Skocz do zawartości

Astra H - kupno i rdza


ha2o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje kupić astrę H z 2006r, ale niepokoi mnie że po obu stronach samochodu, tuż nad tylnymi kołami(na nadkolach) porobiły się już małe bąble, kupuję auto w komisie przysalonowym w Raszynie, i niby mają mi to zrobić przed sprzedażą, ale czy to jest naturalne że jest tam rdza, czy raczej w bezwypadkowych autach to się nie zdarza?

Druga sprawa czy ktoś zna ten salon? Można im śmiało zaufać?

http://otomoto.pl/opel-astra-C30413350.html - na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Druga sprawa czy ktoś zna ten salon? Można im śmiało zaufać?

Kolego. Traktuj zakup tego auta jakbyś kupował w normalnym komisie czy od jakiegoś handlarza. Nie patrz na to że to przy ASO opla jest. O komisie to sobie poczytaj Poczytaj mi mamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, planuje kupić astrę H

Witam. Poniżej cytat tego co napisałem w podobnym temacie:

Quote:

Zerknij dokładnie na tylną klapę czy nie ma oznak korozji pod chromowaną listwą (jeśli nie ma, jest duże prawdopodobieństwo, że była naprawiana, bo to bolączka astr) Zerknij pod lusterka boczne, bo tam też lubiły pojawiać się purchle. Poza tym te astry są dobrze chronione przed korozją.


Silnik fajny, lecz wyposażenie skromne (nie wiem gdzie tam widzą skórę na kierownicy niewiem.gif, brak komputera, sterowania w kierownicy, klimy automatycznej) sick.gif

Dwumasa pewnie niebawem do wymiany, bo nie sądzę żeby ktoś przed sprzedażą wymieniał. Brak listew bocznych, będzie bardziej podatna na obicia parkingowe oslabiony.gif

Przednie lampy powinny być lekko porysowane i z takim matowym nalotem. Jeśli tak nie jest to albo wymieniane albo były polerowane i jak ktoś to zrobił niefachowo to za dwa, trzy miesiące wyjdzie.

Podpinając op-coma sprawdzisz korekcje wtrysków i inne przydatne informacje, na techu można chyba dodatkowo sprawdzić ciśnienie sprężania. Co do tylnych nadkoli to nie słyszałem żeby astry miały z tym problemy także jak się zdecydujesz na ten egzemplarz to dokładnie go prześwietl. Poszukaj na kąciku, bo jest obszerny wątek na temat zakupu astry H ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka skórzana, jak to, że bezwypadkowy

skórzana jest w bo ją obszyli już po zrobieniu zdjęć, a skąd wiesz że nie bezwypadkowy?

> No i te "sportowe" fotele.

recaro z opc to to nie jest, ale są faktycznie głębsze niż "zwykłe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skórzana jest w bo ją obszyli już po zrobieniu zdjęć, a skąd wiesz że nie bezwypadkowy?

> recaro z opc to to nie jest, ale są faktycznie głębsze niż "zwykłe"

Bo były trzy rodzaje. Stołki, sportowe i Recaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skórzana jest w bo ją obszyli już po zrobieniu zdjęć, a skąd wiesz że nie bezwypadkowy?

To może kolizję też miał po zrobieniu zdjęć hehe.gif

> recaro z opc to to nie jest, ale są faktycznie głębsze niż "zwykłe"

To chyba nie do mnie, ale fakt sportowych tam nie widać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.