Skocz do zawartości

Szukając nowego samochodu.....


delco

Rekomendowane odpowiedzi

> Pepciowi to nie mów, bo jak u niego w skodzinie rozrząd się rozsypał po wyjechaniu z salonu to nic

> takiego, a jak alternator w Fiacie padł to badziew

Nie zaczynaj proszę ,,pitolenia'' bo sprawa ma się zgoła inaczej, ale tłumaczył po raz setny nie będę ok.gif , zresztą nie o tym jest temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Auto zastępcze

Ja, co prawda, przy obecnym Golfie nigdy nie byłem pozbawiony auta (dostawałem zastępczaka zawsze gdy chciałem), ale nie powiesz chyba, że w naszym kraju auto zastępcze na czas naprawy gwarancyjnej to standard?

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja, co prawda, przy obecnym Golfie nigdy nie byłem pozbawiony auta (dostawałem zastępczaka zawsze

> gdy chciałem), ale nie powiesz chyba, że w naszym kraju auto zastępcze na czas naprawy

> gwarancyjnej to standard?

> mar00ha

W KIA daja jak naprawa sie przedluza z ich winy. Wiekszosc czynnosci da sie wykonac w 1-2 dni jak wiecej to daja zastepczaka ale nie kazde ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W KIA daja jak naprawa sie przedluza z ich winy. Wiekszosc czynnosci da sie wykonac w 1-2 dni jak

> wiecej to daja zastepczaka ale nie kazde ASO.

Tak czy siak nie ma nic bardziej upierdliwego niż ciągłe jeżdżenie do serwisu z kolejną zepsutą pierdołą. Przecież szału można dostać. Same przeglądy są wystarczająco uciążliwe gdy trzeba czas tracić w serwisie zamiast zająć się czymś o wiele przyjemniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja, co prawda, przy obecnym Golfie nigdy nie byłem pozbawiony auta (dostawałem zastępczaka zawsze

> gdy chciałem), ale nie powiesz chyba, że w naszym kraju auto zastępcze na czas naprawy

> gwarancyjnej to standard?

Broń Boże smile.gif

ale nie popadajmy w paranoję że owa alfa na gwarancji będzie 2 dni jeździć a 3 będzie stała w serwisie smile.gif.Naprawdę te 3 dni na ~ rok można pomęczyć autobusem/tramwajem ok.gif a wzamian mieć auto które nam się podoba smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Broń Boże

> ale nie popadajmy w paranoję że owa alfa na gwarancji będzie 2 dni jeździć a 3 będzie stała w

> serwisie .Naprawdę te 3 dni na ~ rok można pomęczyć autobusem/tramwajem a wzamian mieć

> auto które nam się podoba

Mam od 6 lat lagunę i w serwisie stała raz 2 dni - planowo i bylem uprzedzany - dostałem zastepczy samochód. 14 lat temu kupiłem nowego Fiata w salonie i przez 3 lata eksploatacji i 90 kkm mialem z 50 róznego rodzaju awarii usuwanych na gwarancji - czas naprawy od 2 godzin - zepsuty klakson do 4 dni - sam juz nie pamietam co bo okazalo sie ze najpierw zapomnieli zamówic częśc o potem zamowili ale nie do tego silnika...

Alfa owszem mi sie podoba ale biorac pod uwagę moje doswiadczenia z Fiatem chyba powinienem zadac pytanie o awaryjnośc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.