Skocz do zawartości

co by tu kupić...


Bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

> Na co zwrócić szczególną uwagę? (rencia) A może w ogóle odpuścić oglądanie?

progi w okolicy tylnych nadkoli,

z ojcem natłukliśmy taką meganką 150kkm w 5 czy 6 lat,

w sumie nic się z nią nie działo,

sprawdzić jakie ma cewki i heja

ciężko było ją sprzedać, długo stała w komisie,

2000r, 260kkm, poszła za 4500 zł

przez to stanie w komisie coś się z pompą wspomagania wysrauo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakieś wycieki przy maglu? w escorcie przerabiałem taką zabawę i było dość kosztownie.

Wycieków i stuków nie ma,za to uszczelniacze półosi wymieniałem już.W sumie pierdoły..Kupuj bez rdzy ,te auta sa komfortowe ,mało palą(patrz niżej) rdzy tam nie widzę ,progi zdrowe,oleju nie pije wcale.Duży kufer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wycieków i stuków nie ma,za to uszczelniacze półosi wymieniałem już.W sumie pierdoły..Kupuj bez

> rdzy ,te auta sa komfortowe ,mało palą(patrz niżej) rdzy tam nie widzę ,progi zdrowe,oleju nie

> pije wcale.Duży kufer.

potwierdzam, fajne autka za niewielką kasę. Silniki nie do zjechania, części tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na to. Muszę tylko dokupić fotel kierowcy-jest przetarty, progi i nadkola mają małe rdzawki- ale za to biorę ją za trzy tysie- ma być przygotowana na jutro (zmieniają oponki na zimowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybór padł na to. Muszę tylko dokupić fotel kierowcy-jest przetarty, progi i nadkola mają małe

> rdzawki- ale za to biorę ją za trzy tysie- ma być przygotowana na jutro (zmieniają oponki na

> zimowe)

masakra, takie auto za jedna wypłatę frown.gif

jezdziłem takim jako tatowozem ładnych parę lat, super auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też ma w tym celu służyć zlosnik.gif dom-szkola-praca-dom... czasami jeszcze do sklepu- czyli 3-4km dziennie 270751858-jezyk.gif

ps. a poza tym to czwarta renia w domu... 3xmegane (1999, 2004, 2007) i 1x scenik (2009)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybór padł na to. Muszę tylko dokupić fotel kierowcy-jest przetarty, progi i nadkola mają małe

> rdzawki- ale za to biorę ją za trzy tysie- ma być przygotowana na jutro (zmieniają oponki na

> zimowe)

A to nie jest czasami moja? zlosnik.gif Z fotelem możesz mieć problem ,sam szukałem fotela parę miesięcy ,szukałem samego stelaża w sumie.Albo naszyj łatę jaką zlosnik.gif i pokrowce ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to nie jest czasami moja?

a jesteś żoną kierownika serwisu renault? zlosnik.gif

Z fotelem możesz mieć problem ,sam szukałem fotela parę miesięcy

> ,szukałem samego stelaża w sumie.

tego się boję hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten konkretny 350 PLN

> fotele w MII do najwygodniejszych nie należą

robiłem w zeszłym roku BB-Gdańsk i z powrotem, nie narzekam. Za fotel 350 to trochę sporo 270751858-jezyk.gif choć pewnie wygodnie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak kupisz zrób zdjęcia tej rudej na progach i tylnym nadkolu.czym to prysniesz ? pod kolor? pytam

> bo mam tu małek kuku z wekendu i też chce pomyslec nad tym..

kupiłem za 3 tysie, przegląd zrobiony 21.01.2014, ubezpieczenie zapłacone 21.01,2014 zlosnik.gif Gość w salonie beczał że musiał opłacić... Poza tym rozrząd zmieniony w zeszłym roku. Zimówki ok, ale letnie ciulate. Coś padło z temperaturą, ciepłe z nawiewów leci, pod górę coś tam na wskaźniku się podnosi, ale przez większość drogi wskazówka temperatury na minimum sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem za 3 tysie, przegląd zrobiony 21.01.2013, ubezpieczenie zapłacone 21.01,2013

to cię czeka wydatek bo oba terminy zapłaty nowego ubezpieczenia i przeglądu minęły parę dni temu zlosnik.gif mamy styczeń 2014 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.