Skocz do zawartości

225


Kalkstein

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy pod Poczdamem stuknęło 225 kkm czyli wg fanów marki mój accord dopiero lekko dotarty zlosnik.gif

Zatem czas na subiektywne podsumowanie:

- Czy coś mu dolega: /odpukać/ nic.

Nawet xenony mam oryginalne choć wyraźnie są słabsze.

I to jedyna część eksploatacyjna którą ponadprogramowo muszę wymienić.

- Czy ma słabe strony: poza navi - nie.

Pewnym kłopotem jest długość auta i słaba widoczność do tyłu ale przyzwyczaiłem się.

- Czy kupiłbym ponownie accorda - tak.

Ale z benzynowym silnikiem 2.4 bo wtedy nazwa SPORT nie byłaby na wyrost.

- Czy mi się znudził i sprzedaję: nie wink.gif

Nadal uważam, że accord to był świetny wybór i pomimo sporego w sumie spalania wydaję na auto nie więcej niż kumple na

swoje turbodiesle i ich dwumasy, depeefy, turbiny, przepustnice, przepływomierze itd devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj w nocy pod Poczdamem stuknęło 225 kkm czyli wg fanów marki mój accord dopiero lekko dotarty

> Zatem czas na subiektywne podsumowanie:

> - Czy coś mu dolega: /odpukać/ nic.

> Nawet xenony mam oryginalne choć wyraźnie są słabsze.

> I to jedyna część eksploatacyjna którą ponadprogramowo muszę wymienić.

> - Czy ma słabe strony: poza navi - nie.

> Pewnym kłopotem jest długość auta i słaba widoczność do tyłu ale przyzwyczaiłem się.

> - Czy kupiłbym ponownie accorda - tak.

> Ale z benzynowym silnikiem 2.4 bo wtedy nazwa SPORT nie byłaby na wyrost.

> - Czy mi się znudził i sprzedaję: nie

> Nadal uważam, że accord to był świetny wybór i pomimo sporego w sumie spalania wydaję na auto nie

> więcej niż kumple na

> swoje turbodiesle i ich dwumasy, depeefy, turbiny, przepustnice, przepływomierze itd

ojca rocznik 2006 a nalot 88km smile.gif dziewica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend jezdzilem 8 genem 2,2d

Wersja EX GT

O ile w srodku jest bardzo ladnie, w koncu H dodala brakujace gadzety (sciana.gif kufa po 8 latach) na zewnatrz to piekne auto

Ale 150 koni w nim to kompletna pomylka.

Nie chce to kompletnie jechac.

Typowy dziadkowoz no.gifno.gif

Chcialem sobie kupic 2,4 type s z tej gen ale chyba odpuszcze bo masa i gabaryt zabije ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W weekend jezdzilem 8 genem 2,2d

> Wersja EX GT

> O ile w srodku jest bardzo ladnie, w koncu H dodala brakujace gadzety ( kufa po 8 latach) na

> zewnatrz to piekne auto

> Ale 150 koni w nim to kompletna pomylka.

> Nie chce to kompletnie jechac.

> Typowy dziadkowoz

> Chcialem sobie kupic 2,4 type s z tej gen ale chyba odpuszcze bo masa i gabaryt zabije ten silnik.

Ponizej 8 sek do paczki to chyba nie ma dramatu przy 1.5 tony.

A jak klekot to ten 180 konny.

Niestety słaby w 8gen jest bagażnik - kombi ma mniejszy bagaznik niz Civic frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponizej 8 sek do paczki to chyba nie ma dramatu przy 1.5 tony.

> A jak klekot to ten 180 konny.

> Niestety słaby w 8gen jest bagażnik - kombi ma mniejszy bagaznik niz Civic

Ostatnia genracja Accorda 2.4 ma 8s do setki ?

Szkoda, ze nie laduja jakies fajnej v6 jak w USDM tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj w nocy pod Poczdamem stuknęło 225 kkm czyli wg fanów marki mój accord dopiero lekko dotarty

> Zatem czas na subiektywne podsumowanie:

> - Czy coś mu dolega: /odpukać/ nic.

> Nawet xenony mam oryginalne choć wyraźnie są słabsze.

> I to jedyna część eksploatacyjna którą ponadprogramowo muszę wymienić.

> - Czy ma słabe strony: poza navi - nie.

> Pewnym kłopotem jest długość auta i słaba widoczność do tyłu ale przyzwyczaiłem się.

> - Czy kupiłbym ponownie accorda - tak.

