Skocz do zawartości

A. J. Miniewski Sp. j.


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

> Pytanie do mieszkańców Warszawy:

> czy ktoś miał do czynienia z tym ASO?

> Chodzi o zwykły przegląd po roku.

> Prawie 700 zł - czy to normalna cena?

Zapłaciłem w Nexteam 680 zł za przegląd po 15 kkm. IMO niedrogo.

Dla porównania pierwszy przegląd Lacetti w 2007 r, kosztował 612 zł. Drugi 693 zł, trzeci 797 zł brutto.

Czwarty poza ASO 970 zł netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapłaciłem w Nexteam 680 zł za przegląd po 15 kkm. IMO niedrogo.

> Dla porównania pierwszy przegląd Lacetti w 2007 r, kosztował 612 zł. Drugi 693 zł, trzeci 797 zł

> brutto.

> Czwarty poza ASO 970 zł netto.

Mnie drugi kosztował mniej jak pierwszy grinser006.gif

Trzeci Chyba zrobię jeszcze w ASO, bo i tak zbiega się z urodzinami chrześnicy w Tarnowie, a do ASO mam 170km grinser006.gif

Potem zobaczę. Póki co przez prawie 3 lata leje wache i jedzie devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a Ci co kupili nowe Cruzy to wymieniali coś na gwarancji? Psuje się, bo już się chyba z 3 rok przymierzam i badam nadal rynek.

Ojciec kupił lacetti i olał gwarancję (miał nawet w promocji przedłużoną niby do 5 lat). Zawsze te parę tysięcy zaoszczędzone zlosnik.gif a odpukać nic się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie a Ci co kupili nowe Cruzy to wymieniali coś na gwarancji? Psuje się, bo już się chyba z

> 3 rok przymierzam i badam nadal rynek.

> Ojciec kupił lacetti i olał gwarancję (miał nawet w promocji przedłużoną niby do 5 lat). Zawsze te

> parę tysięcy zaoszczędzone a odpukać nic się nie psuje.

Po pierwszy primo gratki że aż tyle wytrzymałeś tego przymierzania. Mnie wystarczyło 5min. grinser006.gif

A cała reszta to w sumie loteria. Ot kupiłem pare godzin temu Słuchawki bezprzewodowe BT w biedrze. Uruchamiam - nie działają. I są na 100% padnięte. Ale olałem, jutro wymienię, daleko nie mam.

Tak samo Cruze. Ja miałem 2 razy przyjemność z serwisem.

Raz stycznik klapy powiedział 30.GIF - prawie reguła jeśli masz sedana. Inna buda i po problemie. A drugi raz fotel kierowcy zaczął pukać przy zakrętach.

Na pierwszym przeglądzie fachowcy nie doszukali się usterki. Po roku takiej jazdy angryfire.gif na drugim tupłem nogą i zrobili to w 2h.

Normalnie magicy zlosnik.gif

Ogólnie trafił mi się raczej dobry egzemplarz, bogato wyposażony, w dobrej cenie. Zadowolony jestem. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie drugi kosztował mniej jak pierwszy

> Trzeci Chyba zrobię jeszcze w ASO, bo i tak zbiega się z urodzinami chrześnicy w Tarnowie, a do ASO

> mam 170km

> Potem zobaczę. Póki co przez prawie 3 lata leje wache i jedzie

ja standardowo 3 lata w ASO a potem u zaufanego mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawie 700 zł - czy to normalna cena?

W Nexteam w ubiegłym tygodniu byłem na pierwszym przeglądzie po 30k km.

Przegląd standardowy + czyszczenie klimy i wymiana filtra kabinowego = 777 PLN (z jakimś tam rabatem na poziomie 10%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> ... Prawie 700 zł - czy to normalna cena?

Okazało się, że ta przyjemność kosztowała 599 zł.

Bez czyszczenia klimy, bo po dosyć małym przebiegu w tym roku uznałem, że niepotrzebna.

Na fakturze gwiazdka obok filtra kabinowego. A w wyjaśnieniach: część nieoryginalna. Jakoś mi z nawiewu capi plastikiem, a nigdy nie capiło. Jeśli w ciągu dwóch dni zapach nie zniknie pewnie będzie reklamacja.

Wybrałem to ASO ze względu na lokalizację - ciekawe czy się nie przejechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okazało się, że ta przyjemność kosztowała 599 zł.

> Bez czyszczenia klimy, bo po dosyć małym przebiegu w tym roku uznałem, że niepotrzebna.

