Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

franas85

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez franas85

  1. W 2014 miałem szkodę z OC sprawcy na ff1 gdzie auto warte było 11tys. ASO wyceniło naprawę na 10800zl według faktury a faktycznie było więcej bo wymieniali jeszcze drążek kierowniczy po ich stronie. Zrobili to po to by jednak zrobić auto i zarobić. Do kosztów naprawy doszło jeszcze koszt auta zastępczego z wypożyczalni, na oko około 3 tys. Czyli sumarycznie koszt to 14tys gdzie wartość auta była 11tys. Nikt nawet nie proponował całki. Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
  2. Moze by zrobic osobny podwieszony watek z stronami gdzie mozna sprawdzic vin samochodu?? Widzalem na motokaciku ze kilka osob tam wpisuje takie strony. Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka a więc zgodnie z życzeniem niechaj ten wątek taki będzie, wrzucamy wszelakie linki do stron gdzie można zweryfikować czy to po VIN-ie czy tablicach rejestracyjnych informacje o pojazdach. Odpowiadamy bez cytatów, ewentualnie jakaś instrukcja czy komentarz jak korzystać
  3. swoją drogą dlaczego nie robią wtryskiwaczy lpg które można by zamontować w miejscu pb?? to by było chyba najprostsze rozwiązanie problemów z lpg we wtrysku bezpośrednim??
  4. http://gazeo.pl/wiadomosci/Bezposredni-wtrysk-LPG-bedzie-taniej,wiadomosc,8837.html ktoś coś wie więcej??
  5. franas85 odpowiedział franas85 na temat - Gaz na ulicach
    wtryski to prawdopodobnie AC W01, po świętach postaram się wrzucić pozostałe dane.
  6. Panowie prośba do Was o ocene mapy. Mam problem z samochodem, prawdopodobnie wypalony jest zawór w pierwszyn cylindrze, może być to spowodowane złym ustawieniem instalacji LPG? Mapa:
  7. po co taka dokładność?? ja mam blat z grubej płyty wiórowej i sprawdza się wyśmienicie. pod stół wjeżdża wózek z narzędziami. coś podobnego do projektu przedstawionego kilka postów wyżej.
  8. jesli klasa D to A6 C5 1.8T, silnik ogarnięty przez wiekszość mistrzów LPG, komfort, nie gnije za szybko, a za 20tyś to powinien byc ładny egzemplarz. z klasy C to astra / zafira z 2.0T, ale o to astra...
  9. podstawową rzeczą na jaką zwrócił bym uwagę w tym aucie to korozja. Jak każdy opel z okolic 2000r. jak celujesz w auto za 5-6tyś zł to do aso w celu sprawdzenia historii nie ma co jechać,
  10. franas85 odpowiedział karol91 na temat - Motokącik
    znalazło się?? widzę że się znalazło,
  11. franas85 odpowiedział chemicq na temat - Motokącik
    Widziałem ostatnio MKIII na swiatłach, przegnite tylne nadkola, ranty drzwi brązowe nawet od zawnetrznej strony, a na klapie bagażnika parchy srednicy 5cm. Znajomy miał ten model z pierwszych roczników, korozja występowała nawet w miejscu łączenia przedniej szyby z dachem.
  12. są też clio III 2.0, ale zwykłe, nie rs.
  13. Powinno być ciut głośniej na zimowych oponach, ale to zależy od opon, a reszta się zgadza. Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  14. złe paliwo lejesz i potem się dziwisz że CI błędy wyskakują
  15. dokładnie, podobnie było w astrze kumpla. Wymiana poduszek zakończyła problem.
  16. No właśnie nie bardzo jest skąd podmienic. Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  17. Tak sobie myślę?? A może cewka?? Da się to jakoś sprawdzić?? Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  18. No właśnie mi żadnych błędów nie wywala. Problem jest największy jak odpalam na zimnym, dopóki się auto nie nagrzeje. Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  19. Zalaczam kilka screenow z wykresem prac sond. Górny to druga sonda, dolny pierwsza Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka
  20. saxo 1.6 16V 118KM ma chyba 8,5s do 100km/h. na mój gust to te 5000tyś to troche mało na auto które bedzie w stanie 100km/h zrobić BEZPIECZNIE w 8s, nie mówiąc o wyższych prędkościach.
  21. może saxo VTS??
  22. czyli awaria drugiej nie powoduje zadnych większych zmian w pracy silnika?? tak??
  23. auto z podpisu, czyli foka mk1, 2.0. nie wiem czy dobrze mysle ale przy LPG sonda jest w jakiś sposób emulowana tak?? wynik jest na pb i lpg taki sam. A i poroblem jest taki że przy załączeniu LPG problem z przyspieszaniem ustaje. czyli ewidentnie jest coś nie tak podczas jazdy tylko na pb.
  24. Witam Panowie, Oriętuje się ktoś jakie powinno być napięcie na drugiej sondy, tej za katalizatorem?? Ja mam stałe 1,3V. Pierwsza wacha się w granicach 0.1V do 0.9V. Ostatnio po nocy auto ciężko przyspiesza na zimnym silniku, i podejżewam tą sondę bo jakiś czas temu jej błąd wyskoczył.
  25. miałem podobna sytuacje kilka lat tylko z dzikiem. Szkode naprawiałem z AC w ASO. za zderzak + malowanie oraz atrapy wzieli 2500zł (FF1). żadnych problemów nie było z ubezpieczycielem, policji też nie było. powiedzałem tak jak było bez zadnej sciemy, ze dzik na drodzie stał, było ciemno i slisko i nie wyhamowałem, itp i nie robili problemów zadnych

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.