Skocz do zawartości

A jakby tak zamienic VTSa na VTSa z HDI ??


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

> ostatnio koleś na światłach zatrzymał się scenikiem 1.4 i zaczął się ścigać

> nie dał rady

Kurde, ja się nigdy nie ścigam. i pewnie dlatego wszyscy mnie wyprzedzają, jak już dogonią mnie jadącego te 50-55km/h biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kurde, ja się nigdy nie ścigam. i pewnie dlatego wszyscy mnie wyprzedzają, jak już dogonią mnie

> jadącego te 50-55km/h

jop ja w 99% jeżdżę jak emeryt a teraz to jak się nauczyłem jeździć z automatem powoli to widzę jak spalanie spada icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czym maja się dziwić .

tym że dostają chłostę od starego parszywego kapcia.

Zdziwił bym sie jak byś na torze miał 10 równych sobie ,o tych samych

> silnikach i objechał byś ich 2 -krotnie.

chętnie bym spróbował ale takich można policzyć na palcach jednej ręki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW to Ty masz to sprzęgło robione na zamówienie o którym wspominał Zibi?

> mój kapeć ma 129KM i 340 NM gdzie pierwszy pomiar pokazał 83 KM i 240 NM na podniesionym

> doładowaniu do 1.4 B

> Myślę że 110 po dobrych dłubankach możliwe jest osiągnięcie 150-160 KM a moment wystarczy taki

> jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak sobie po trzezwemu skojarzylem ze przecie Ty poliftem jezdziles, ja celuje w przedlifta ktory

> jest bardziej komfortowy, ma inne fotele itd

wujek, ja do tej pory mam FV z ASO za wymianę 4 amortyzatorów AMVAR oraz skrzyni biegów w 2,7 HDI V6 zlosnik.gif ci dobrze radze - ta frajda nie jest warta tych piniendzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co szarpie po kieszeni eksploatując C5, dajmy na to taki po 2004r silnik 1.8 16v 125KM ?

> takie typowe bolączki

zasadniczo to nic nie szarpie. Prócz kompletnego braku mocy grinser006.gif pamietaj ze silnik w C5 musi napędzić nie tylko to, co w kazdym aucie, ale jeszcze pompę hydrauliki. A samo to zżera sporą część mocy.

Słusznie ci Muzyk napisał - w tym aucie tylko V6. Ostatecznie 2,2 HDI Biturbo, ale to droga w eksploatacji zabawka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponieważ

> a) do Garreta nie ma części zamiennych

> b) te co są to loteria, a większości made in China

Ale w 110 (107, 109) w większości jest turbo KKK K03. Stałogeometryczne. W pełni regenerowalne.

kliken machen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeklety Ty Ja Ci zle nie zyczylem jak C4 jezdziles

ale ja ci wlasnie życzę dobrze, i powiadam - nie idź tą drogą zlosnik.gif 607 zrobilem 40 tys km ( z 50 tys które to auto mialo w sumie najechane) i posypalo sie oprócz skrzyni i Amvarów równiież tysiąc innych rzeczy.

Auto świetne, ale eksploatacja zabije nawet milionera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w 110 (107, 109) w większości jest turbo KKK K03. Stałogeometryczne. W pełni regenerowalne.

> kliken machen

na stronie Mellet aż roi się od błedów, ale niech ci będzie, że tam siedzi spręzarka bez zmiennej geometrii.

Podlinkuj mi teraz oryginalny rdzeń Borg Warner do tej sprężarki. Bardzo proszę.

EDIT: obaj mielismy racje. w ATED jest GT15 VNT ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponieważ

> a) do Garreta nie ma części zamiennych

nie to że nie ma tylko Garret wyszedł z założenia ze nie udostępnia swoich części oslabiony.gif

> b) te co są to loteria, a większości made in China

jak zamontujesz meletta powinno być ok.gif

> c) to zmienna geometria a tego NIKT ci nie ustawi dając gwarancje, że będzie dobrze

a co masz ustawiać w geometrii sterowanej mechanicznie za pomocą gruszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.