Skocz do zawartości

pogoń za lisem - transalp edition


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

> Z tymi przewrotkami...zabrakło umiejętności, czy zmęczenie?

U mnie brak umiejętności, inni różnie. Niektórzy wywalali się, że tak powiem "dla fanu" zlosnik.gif

> Czy sprzęty za ciężkie? Bo tę kostkę,

> to zdaje się każdy miał...

Trampki do lekkich nie należą. Kostek nie miał tylko Ommen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Momentami wygląda to jakby goście na Transalpach, którzy nigdy nie widzieli błota zachłysnęli się

> nim i z wiarą, że transalp waży 70kg mniej pchają się w całoroczne bagniska...

Akurat Zenek i Konbit to wariaty. Zenek ostatnio był w Kosiance na rajdzie crossowym. Wszyscy oprócz niego lecieli wścieklakami.

I potem każdy podchodził i wyrażał swój podziw hehe.gif

> Fajna impreza, tylko pora roku lekko nietrafiona.

E tam. Właśnie teraz było fajnie, bo był i piach i błoto i mokra trawa.

Wróciłem złachany i mokry, ale z wielkim bananem na gębie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, dla fanu to rozumiem

> Zdaję sobie sprawę, że przybagniona trawa na gęstej kostce, robi z niej slica

My traktujemy to jako spotkanie się i wspólną zabawę.

Lubimy się, mamy fajną "paczkę", i tyle.

Nie ma spinki, jak ktoś pierwszy raz jedzie "w teren" na 100% ma zapewnione porady i instrukcje jak jeździć, żeby zminimalizować wyglebienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> My traktujemy to jako spotkanie się i wspólną zabawę.

> Lubimy się, mamy fajną "paczkę", i tyle.

> Nie ma spinki, jak ktoś pierwszy raz jedzie "w teren" na 100% ma zapewnione porady i instrukcje jak

> jeździć, żeby zminimalizować wyglebienie.

to prawda, cala ekipa pomaga jak cos sie dzieje, pelen szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak na pierwszy wypad to fajne

> ale można większym ogniem iśc po takim błocie

> i trudno w to uwierzyć ale wtedy jest łatwiej

To nie ja kręciłem smile.gif Mnie tam widać ze dwa, trzy razy (w tym jeden paciak jak na Roberta lecę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie ja kręciłem Mnie tam widać ze dwa, trzy razy (w tym jeden paciak jak na Roberta lecę

Właśnie widać grinser006.gif Ciekawy filmik waytogo.gif Mam jednak pytanie. Z jaką prędkością się przemieszczaliście? cfaniaczek.gifhmm.gif20.GIFzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam jednak pytanie. Z jaką prędkością się przemieszczaliście?

Z różną zlosnik.gif Raz wolniej raz szybciej.

Mi w pewnym momencie na szuterku (od razu uprzedzę - widoczność dokoła potężna i ZERO ludzi, zwierząt i samochodów, czy też drzew) wskazówka prędkościomierza podeszła pod 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z różną Raz wolniej raz szybciej.

> Mi w pewnym momencie na szuterku (od razu uprzedzę - widoczność dokoła potężna i ZERO ludzi,

> zwierząt i samochodów, czy też drzew) wskazówka prędkościomierza podeszła pod 100.

tyle to sie po ścieżce w lesie lata zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tyle to sie po ścieżce w lesie lata

Ja się boję zlosnik.gif Bodajże 2 lata temu wyskoczyliśmy sobie w 4 trampki polatać za Celestynowem po szuterkach itp. Miałem wtedy poprzedni model Heidenau K60. Fajna pogoda, ciepło, słońce w pysk świeci...

Jechałem jako pierwszy, fajna szeroka szutrowa droga, stanąłem sobie i lecę... Coś mnie tknęło i pochyliłem łepetynę żeby cień otwartej szczęki kasku przysłonił mi okulary... Na liczniku pomiędzy 80 a 90... I widzę, że praktycznie za 10 - 15 metrów mam zakręt 90 stopni i że w zasadzie lecę w drzewa (las).

Do tej pory nie mam pojęcia jak ja ten zakręt pokonałem, trampek prawie już leżał a ja kombinowałem, czy uda mi się przelecieć między drzewami i wpaść w krzaki, czy wykorbię w drzewo.

Jakoś przypadkiem odwinąłem manetką i wtedy mnie wyprostowało.

Ale powiem szczerze, że zaraz po tym jak się zatrzymałem to papierosa nie koniecznie mogłem przypalić hehe.gif

I prawie wytrząsnąłem g... z nogawki hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.