Skocz do zawartości

Ogłoszenie do oceny


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

> Rzućcie koledzy okiem na to auto C3

> Nie mam żadnych doświadczeń z Citroenami, więc kompletnie nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. Auto

> ma być dla kobiety, przebiegi 500-700 km w miesiącu.

Na Mobile.de najtańsze C3 z nalotem do 30 tys km to wydatek 7350 EUR, zakładając że 500 można stargować to trzeba za takie auto położyc 28560. Dolicz sobie koszty sprowadzenia (akcyza, recykling, tłumaczenie, rejestracja, VAT25, paliwo) i zastanów się ile to auto musiało tam kosztować i jakie były tego powody zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rzućcie koledzy okiem na to auto C3

> Nie mam żadnych doświadczeń z Citroenami, więc kompletnie nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. Auto

> ma być dla kobiety, przebiegi 500-700 km w miesiącu.

Jeżeli auto jest z niemiec to licz, że ma 130 tys. a nie 30 tys

Po za tym sądzę, że nie masz czego się bać.

Sprawdzić czujnikiem lakieru, jakieś ASO i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na Mobile.de najtańsze C3 z nalotem do 30 tys km to wydatek 7350 EUR, zakładając że 500 można

> stargować to trzeba za takie auto położyc 28560. Dolicz sobie koszty sprowadzenia (akcyza,

> recykling, tłumaczenie, rejestracja, VAT25, paliwo) i zastanów się ile to auto musiało tam

> kosztować i jakie były tego powody

bez przesady z tymi cenami. Dwa lata temu kupowałem dla ojca nowego c3 z pozostałości z poprzedniego roku i z silnikiem hdi kosztował 42 kpln. To 3-letnia benzyna ile ma kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli auto jest z niemiec to licz, że ma 130 tys. a nie 30 tys

> Po za tym sądzę, że nie masz czego się bać.

> Sprawdzić czujnikiem lakieru, jakieś ASO i tyle.

to bym chciał jakoś zweryfikować. Warto kupić to auto tylko jeśli przebieg jest oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to bym chciał jakoś zweryfikować. Warto kupić to auto tylko jeśli przebieg jest oryginalny.

Zobacz ile kosztuje najtańsze takie auto z takim przebiegiem w DE.

Dolicz powiedzmy 1.5 tys zarobku , nie wiem ile jest opłat strzelam , że drugie tyle opłat i jakiś transport koło 300-700 i wtedy odpowiedz sobie skąd się wzięło auto w PL poniżej takich kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bez przesady z tymi cenami. Dwa lata temu kupowałem dla ojca nowego c3 z pozostałości z

> poprzedniego roku i z silnikiem hdi kosztował 42 kpln. To 3-letnia benzyna ile ma kosztować.

Ale co bez przesady? Takie ceny są w dniu dzisiejszym na Mobile.de.

Wychodzi na to że na rynku z którego pochodzi przedmiotowe auto z pierwszego posta są wyższe ceny niż u nas. Trzeba zobaczyć czy komis z ogłoszenia nie jest przypadkiem prowadzony przez Świętego Mikołaja rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym dołożył 10k i kupił takie nowe, a nie 3 letnie...

ja też. Poważnie rozważam dla żony 208, bo strasznie mi się podoba.

Jednak kolega, który się napalił na tą C3 chce się zmieścić w 24. Za tyle pewnie wyrwiemy to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja też. Poważnie rozważam dla żony 208, bo strasznie mi się podoba.

> Jednak kolega, który się napalił na tą C3 chce się zmieścić w 24. Za tyle pewnie wyrwiemy to auto.

Handlarz musialby zatem zarobic ma tej C3 jakies 5kPLN...

A to by oznaczalo totalnego trupa po reanimacji hehe.gif

IMHO odpuscie w ogole sprowadzane bo na 100% beda kombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.