> Ale z benzynowym silnikiem 2.4 bo wtedy nazwa SPORT nie byłaby na wyrost.

> - Czy mi się znudził i sprzedaję: nie

> Nadal uważam, że accord to był świetny wybór i pomimo sporego w sumie spalania wydaję na auto nie

> więcej niż kumple na

> swoje turbodiesle i ich dwumasy, depeefy, turbiny, przepustnice, przepływomierze itd

Zacny wynik i oby dalej tak sie trzymala ok.gif To swiadczy ze samochody "Made in Japan" nadal potrafia byc dobrze zrobione wink.gif.

Moj poprzedni Ooutback (tez z jp) w momencie sprzedazy mial 210kkm, czyli ciut mniej ale poza wymienianym lozyskiem mial jeszcze wszystko oem a po wypadku byl i polowe przejezdzilem na lpg czacha.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakos nie moge sie przekonac, ze 100+kg ciezsze auto bedzie przyspieszalo lepiej niz moje majac ten

> sam silnik.

Wbrew pozorom silnik jest mocno inny. Plus pomaga mu krotsza skrzynia i wczesniejsze zalaczenie VTECa. W praktyce jezdza w zasadzie identycznie, nowy zyskuje na predkosciach 200+ z racji sensowniejszego zestopniowania biegow 5/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakos nie moge sie przekonac, ze 100+kg ciezsze auto bedzie przyspieszalo lepiej niz moje majac ten

> sam silnik.

> No nic moze kiedys zrobie sobie test drive.

> Ta 180km 2,2 imo bedzie jechala jak standard 2,2 w 7 genie

A jezdzisz teraz 7genem? No faktycznie jest ciezszy od 7gena i dla 150 konnego pokazuja 0,2 do 100 gorzej, to dla 180 konnego juz o 0,5 lepiej

Stasznie mi sie podoba 8gen Tourer, ale bagaznik go dyskwalifikuje jako kombi. Bardziej go trzeba jako hatchbacka traktowac grinser006.gif

Obecnie jest Civic ale jak odsluzy swoje to pewnie bede atakowac wlasnie Accorda smile.gif najwzyej czesciej bede cos ladowal na dach smile.gif Sedana nie kupie.

Marze o Crosstourze ale dolar za drogi, zeby sie oplacalo targac cos co nie wyglada jak mielonka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obecnie jest Civic ale jak odsluzy swoje to pewnie bede atakowac wlasnie Accorda najwzyej czesciej

> bede cos ladowal na dach Sedana nie kupie.

Przemyśl. O ile rozumiem argumenty urody, sam przyznaję,że kombii A 8gen jest piękne. To jednak w Accordzie jakoś często się słyszy o ząbkujących oponach w wersji kombii. Niby nie dramat i niby można niwelować np.: przekładając opony miejscami, ale zwróć uwagę przy zakupie busted.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przemyśl.

Spoko, jeszcze sporo czasu. W lutym kupilem Civa wink.gif

O ile rozumiem argumenty urody, sam przyznaję,że kombii A 8gen jest piękne. To jednak w

> Accordzie jakoś często się słyszy o ząbkujących oponach w wersji kombii. Niby nie dramat i

> niby można niwelować np.: przekładając opony miejscami, ale zwróć uwagę przy zakupie

A sedan nie ząbkuje? Jakos sedan do mnie nie przemawia. Tzn podoba mi sie, ale nie chcialoby mi sie za kazda potrzeba zakladac bagaznika na dach. A tak siedzenia rozlozone i spokojnie dwa rowery do srodka i hops za masto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A sedan nie ząbkuje?

Chyba zdecydowanie rzadziej ale nie wnikałem dogłębnie.

>Jakos sedan do mnie nie przemawia. Tzn podoba mi sie, ale nie chcialoby mi sie

> za kazda potrzeba zakladac bagaznika na dach. A tak siedzenia rozlozone i spokojnie dwa rowery

> do srodka i hops za masto

A wejdą do kombi? hmm.gif Bo może tutaj jest remis grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jezdzisz teraz 7genem? No faktycznie jest ciezszy od 7gena i dla 150 konnego pokazuja 0,2 do 100

> gorzej, to dla 180 konnego juz o 0,5 lepiej

tocze sie ok.gif

mialem juz ochote kilka razy sprzedac, porobilem zdjecia nawet zlosnik.gif a pozniej sie zastanawiam

co jest lepszego niz taki accord ??

i fura zostaje zlosnik.gif

to rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.