Skocz do zawartości

Subaru Outback MY14 - plastic is fantastic


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> To chyba wpływ Toyoty od kilku lat. Widać, że marka straciła charakter i styl

Ale ma tyle $$$, ze nie za bardzo wie co z tym zrobiczlosnik.gif[...]

Charakter to juz stracila przed Toyota, i jak ostatni Forester jest niezly, to ... Liberty/Outback z ramkami nie kupiefoch.gif[...]

> Nie rozumiem, dlaczego nie mogą postąpić jak KIA, zatrudnić dobrego stylistę (cały dział) i zrobić

> dobre auto ale w ładnym opakowaniu. Wypracowaną stylistykę kontynuować w pozostałych modelach.

Przeciez kontynulujahahaha.gif, Lanos WRXzlosnik.gif, teraz Camry-roowink.gif, Forester jak narazie odstaje od resztylizak.gif[...]

> Obecnie jak się zestawi Obk/Legacy, Forestera, Imprezę, XV i BRZ to każde auto jest pomieszaniem

> styli, brakiem proporcji (może poza XV i BRZ) i nie podobne do siebie.

BRZ to juz rasowa Toyotazlosnik.gif, wiec idzie z tlumem Lanos > Camry> 86idea.gif[...]

> Z tym, że zrezygnowali z ramek, dużych szyberachów, stosowania alu w niektórych modelach , ba nawet

> to że zaczeli diesle robić można się pogodzić, ale dalczego to poprostu nie wygląda.

Diesel Boxer jestem wstanie zaakceptowac, ale braku stylistyki niefoch.gif[...] Oddwac moj sunroofchaja.gif i beramkowe szyby, nawet jesli ich bedzie $500-1k kosztowac, to za to jestem wstanie zaplacic $2k wiecejok.gif[...]

W sumie

> nie dziwne, że w ok 2008/2009 gdzie pojawiłysię nowe modele Forka i Obk/Lgc wartość używek

> pooprzedniej generacji skoczyła a ludzie szybko wykupili stany magazynowe poprzedniej

> generacji .

I tak i nie, u mnie to bylo niezauwazalnehmm.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> Co do awarii to IMo nie ma dużego ryzyka, s[...]. CVT był wcześniej montowany w noPb i większych problemów nie było.

Ale problem z CVT i Diesel jest Nm jakim jest poddawany, to bylo przeszkoda i dlatego zajelo im tyle go opracowac. Czas pokaze,, jak dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze zanim tablice przykrecili w dniu odbioru. Nudge bar juz poszedl na ebay, i bullbar juz

> zrobiony

Bardzo fajne auto. Tyle że u nas absurdalnie wręcz drogie. frown.gif

> to choroba, ale.... praktycznie teraz pracuje miedzy dwoma miejscami 3,000km od siebie, wiec zakup

> z przymusu nie przyjemnosci

> Zalozenia byly:

> - cos pospolitego - spelnia,

> - 4x4 - spelnia,

> - zasieg - dlatego Diesel i blisko kopalni 2-3h - tam nic innego nie ma

> Wiec, mam zamiar potrzymac pewnie z rok i [...]

One są rzekomo niezniszczalne, więc może zostanie z Tobą dłużej niż planujesz?

wink.gif

> To nie to, mam akurat czas aby popatrzyc na PMiHM i w zasadzie tyle.. nawet sie nie loguje...

> Proaktycznie do Feb-14 mnie w domu nie ma[...]

To niedobrze. Będzie brakowało Twoich testów. Ale zakładam, że za darmo tego nie robisz.

ok.gifwink.gif

> Hybrid Auris, to mnie interesuje, pls[...]

Dobra, siadam do pisania. Będzie za 30min. waytogo.gif

> Wsiadam do kolejnej nudnej Toyota, place za service po $130, mam 6 lat gwarancji 200k km, od

> zderzaka do zderzaka, nic sie nie psuje, V6 jedzie - na co mi cos wiecej[...]

> No coz, ale ja naleze do kategorii i ty tez, ze auto to sie uzywa (i zuzywa) a nie caluje na

> dobranoc...[...]

Ot co. Nie widzę nic co by mnie rzuciło na kolana, więc równie dobrze mogę jeździć moim Chevroletem.

> FJ poszedl wlasnie dzis na pierwsze mycie od 13k km - service 40 k km[...]

hehe.gifok.gif

Ja się staram od czasu do czasu na automatyczną myjnię podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo fajne auto. Tyle że u nas absurdalnie wręcz drogie.

Szczerze, hmm.gif - wolalem toskromny.gif - tansze, 5.6l V8 benzyna, bardziej IMVHO wygodne, ale brak jakichkolwiek stacji gdzie to tankowac i zasieg zrobily swoje...

Nissan-Patrol-6-e1360133593624.jpg

Potrzebowalem wola roboczego , a nie auta, zeby je pocalowac... 001.gif[...] Wnetrze wylozone linoleumzlosnik.gif, korek w podlodze, bierzesz i plukaszwaytogo.gif[...]

toyota-landcruiser-gx-4.jpg

> One są rzekomo niezniszczalne, więc może zostanie z Tobą dłużej niż planujesz?

