Skocz do zawartości

Tablet w Corsie C


akalwas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Jak w temacie Planuje zamontować Tablet 7 cali w miejsce radia, przerabiał może ktoś, ma jakieś fotki krok po kroku w necie jakoś nie mogę znaleźć nic o Corsie. Zresztą może być w innym aucie byle krok po kroku, wytłumaczyć jak niepiśmiennemu wink.gif Generalnie na razie mam tablet, ewentualnie wzmacniacz i zielonego pojęcia jak to połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i to sporo...

Wpierw pojawia się problem włączania/wyłączania urządzenia kiedy będzie ładnie w ramce siedział.

Potem napędzenie głośników samochodowych jak by nie patrzeć z urządzenia przeznaczonego do napędzenia słuchawek dousznych (pchełek).

Jeśli posiada radio wejście AUX możesz podłączyć i już masz wzmacniacz dla układu.

Jeśli nie, trzeba dokupić/zainstalować i podłączyć osobny wzmacniacz.

W jakim aucie dokładnie miałoby to służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie Corsa C 1.7 DI w innych autach widziałem jak to się mniej więcej robi. Kwestie włączania, wyłączania myślałem żeby jakoś podłączyć pod sterowanie przy kierownicy tak samo pogłaśnianie i przyciszanie, wzmacniacz mam dodatkowy. Problem polega na tym że raczej jestem humanistą wink.gif schematy mi zupełnie nic nie mówią i właśnie najlepiej jak by ktoś miał fotki z poszczególnych etapów albo np. rysunki co gdzie podpiąć w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...

> A jak to podlaczyles do kierownicy i do glosnikow?

widac na filmie ze jest polaczony przez BT,

wtedy dziala jak zwykly telefon czyli glosnosc dziala z kierownicy oraz przelaczanie utworow

i chyba nic poza tym

ja tak samo podlaczam telefon i mam jeszcze fajana funkcje w nawigacji z telefonu /Nokia Lumia,Here Drive+/,

ze jak slucham zwyklego radia w samochodzie to przez BT wycisza radio i daje komendy glosowe z nawigacji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięte po BT, sterownie play/pause, następny/poprzedni utwór + wielokliki działają bezproblemowo. Przy zmianie źródła automatyczne zatrzymanie/wznowienie również. W drugiej instalacji w Nissan Note z kolei radio fabryczne jest wymontowane i wsadzony jest wzmacniacz na TDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpięte po BT, sterownie play/pause, następny/poprzedni utwór + wielokliki działają bezproblemowo.

> Przy zmianie źródła automatyczne zatrzymanie/wznowienie również

tak samo dziala polaczenie BT w Aveo T300 + Nokia Lumia ok.gif

ale i tak jestem najbardziej zadowolony z nawigacji claps.gif Here Drive+

takie rozwiazanie bardziej mi odpowiada, poniewaz czesciej zmieniam telefon niz samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Ciekawi mnie czy znalazłeś już materiały pomocne do wspomnianego montażu tableta. Ja także ostatnio

> widziałem taki projekt i przyznam, że namieszał mi w głowie.

> Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek informację. Pozdrawiam

Pozbierałem elementy, wzmacniacz tablet kabelki ale sobie dałem na luz za dużo zabawy za mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.