Skocz do zawartości

Chińczycy zaszaleli.


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

I nowe Junaki mają całe 320 cm pojemności.

Dotychczas absolutnym maxem dla chinoli było 250. zlosnik.gif

Dwie sztuki są na allegro, o dziwo na romet.pl nie znalazłem. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nowe Junaki mają całe 320 cm pojemności.

> Dotychczas absolutnym maxem dla chinoli było 250.

> Dwie sztuki są na allegro, o dziwo na romet.pl nie znalazłem.

Kiepskie masz źrodło informacji. W przyszłym roku powienien trafić do sprzedaży Junak o pojemności bodaj 800 cm3. wystarczy przejść się do jakiegoś sprzedawcy motocykli/motorowerów i w broszurce znajdziesz sporo informacji o ich ofercie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze, parametry Junaka wyglądają nieźle.

Ale jak pomyślę, jak prowadzi się Wujka podróbka Virago 250, to może być problem.

Uproszczenia w ramie, w stosunku do wzorca idą bardzo daleko.

Zresztą, jest test Junaka 650 na necie. Można na spokojnie poczytać ok.gif

Mieszane uczucia wzbudza to moto u testujących.

Za te pieniążki, nic nowego nie ma szans kupić.

Ale, jeżeli zaczniemy się oglądać za 3-4 letnią używką, wybór nie jest już taki oczywisty palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I nowe Junaki mają całe 320 cm pojemności.

> Dotychczas absolutnym maxem dla chinoli było 250.

> Dwie sztuki są na allegro, o dziwo na romet.pl nie znalazłem.

Haha bo romet to nie junak

Przeciez juz kilka lat m16 sprzedaja z ta pojemnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 20 000 masz KTM'a Duke 390 z ABS'em

Niby tak...ale z drugiej strony to 25% więcej - za to są już niezłe ciuchy. Nie to, żebym chciał kupić nowego Janka, w tej chwili mnie po prostu nie stać na nowe moto, ale gdybym był w sytuacji kupującego, to sam nie wiem, co bym wybrał. Raczej szukałbym dobrej, uzywanej japonii w tych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tam raz już kupiłem używkę.. teraz wole słabszy ale nowy

Wybór wbrew pozorom wcale nie taki prosty ani oczywisty. Naczytałem się opowieści o minach, nasłuchałem "znawców" w realu i kupiłem nowe moto.

Gdy go sprzedawałem po kilku latach utrata wartości była kosmiczna, mimo że sprzęt miał niewielki nalot i nigdy nie leżał.

Gdybym po raz kolejny popełniał błąd p.t. "zakup motocykla" wink.gif nie wiem czy decydowałbym się na nowy sprzęt czy używke. Może nowy ale jakiejś podlejszej firmy jest tu kompromisem? Szczerze nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano dzieki. leń ze mnie

> tak czy siak - osobiście SV1000 bym nie kupił są fajniejsze moto z tą pojemnością

Co rozumiesz przez fajniejsze? smile.gif

Mocniejsze na pewno....Z oklepanymi czterocylindrowymi silnikami. W SV właśnie podoba mi się to że to dwugarowy widlak z pazurem. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widlak z pazurem to KTM 990 SuperDuke albo wspomniana w dyskusji obok Aptilla Tuono - silnik w/w koło 7- 8 tys dostaje kopniaka znanego z rzędówki, za to KTM ma boskie hamulce i w ogóle ponoć jest mega zwinny.

No i nie zapominajmy o tryplach czy Triumph czy MT 09 (tylko cena nie ta bo to nowy model)

SV 1000 jest - hmmm... taka zwyczajna.

Nie jest to za bardzo moto do tras (wibracje), na funbike za ciężki, do sportu też nie za bardzo (kiepskie przednie zawieszenie), spalanie 8- 9 litrów.

Ot tak aby się pokulać dookoła powiatu...

Ale klang silnika ma piękny i wygląd nietuzinkowy.

Kumpel miał taką i przez pięć lat nie wygonił z garażu.

Jeżeli nie masz w pobliżu toru, nie robisz tras to naturalnym wyborem do zabawy powinno być enduro lub supermoto albo czoperas 1700 zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co rozumiesz przez fajniejsze?

ciekawsze konstrukcje. musclebike.

> Mocniejsze na pewno....Z oklepanymi czterocylindrowymi silnikami. W SV właśnie podoba mi się to że

> to dwugarowy widlak z pazurem.

widlak z pazurem jak najbardziej. nie mialem na mysli zadnej rzędowej 4ki.

ale nie w wydaniu dużej SV. jest taka jakaś "zwykła" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i nie zapominajmy o tryplach czy Triumph czy MT 09 (tylko cena nie ta bo to nowy model)

cena mt-09 jest genialna, jak na parametry. jak tylko bedzie dostawa, jade na jazde probna smile.gif

mam tylko problem z wygladem i chyba... dopłacę jednak za Tripla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby tak...ale z drugiej strony to 25% więcej - za to są już niezłe ciuchy. Nie to, żebym chciał

> kupić nowego Janka, w tej chwili mnie po prostu nie stać na nowe moto, ale gdybym był w

> sytuacji kupującego, to sam nie wiem, co bym wybrał. Raczej szukałbym dobrej, uzywanej japonii

> w tych pieniądzach.

25% wiecej, to prawda. ale takiego KTMa sprzedaż po np 5 latach za jakieś 12 tysia? chinczyka za polowe tego, a jest do tego duże prawdopodobieństwo że ciągle będziesz coś poprawiał i dokręcał smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 25% wiecej, to prawda. ale takiego KTMa sprzedaż po np 5 latach za jakieś 12 tysia? chinczyka za

> polowe tego, a jest do tego duże prawdopodobieństwo że ciągle będziesz coś poprawiał i

> dokręcał

Też prawda....na szczęście, przynajmniej na razie nie mam dylematu - nowy czy w tej cenie używany zlosnik.gif

Odpukac mój dziadek Zephyr nawija bezawaryjnie km, więc inne moto to kwestia pewnie dopiero sezonu 2015 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> polowe tego, a jest do tego duże prawdopodobieństwo że ciągle będziesz coś poprawiał i dokręcał

Tak jak np w Hysongach poszła cała partia z odklejającymi się okładzinami przednich klocków... to jest dopiero jazda z dreszczykiem emocji: dziś hamujemy normalnie, czy jak Flinston zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.