Skocz do zawartości

jaka firmę prod wlaczniki i kontakty polecacie


goldixll

Rekomendowane odpowiedzi

> jak w temacie. produkt dobry jakościowo ale też żeby fortuny nie wydać bo kontaktów i wlacznikow

> trochę mam do obsadzenia ( dom jednorodzinny)

> Jak macie jakiś sprawdzony tani sklep to prosił bym o namiar.

w mieszkaniach mam poinstalowanego Berkera ok.gif fajny w dotyku, cicho działa. Na kilkadziesiąt kupionych tylko jeden podwójny będzie do wymiany, bo sluchać jakby w środku załączał z wyładowaniem (charakterystyczne puknięcie)

Na minus, to mało ciekawa kolorystyka. Jak potrzebowałem do kuchni podwójne bordowe, to musiałem kupić innej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie. produkt dobry jakościowo ale też żeby fortuny nie wydać bo kontaktów i wlacznikow

> trochę mam do obsadzenia ( dom jednorodzinny)

> Jak macie jakiś sprawdzony tani sklep to prosił bym o namiar.

Ja kupowałem tutaj http://www.dobregniazdka.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie. produkt dobry jakościowo ale też żeby fortuny nie wydać bo kontaktów i wlacznikow

> trochę mam do obsadzenia ( dom jednorodzinny)

> Jak macie jakiś sprawdzony tani sklep to prosił bym o namiar.

sprawdź najpierw te z kombinacjami, typu: dwa gniazda tv sat i naziemnej w jednym - nie wszystkie modele mają wszystkie kombinacje

ja przy wykańczaniu domu użyłem ospel (ma wszystkie mozliwe kombinacje gniazd) i legrand (tam gdzie wygląd miał pierwszrzędne znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie. produkt dobry jakościowo ale też żeby fortuny nie wydać bo kontaktów i wlacznikow

> trochę mam do obsadzenia ( dom jednorodzinny)

> Jak macie jakiś sprawdzony tani sklep to prosił bym o namiar.

Ja mam Simon seria 54 - były stosunkowo niedrogie, działają super, w montażu też proste. Z dobrych rzeczy do montażu to wypustki na bokach pozwalające na "zazębianie" się osprzętów, dość płytkie mechanizmy, taki blaszany wypust na poziomicę. Kupowałem chyba też na stronie dobre gniazdka. Co do ilości - oczywiście, że da się policzyć dokładną ilość - u mnie nic nie brakło ani nic nie zostało - wystarczy spacer po domu i spisanie tego, co potrzeba. Pomylić to się można przy zamawianiu piasku na tynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie. produkt dobry jakościowo ale też żeby fortuny nie wydać bo kontaktów i wlacznikow

> trochę mam do obsadzenia ( dom jednorodzinny)

> Jak macie jakiś sprawdzony tani sklep to prosił bym o namiar.

nie chce wyjsc na jakiegos ignoranta ale w dwoch mieszkaniach i jednym domu dobierajac wylaczniki/gniazdka poszedlem do sklepu i wzialem te ktore mi sie podobaly i pasowaly do jakiegos mojego wyobrazenia/estetyki

i dzialaja dlugie lata bez najmniejszych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie. produkt dobry jakościowo ale też żeby fortuny nie wydać

Liczyłeś na obiektywne opinie?

Wiadomo było, że każdy poleci to, co sam kupił - a to co kupił, jest NAJLEPSZE! Jakże inaczej...

Idź do sklepu/hurtowni elektrycznej i zobacz, co mają ciekawego i co Tobie odpowiada. Może akurat będą mieli coś fajnego w promocji.

Jedno jest pewne, jak najdalej od chińszczyzny i egzotycznych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Liczyłeś na obiektywne opinie?

> Wiadomo było, że każdy poleci to, co sam kupił - a to co kupił, jest NAJLEPSZE! Jakże inaczej...

> Idź do sklepu/hurtowni elektrycznej i zobacz, co mają ciekawego i co Tobie odpowiada. Może akurat

> będą mieli coś fajnego w promocji.

> Jedno jest pewne, jak najdalej od chińszczyzny i egzotycznych producentów.

Wiadomo każdy swoje chwali... jutro jadę do hurtowni pomacać kilka włączników ok.gif Póki co upatrzone mam gniazdka Legranda zobaczę jaką cenę mi zaproponują.

Dzięki wszystkim za wskazówki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź najpierw te z kombinacjami, typu: dwa gniazda tv sat i naziemnej w jednym - nie wszystkie

> modele mają wszystkie kombinacje

> ja przy wykańczaniu domu użyłem ospel (ma wszystkie mozliwe kombinacje gniazd) i legrand (tam gdzie

> wygląd miał pierwszrzędne znaczenie)

To prawda. Wazne sa opcje, ktorych potrzebujesz.

Ja tez poszedlem w ospela, bo jak policzylem ile potrzebuje wlacznikow, kontaktow i innych dupereli do 3 pokojowego mieszkania, to przy bajeranckich seriach dobrych producentów (np ramki szklane czy metalowe) wychodziłem na poziomie 5 tys. Za Ospela dałem ponizej tys. Na razie chodzą 3 lata bez zastrzezen ani jakis zmian w wygladzie (np wycieranie koloru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Liczyłeś na obiektywne opinie?

> Wiadomo było, że każdy poleci to, co sam kupił - a to co kupił, jest NAJLEPSZE! Jakże inaczej...

> Idź do sklepu/hurtowni elektrycznej i zobacz, co mają ciekawego i co Tobie odpowiada. Może akurat

> będą mieli coś fajnego w promocji.

> Jedno jest pewne, jak najdalej od chińszczyzny i egzotycznych producentów.

Ja nie kupiłem najlepszych lecz jedne z najtańszych. Działają - więc jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To prawda. Wazne sa opcje, ktorych potrzebujesz.

> Ja tez poszedlem w ospela...

Potwierdzam, mam w mieszkaniu od kilku lat Ospel, seria Gazela. Też się obawiałem, czy elementy lakierowane na srebrno nie wytrą się od palców- nic takiego się nie dzieje.

Elektrycznie i mechanicznie również bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak nie za późno to sprawdź w Leroy-Merlin - oni sprzedają ospela i jak sa dni 10% zniżki i jeszcze

> punkty na karte Dom to nie warto bawić się w zakupy wysyłkowe.

byłem w Castoramie ( akurat miałem po drodze) spisałem sobie ceny i porównałem z e-ospel.pl wyszło mi 300 zł taniej niż w casto. W tym sklepie dobrekontakty.pl też wychodziło drożej. Szczerze to do Leroy M mam strasznie daleko i mi się po prostu nie chce tracić czasu.

Zamówiłem dzisiaj przed południem i na jutro powinny być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byłem w Castoramie ( akurat miałem po drodze) spisałem sobie ceny i porównałem z e-ospel.pl wyszło

> mi 300 zł taniej niż w casto. W tym sklepie dobrekontakty.pl też wychodziło drożej. Szczerze

> to do Leroy M mam strasznie daleko i mi się po prostu nie chce tracić czasu.

> Zamówiłem dzisiaj przed południem i na jutro powinny być.

właśnie wykopałem swoją rozpiskę elektryki i w hurtowni za ospel impresja (np. gniazdo podwójne z uziemieniem) płaciłem 7.54 netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.