Skocz do zawartości

Kilka banalbych pytań


proshotter

Rekomendowane odpowiedzi

> 3)Sportowa kiera jakis papier na to potrzebny ?

w ubiegłym miesiącu straciłem DR za sportową kierę (konkretnie o Raid HP się rozchodzi).

Sytuacja miała miejsce przy kontroli jak mnie policial.gif capnęła za prędkość.

Najpierw gościu powiedział, że mam niehomologowaną kierownicę. Zacząłem wdawać się z nim w polemikę, że homo E1 nabita jest z tyłu kierownicy itp. itd., sam nie wiedział co o tym myśleć, zawołał ziomka z radiowozu i z nim ta sama gadka.

Coś tam pokręcili nosami jakby do końca nie wiedzieli jak moje argumenty ugryźć po czym jeden z nich wpadł na pomysł żebym zatrąbił.

No, i DR poleciał.. fakt faktem nie za "niehomologowaną" kierownicę tylko za "niesprawny technicznie pojazd - brak klaksonu"

Po co ten cały wywód?

Wydaje mi się, że nasi milicjanci kończący zaocznie podstawówkę sami nie wiedzą czy można mieć taką kierę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wszystko zależy od policjanta;) Jeśli auto masz zarejestrowane na 5 osób musisz mieć pasy z tyłu. Z kanapą jest różnie możesz zawsze powiedzieć, że coś przed chwilą przewoziłeś i musiałeś wyjąć kanapę.

2) Homologacja powinna być. Przegląd - zależy od diagnosty. Prawidłowo auto powinno być zarejestrowane na 2 osoby wtedy cały tył masz do dyspozycji

3) Z tego co kojarzę do 35 cm średnicy nie potrzebujesz homo. Poniżej tak. Mała kierowajka przykuwa uwagę przy kontroli - niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1) Zarejestrowany na 5os jak wstawię kubły a tylna kanapę wywale...moga być jakieś problemy z

> policją ?

Ostatnio robiłem zmianę pojemności na 1.4 (nawet mi moc wbili 110KW smile.gif ), poprosiłem aby zrobił od razu na 2 osoby, odpowiedział że nie ma sensu bo jak mi się odwidzi to wkładam kanapę i haje. Tak jak kolega wyżej, diagnosta dodał że jedynie pasy muszą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio robiłem zmianę pojemności na 1.4 (nawet mi moc wbili 110KW ), poprosiłem aby zrobił od

> razu na 2 osoby, odpowiedział że nie ma sensu bo jak mi się odwidzi to wkładam kanapę i haje.

> Tak jak kolega wyżej, diagnosta dodał że jedynie pasy muszą być.

To fajnie...

Teraz tylko co robić z ta kierowajką hmmm 28cm...

Po 1 primo nie będzie za mała, bo na ori czasami mi szaleja smile.gif

2 czy nie będą się czepiać, czy dowód nie poleci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To fajnie...

> Teraz tylko co robić z ta kierowajką hmmm 28cm...

> Po 1 primo nie będzie za mała, bo na ori czasami mi szaleja

> 2 czy nie będą się czepiać, czy dowód nie poleci ?

28 wymienić na 35 dla samego siebie i lepszego prowadzenia auta

a co do ilości osób wszystko zależy od kontroli policjanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.