> Na fakturze gwiazdka obok filtra kabinowego. A w wyjaśnieniach: część nieoryginalna. Jakoś mi z

> nawiewu capi plastikiem, a nigdy nie capiło. Jeśli w ciągu dwóch dni zapach nie zniknie pewnie

> będzie reklamacja.

> Wybrałem to ASO ze względu na lokalizację - ciekawe czy się nie przejechałem.

Ja zawsze do ASO wożę woje graty - zawsze!

Dzięki temu wiem co mam założone. Jakieś tam normalia warsztatowe za 15 zeta przeboleje bo w sumie to raczej konieczne są. Przegląd nigdy nie kosztował mnie więcej jak 450 zeta ze wszystkim ( usługa+graty).

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...Jakoś mi z

> nawiewu capi plastikiem, a nigdy nie capiło. ...

Nie tylko plastikiem. Każdą rurę wydechową w okolicy czuję.

Wyjaśniło się: wsadzili zwykły papierowy fitr. Twierdzą, że to standard. Wyraziłem głębokie zdziwienie, że nie poinformowali mnie o tym i nie dali możliwości wyboru.

Pewnie uważają, że właścicieli Chevroletów nie stać na filtr węglowy facepalm%5B1%5D.gif

Poprzednie samochody przyzwyczaiły mnie do innej jakości obsługi - albo to charakterystyczne dla tego ASO niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zawsze do ASO wożę woje graty - zawsze!

> Dzięki temu wiem co mam założone. Jakieś tam normalia warsztatowe za 15 zeta przeboleje bo w sumie

> to raczej konieczne są. Przegląd nigdy nie kosztował mnie więcej jak 450 zeta ze wszystkim (

> usługa+graty).

Z Miniewskim mialem styczność naście lat temu, ale widzę że nic się nie zmienili zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odpowiadam sam sobie.

ASO wymieniło mi filtr na węglowy - musiałem uiścić tylko różnicę cen czyli dopłacić prawie drugie tyle.

Różnica atmosfery w kabinie zasadnicza.

Szukałem Filtrona, ale okazało się, że robią do Cruze tylko papierowe yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam, że odpowiadam sam sobie.

> ASO wymieniło mi filtr na węglowy - musiałem uiścić tylko różnicę cen czyli dopłacić prawie drugie

> tyle.

> Różnica atmosfery w kabinie zasadnicza.

> Szukałem Filtrona, ale okazało się, że robią do Cruze tylko papierowe

Kiepsko szukasz

K1223A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiepsko szukasz

> K1223A

Czyli facet w sklepie z filtrami Filtrona nie był zorientowany w wyrobach Filtrona. Po poszukiwaniach w komputerze stwierdził, że w specyfikacji firmy nie ma filtra z węglem pasującego do Cruze. oslabiony.gif

Jeszcze nad jednym się zastanawiam.

Przejeździłem rok z fabrycznym węglowym i wiem jaki jest skuteczny. Teraz mam oryginał GM węglowy - mam nadzieję, że tej samej jakości.

Czy ktoś z użytkowników węglowego Filtrona może potwierdzić, że ma taką samą skuteczność przez cały okres użytkowania (rok)? Nie bawi mnie wymiana po paru miesiącach mimo, że pojedyńczo jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli facet w sklepie z filtrami Filtrona nie był zorientowany w wyrobach Filtrona. Po

> poszukiwaniach w komputerze stwierdził, że w specyfikacji firmy nie ma filtra z węglem

> pasującego do Cruze.

> Jeszcze nad jednym się zastanawiam.

> Przejeździłem rok z fabrycznym węglowym i wiem jaki jest skuteczny. Teraz mam oryginał GM węglowy -

> mam nadzieję, że tej samej jakości.

> Czy ktoś z użytkowników węglowego Filtrona może potwierdzić, że ma taką samą skuteczność przez cały

> okres użytkowania (rok)? Nie bawi mnie wymiana po paru miesiącach mimo, że pojedyńczo jest

> taniej.

Kiedys filtron by dostawca częsci OES, na wielu filtrach mozna znalezc opis GM a na drugiej stronie Filtron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś z użytkowników węglowego Filtrona może potwierdzić, że ma taką samą skuteczność przez cały

> okres użytkowania (rok)? Nie bawi mnie wymiana po paru miesiącach mimo, że pojedyńczo jest

> taniej.

Właśnie Ci napisałem, że mam węglowego Filtrona. Akurat mój sprzedano jako WIX ale to jest to samo, obydwie firmy mieszczą się na Wrocławskiej 145 w Gostyniu. I nie jest tak skuteczny jak oryginał. Zresztą w żadnym aucie (BMW, Jeep) nie mam tak dobrego, jak ten pierwszy z Cruza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.