukać "stanu" a nie samej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znowu zgrzewka mineralnej, że będzie po porządnym strzale sądząc po fotkach ślady napraw są

> widoczne z bliska.

> Silnikiem bym się nie przejmował, że za słaby bo za 1500zł z hamownią mamy program w okolice

> 160-175KM, więc warto poszukać "stanu" a nie samej mocy.

z 8v ciężko wydusić więcej niz 160ps, tam turbo już dmucha 1,3b w serii, mam ten sam silnik, do punto wystarcza żeby spokojnie się przemieszczać, w dużym aucie nie widzę tego, tylko 2.0 mj minimum to tej krowy lub 1.9 16v, też bezawaryjny jak 8v, klapy wirowe wywalasz i żadnej różnicy nie odczujesz ok.gif

co do auta, to jak pisałem w innym poście, że szukam 159, a ceny w pl dużo niższe niż u proboszcza monachijskiego, a przebiegi typowe dla młodego od mirasa grinser006.gif za te pieniądze niskie szanse na zdrowe 159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzona z tylu, brak oznaczen, zderzak od wersji z dwoma wydechami. Silnik też myty, nie lubię kupować takich samochodów... Chociaż właściciel nie napisał, że bezwypadkowa wieć może przez telefon powie co i jak było.

Silnik do tej budy za slaby, slabo tez tuningowalny - do malej mocy. Dodatkowo tez bieda wesja, nawet bez automatycznej klimatyzacji, alufelg itp. Zdjecie kanapy tylnej jest, szkoda, ze nie ma przodu - moze z jakiegos powodu?

Zwróc uwagę na sprzęgło, dwumas i turbinę - bo jeżeli przebieg prawdziwy coś z tych trzech rzeczy powinno sie kończyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś uwagi na temat tego furacza?

Powiem Ci tak, jest czarna Alfa Romeo 159, a wiesz jakie są o nich opinie, znikąd się nie biorą.

Zaraz kilku właścicieli rzuci mi się do gardła i powie, że gadam bzdury.

Jeżdżą tysiące km bez usterek - ale moja teoria:

- Alfa po dzwonie będzie się psuć

- zaniedbania serwisowe, będzie się psuć

- domorosły mechanik bez doświadczenia, sprzętu diagnozującego i wiedzy, auto będzie się psuć.

Bardzo ładne samochody, ale najlepiej kupić z zaufanego źródła, gdzie zna się historię auta.

Tutaj to ładny czarny kot w worku.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem Ci tak, jest czarna Alfa Romeo 159, a wiesz jakie są o nich opinie, znikąd się nie biorą.

> Zaraz kilku właścicieli rzuci mi się do gardła i powie, że gadam bzdury.

> Jeżdżą tysiące km bez usterek - ale moja teoria:

> - Alfa po dzwonie będzie się psuć

> - zaniedbania serwisowe, będzie się psuć

> - domorosły mechanik bez doświadczenia, sprzętu diagnozującego i wiedzy, auto będzie się psuć.

> Bardzo ładne samochody, ale najlepiej kupić z zaufanego źródła, gdzie zna się historię auta.

> Tutaj to ładny czarny kot w worku.

> PZDR VEN

Amen ok.gif

Na tym aucie się nie oszczędza, inaczej nie warto kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik do tej budy za slaby, slabo tez tuningowalny - do malej mocy.

Kazdy chcialby 200 konuif ale po co?

Jak latasz w trasie to ok, jak stoisz w korkach toi ON do kitu bo ino telepie

Jak mialbym kaprycho to wciagalbym BRERE, piekne auto i silnik 210 a i kesz rozsadny za uzywke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zawsze coś i 2.0 mj się pojawił

> btw a jak z zawieszeniem, nie sypie się jak w 156 wielowahacz ?

zawieszenie, u mnie górne wahacze poleciały po 200tyś oryginał jeszcze, powoli odzywają się dolne.

niestety z jakością wahaczy jest kicha, są tacy co TRW górne za 340-370zł szt, po kilku tyś km skrzypi sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zawieszenie, u mnie górne wahacze poleciały po 200tyś oryginał jeszcze, powoli odzywają się dolne.

> niestety z jakością wahaczy jest kicha, są tacy co TRW górne za 340-370zł szt, po kilku tyś km

> skrzypi

i tego się boję w 159 sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.