Nie, w domu go mialem ciut ponad tydzien, mulher.gif go uwielbiala, mimo, ze spartanskie wnetrze... Teraz siedzi gdzie s na Road Train - 4-5 dni w miejsce przeznaczenia .... Tam juz zostanie, nie oplacalo by mi sie go znow do mojego stanu sprowadzac, placic podatek stanowy i transport - masz jakies 10% wartosci autahahaha.gif[...]

> To niedobrze. Będzie brakowało Twoich testów. Ale zakładam, że za darmo tego nie robisz.

Salvation Army nie jestemhahaha.gif[...], cos bede pisal, ale jak widac moja obecnosc drastycznie spadla... buu.gif[...] (ta pisana), bzdur na HP to juz z miesaic nie czytalem, chyba raz, posmialem sie i ... wink.gif[...]

> Dobra, siadam do pisania. Będzie za 30min.

Przeczytam jutrowaytogo.gif[...]

> Ot co. Nie widzę nic co by mnie rzuciło na kolana, więc równie dobrze mogę jeździć moim

> Chevroletem.

ok.gif[...]

> Ja się staram od czasu do czasu na automatyczną myjnię podjechać.

Ja sie przyznam, jak mi ptak narobi i widze, to zmyje...zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ma tyle $$$, ze nie za bardzo wie co z tym zrobic[...]

> Charakter to juz stracila przed Toyota, i jak ostatni Forester jest niezly, to ... Liberty/Outback

> z ramkami nie kupie[...]

nie pamietam kiedy Toyota zakupila pakiet akcji FHI, ale wszystko zmienilo sie w okolicach 2007-2008, kiedy to wyszly ostatnie "ramkowe" modele Forka i Outbacka. Choc moj jest niby MY09 a jest jeszcze ladny 893goodvibes.gif. Niestety dalej My10, My12 i teraz MY14, nie wiele sie dzialo a to juz co zrobili z Forkiem ostatniej generacji to powinno byc zakazne tongue.gif

> Przeciez kontynuluja, Lanos WRX, teraz Camry-roo, Forester jak narazie odstaje od reszty[...]

Jak jes postawisz obok siebie to poza znaczkiem nie wiele znajdziesz elementow wspolnych stylistycznie. chyba ze prak ciekawego design traktowac ogolnie jako ceche wspolna grinser006.gif

> BRZ to juz rasowa Toyota, wiec idzie z tlumem Lanos

> Diesel Boxer jestem wstanie zaakceptowac, ale braku stylistyki nie[...] Oddwac moj sunroof i

> beramkowe szyby, nawet jesli ich bedzie $500-1k kosztowac, to za to jestem wstanie zaplacic

> $2k wiecej[...]

Podobnie uwazam i tez bylby w stanie za to doplacic

> W sumie

> I tak i nie, u mnie to bylo niezauwazalne[...]

Widac bylo to po forum, jak ludzie sie dopytywali o nowa generacje a jak ta sie juz pojawila to szybko po znikaly modele z "wyprzedazy". Byl taki maly wysyp nowych uzytkownikow, szczesliwych, ze sie jeszcze udalo upolowac.

Podobnie bylo z wyprowadzeniem H6 z pl, tez sie sprzedaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> Ale problem z CVT i Diesel jest Nm jakim jest poddawany, to bylo przeszkoda i dlatego zajelo im

> tyle go opracowac. Czas pokaze,, jak dobrze...

Mysle, ze mieli dosc duzo czasu, bo o dieslu z automatem sluchy chodzily od dawna. Jest tez nadzieje ze wyciagneli wnioski z pierwszych lat od wprowadzenia diesla i iloscia wymian sprzegla.

Skrzynia ta tez jest i ma byc wstawiana do silnikow turbo, chodza sluchy o STI z cvt grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widac bylo to po forum, jak ludzie sie dopytywali o nowa generacje a jak ta sie juz pojawila to

> szybko po znikaly modele z "wyprzedazy". Byl taki maly wysyp nowych uzytkownikow,

> szczesliwych, ze sie jeszcze udalo upolowac.

> Podobnie bylo z wyprowadzeniem H6 z pl, tez sie sprzedaly.

Kumpla znajomy kupil w salonie nowego Forka bez ramek. Po 2-3 miesiacach jak weszly te z ramkami ponoc dzwonili do niego z salonu, czy im nie sprzeda tego samochodu zlosnik.gif

A poza tym: Czesc Ozi smile.gif (to do autora watku, rzecz jasna smile.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mysle, ze mieli dosc duzo czasu, bo o dieslu z automatem sluchy chodzily od dawna. Jest tez

> nadzieje ze wyciagneli wnioski z pierwszych lat od wprowadzenia diesla i iloscia wymian

> sprzegla.

> Skrzynia ta tez jest i ma byc wstawiana do silnikow turbo, chodza sluchy o STI z cvt

A obecny Forester XT to co ma jak nie CVT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.