Skocz do zawartości

Akumulator do JTD


pawelczekala

Rekomendowane odpowiedzi

> Hej mam pytanko jaki akumulator najlepiej zakupić do JTD 115KM

> Jaka moc aku i jaką firme polecacie ????

> A może gdzie warto kupić w dobrej cenie okolice Katowic ???

> Pozdrawiam

zarówno dla francuza jak i stilo znajdziesz np w katalogu centry na ich stronie.

Będziesz tam miał wymiary aku i jego moc (o ile dobrze pamiętam, to okolice 70-74 Ah). Potem szukasz IMHO albo centry albo varty, albo cokolwiek tańszego (często na MK polecali Autocraft), dużo dobrego też słyszałem o bannerach.

Ja mam centre standard, to jest prawdopodobnie jej 5 rok, i ciągle jestem w szoku że przy takim używaniu jak u mnie czyli głównie miasto, sporadyczne trasy, starczy że raz czy 2 razy w zimie ją doładuję i ona ciągle żyje.

Oczywiście, biorę poprawkę, że jak temp spadnie do -10-15*C może umrzeć, ale wtedy wezmę ją pod pachę i pójdę po nowy i już. Z tym, że teraz kupie coś tańszego, najprawdopodobniej właśnie autocrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kato http://goo.gl/maps/Fkr68 nie ma taniej. Oglaszaja sie na allegro wiec porownaj ceny z allegro i z polki. Mozesz sie powolac na A... i bedziesz mial po cenie z A wink.gif Odbieraja stare wiec wskazana przekladka na miejscu zeby nie kołowac po miescie niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie kupuj aku ani w markecie ani z przesylka. Kup gdzies na miejcu, w sklepie z akumulatorami, tak zeby w tej cenie zamienili Ci akumulatory, sprawdzili ladowanie i wsio. Nie bedziesz sie musial brudzic, bedziesz mial pewnosc ze i aku sprawny i ladowanie ok a i starym sie nie bedziesz musial przejmowac. A marke i typ aku dopasuj do zasobnosci portfela (zachowujac parametry wdg katalogu oczywisice) i tyle. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie najlepiej gdzieś na miejscu smile.gif

Nie polecam BOSHA, kupiłem rok temu S4 i jest średnio. Tzn jak temp spadnie poniżej 0'C to ledwo kręci po 2 dniach postoju. Już raz ładowałem i było ok na jakiś czas i znów to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie najlepiej gdzieś na miejscu

> Nie polecam BOSHA, kupiłem rok temu S4 i jest średnio. Tzn jak temp spadnie poniżej 0'C to ledwo

> kręci po 2 dniach postoju. Już raz ładowałem i było ok na jakiś czas i znów to samo...

Ja tak miałem w swoim stilonie jak mało śmigałem , więc u Ciebie pewnie też bosch się nie doładowywał w ten czy inny sposób wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.