Skocz do zawartości

12k do wydania, co kupić ...


cumel

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy ja dobrze widzę że kierownica ma przebieg 350tyś?

> Ile dałeś jak to nie tajemnica?

Przebieg zweryfikowany wink.gif Właśnie kończe przekopywać się przez faktury które pan zgromadził grinser006.gif Są nawet te za wymianę szczęk tylnych zlosnik2.gif Z 10 lat to się ich troszkę nazbierało grinser006.gif

Wszystkie 206 jakie oglądałem miały zjedzoną kierownicę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przebieg zweryfikowany Właśnie kończe przekopywać się przez faktury które pan zgromadził Są

> nawet te za wymianę szczęk tylnych Z 10 lat to się ich troszkę nazbierało

> Wszystkie 206 jakie oglądałem miały zjedzoną kierownicę

Kierownica to efekt jazdy po mieście, w małych samochodach często wytyrane są, z resztą w większych też znam 2 paski B% jeden 180 tys po mieście drugi 350 tys większość po trasach. 1wszy szczochrany mocno w stosunku do drugiego.

Gratuluję zakupu, niech służy. Pochwal się za ile kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pod rozwagę, Lancia Lybra

to samo miałęm napisać: wszystkie silniki benzynowe współpracują z gazem, komfort bardzo duży, wyposażenie w standardzie jest wszytsko co trzeba albo i więcej, awaryjnoś na poziomie adekwatnym do rocznika, części eksploatacyjne w normalnych cenach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a znasz jakies auto bez pompy paliwa-oprocz trabanta?

hahaha bardzo śmieszne grinser006.gif

Dobrze wiesz, że chodziło o to że nie jest na pompowtrysku takim jak w Twoim Vw, a te silniki uchodzą za dużo mniej awaryjne, nie były projektowane przez księgowych sick.gifsick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No przecież to słynne TDI "na pompie paliwa" więc warte więcej niż 12 tys zł. A że pewnie ze 400

> tys km nakręcone to nic, ważne że "zwykłe wtryski" są.

400 tysi to na jedno koło pewnie jest, zresztą jak w każdym TDI oink.gif

Udokumentowany przebieg poniżej 200kkm można sprawdzać na każdy sposób ale Ty pewnie wiesz lepiej tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udokumentowany przebieg poniżej 200kkm można sprawdzać na każdy sposób

Hm ciekawe rzeczy opowiadasz... rotfl.gif Jak bys widział jakieś tdi z takim udokumentowanym przebiegiem to daj znać bo chętnie łyknę wink.gif.

A co do VW i spółki to co jak co ale ludzie chyba powariowali z tymi cenami bo jednak za takiego 13 letniego leona , (który faktycznie w ogłoszeniach "stoi" po 12-13 tys zł) można mieć coś i nowszego, i podonych gabarytów, co wcale nie będzie bardziej awaryjne wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 400 tysi to na jedno koło pewnie jest, zresztą jak w każdym TDI

> Udokumentowany przebieg poniżej 200kkm można sprawdzać na każdy sposób ale Ty pewnie wiesz lepiej

Nie obchodzi mnie, jak i czy to można sprawdzać, bo sam zrobiłem wiele szaf i nowi właściciele mogą sobie potwierdzać gdzie i co chcą, ale wiem jedno - stare auto będzie starym autem i nie ma znaczenia jaki znaczek jest na masce. Sto razy wolę coś młodszego, niż jakiegoś wyciuchanego lełona za 13 tys zł sick.gif

Nie wiem, co mają ludzie we łbie, aby w takie starocie inwestować taki grosz. Chyba, że się ma 19 lat, zero rozumu i chce się pokazać przed koleżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest wiele prawdy w tym co piszesz old.gif. Bo jak tak śledzę rynek to te vagi, pomimo, że oprócz znaczka na masce, który u nas niedługo będzie pewnie na godle państwowym zlosnik.gif, nie mają do zaoferowania nic więcej od konkurencji. A ceny to mają z kosmosu jak za 15- letnie auta jakby nie patrzeć smirk.gif. Bo jakby się postarał to za cenę takiego 15 l leona/toledo/bory można by kupić po szt np megane i astry, które będą tak samo zmęczone życiem ale na pewno nie będą gorszymi autami rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie obchodzi mnie, jak i czy to można sprawdzać, bo sam zrobiłem wiele szaf i nowi właściciele mogą

> sobie potwierdzać gdzie i co chcą, ale wiem jedno - stare auto będzie starym autem i nie ma

> znaczenia jaki znaczek jest na masce. Sto razy wolę coś młodszego, niż jakiegoś wyciuchanego

> lełona za 13 tys zł

> Nie wiem, co mają ludzie we łbie, aby w takie starocie inwestować taki grosz. Chyba, że się ma 19

> lat, zero rozumu i chce się pokazać przed koleżkami.

Powiem Ci tak, to już 5 seat w rodzinie i nie mam powodu do narzekań.

Poprzednio też śmigałem autem z tym silnikiem w lekkiej budzie i dzielnie znosiło młodzieńcze pomysły, przez 40kkm nic się nie popsuło i poszło do ludzi (z AK). którzy byli z niego bardzo zadowoleni,

Kupując leona kilka lat temu za tą samą kasę mogłem kupić duuużo młodsze auta ale nie przekonały mnie do siebie.

Proponuję zapoznać się z cenami na allegro zanim zaczniesz komentować ceny niektórych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.