Skocz do zawartości

zakup opla astry - pytan kilka


draco40

Rekomendowane odpowiedzi

to idac jeszcze dalej...

co mozna odczytac z tego srodkowego wyswietlacza??

to jest cos w rodzaju komputera ??

czy w tej bida wersja jest cos jak spalanie srednie,dystans itd. czy to zupełna bida tylko z zegarkiem??

ewentualnie jezeli jest to tylko zegarek czy mozna zmienic ten pseudo komputer na cos co pokazuje ww. parametry ?? ewentualnie czy podłacznei ejst plug&play czy trzeba cos grzebac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to idac jeszcze dalej...

> co mozna odczytac z tego srodkowego wyswietlacza??

> to jest cos w rodzaju komputera ??

> czy w tej bida wersja jest cos jak spalanie srednie,dystans itd. czy to zupełna bida tylko z

> zegarkiem??

Na tym wyświetlaczu pokaże ci temp na zewnątrz, godzinę i jeśli bedziesz miał fabryczne radio to tam bedzie jego wyświetlacz wink.gif. No ewentualnie jesli naciśniesz w czasie jazdy oba przyciski przy wyświetlaczu, to na chwilkę pojawi się aktualna prędkość hehe.gif

> ewentualnie jezeli jest to tylko zegarek czy mozna zmienic ten pseudo komputer na cos co pokazuje

> ww. parametry ?? ewentualnie czy podłacznei ejst plug&play czy trzeba cos grzebac??

Jakbyś chciał podłączyc MID-a zamiast TID-a jest trochę grzebania w elektryce wink.gif. O szczegóły zapytaj google wink.gif.

Na forum ogłaszał się z tego co pamiętam niedawno chłopak który miał za +/- 300 zł fajny komputer. Chłopaki z forum astry brali od niego taki bajer i z tego co czytałem sa zadowoleni smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na tym wyświetlaczu pokaże ci temp na zewnątrz, godzinę i jeśli bedziesz miał fabryczne radio to

> tam bedzie jego wyświetlacz . No ewentualnie jesli naciśniesz w czasie jazdy oba przyciski

> przy wyświetlaczu, to na chwilkę pojawi się aktualna prędkość

> Jakbyś chciał podłączyc MID-a zamiast TID-a jest trochę grzebania w elektryce . O szczegóły

> zapytaj google .

> Na forum ogłaszał się z tego co pamiętam niedawno chłopak który miał za +/- 300 zł fajny komputer.

> Chłopaki z forum astry brali od niego taki bajer i z tego co czytałem sa zadowoleni .

Wow to lipa niezła ...

Szczerze to myślałem ze komp to już podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to co sadzisz o tym wnalazku??

> jakiś tekst

> rozumiem ze silnik bedzie wspolpracowal z lpg??

mały update:

byłem i ogladałem ww. astre:

-auto niby serwisowane, sa wpisy w ksiazce serwisowej, jak poprosiłem o historie napraw okazało sie ze brak

-podczas pomiarów lakieru drzwi od kierowcy lakierowane oraz od pasazera (lewa strona) oraz przednia maska

-2 pekniecia na przedniej szybie

-dziury po haku w bagazniku

-ledwo widoczne purchle na tylnych nadkolach oraz progach (łaczenie progów)

-silnik pracuje dosc dobrze, nic nie stuka puka

-wersja total bida, az miło było wrócic do fabii z 2002r hehe.gif

-podczas jazdy auto wyraznie sciaga w jedna strone

-hamulce, sa ale pedał bardzo twardy i skutecznosc bardzo słaba (pradopodobnie albo klocki do wymiany albo zastane)

co wiecej?

auto wyraznie lepiej wyglada na zdjeciach niz w realu...

auto trzeba wyraznie dalej "zbadac" ja temat odpusciłem zbyt wiele do "zrobienia"

jeszcze raz tutaj dziekuje koledze kacikowemu Jackowi za pomoc i rady ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik koniecznie pod lpg nadwozie combi.

Szukaj 1.6 Niby sie nie nadaje do gazu ale to nie do końca prawda. Na przykład taka poliftowa sztuka http://otomoto.pl/opel-astra-1-6-ben-lpg-116km-super-cena-C31921587.html. Instalka BRC jest OK

Kupisz młodsze auto i taniej niż 1.8. Do tego masz dużo wiekszy wybór.

To co wydasz mniej na auto, przeznacz na uczciwy serwis związany z wymaganiami LPG w 1.6 i będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukaj 1.6 Niby sie nie nadaje do gazu ale to nie do końca prawda. Na przykład taka poliftowa

> sztuka http://otomoto.pl/opel-astra-1-6-ben-lpg-116km-super-cena-C31921587.html. Instalka BRC

> jest OK

> Kupisz młodsze auto i taniej niż 1.8. Do tego masz dużo wiekszy wybór.

> To co wydasz mniej na auto, przeznacz na uczciwy serwis związany z wymaganiami LPG w 1.6 i będziesz

> zadowolony

szczerze raczej nie lubie ekperymentów ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze raczej nie lubie ekperymentów

Akurat w przypadku 1.6 doskonale sprawdza sie powiedzenie że jak dbasz to masz. Można autem z tym silnikiem jeździć bardzo długo i bezawaryjnie na LPG a mozna i dość szybko motor zamęczyć.

Wszystko zależy od użyszkodnika. Ja znając wymagania 1.6 i związane z tym niedogodności i koszty mimo wszystko brałbym młodsze auto z tym silnikiem bo jest wiekszy wybór i ceny przyzwoite.

Miałem podobny dylemat w 2009 roku. Nie zdecydowałem sie na 1.8 125KM z racji na ograniczoną dostępność takich aut i stosunkowo wysokie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat w przypadku 1.6 doskonale sprawdza sie powiedzenie że jak dbasz to masz. Można autem z tym

> silnikiem jeździć bardzo długo i bezawaryjnie na LPG a mozna i dość szybko motor zamęczyć.

> Wszystko zależy od użyszkodnika. Ja znając wymagania 1.6 i związane z tym niedogodności i koszty

> mimo wszystko brałbym młodsze auto z tym silnikiem bo jest wiekszy wybór i ceny przyzwoite.

> Miałem podobny dylemat w 2009 roku. Nie zdecydowałem sie na 1.8 125KM z racji na ograniczoną

> dostępność takich aut i stosunkowo wysokie ceny

Owszem' mozna tak dywagowac gdy kupujemy nowe auto, kupujac uzywke Nie wiadomo do konca jak bylo jezdzone' co bylo grzebane itd. A w loterie albo bedzie gadac gaz albo nie raczj checi bawic sie Nie mam.

Wole przewidywalne rozwiaania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.