Skocz do zawartości

Szkoda całkowita - how to?


el_guapo

Rekomendowane odpowiedzi

> Tu

> http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=287685535&page=0&vc=1#Post287685535

> Fabie mi zepsuli

Bardziej mi chodziło o TU. W każdym ogródku każdy inaczej grabi. Bardzo możliwe, ze w jakimś intersirku czy linku wycenili by naprawę na 5 tyś i poprosili o konto do wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 31700zł

> No, ale jak ktoś IC liczy za 2000zł, a pokrywę schowka w bagażniku za 1350zł, to mnie już nic nie

> zdziwi.

> Zmieniam warsztat

Wycena poszła do TU, ale nastąpił "cud" nr.1 - cena IC spadła z 2kpln do 1kpln. Cud nr.2: z listy zniknęła "pokrywa podłogi bagażnika" za 1350zł, oraz - cud nr.3 - moje, dokładane DRL'e z ChRLD wycenione przez ASO na 500zł pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , oraz - cud nr.3 - moje, dokładane DRL'e z

> kto bogatemu zabroni montaż tak drogich lampek

> Licz się że możesz autem nie pojechać na wakacje.

Auto stoi już w innym serwisie - wycena 24kpln - i ma być gotowe do max.20go.

Ja śmigam 2-miesięczną Avensis, z przebiegiem 6000km, ło takom:

Toyota-Avensis-380.jpg

Fajne kombi, ale nie za obszerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, powiedzcie mi szanowni obywatele i obywatelki na co zwrócić uwagę po takiej naprawie?

Niewątpliwie zadanie jest prostsze niż przy kupnie auta, kiedy to szukamy śladów napraw których być może nigdy nie było - tu wiem co było walnięte, ale...no właśnie:

- odcień lakieru (choć zakładam, że na elementach plastikowych może być lekko inny)

- "faktura" lakieru

- pył lakierniczy w zakamarkach (ma być usunięty)

- obecność wszystkich spinek

- itepe, idede...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - łączenie blach nie powinno być widać ingerencji

Takiej opcji nie ma - z zewnątrz tylko plastiki, ew. łączenia blach (pas) pod zderzakiem tylnym.

> - odkurz po malowaniu pod uszczelkami itp.

To nie schodzi pod odkurzaczem - to trzeba mokrą szmatą przelecieć zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem całkę z PZU. Dostali wycenę ASO na 12 tys zł (wartość auta 13). Napisałem pismo - naprawili do wartości auta.

Zlożyłem też papiery w sprawie szkody "zdrowotnej" wraz z utratą dochodu - wypłacili co do grosza.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i ErgoHestia się doigała - mogli ryczałtem płącić za Mondeo wesja "golas" dla mnie, ale że "łaskawie" dali mi go na niecały tydzień i kolejne dni były "nienegocjowalne", to zmieniłem warsztat...

...i zamiast niecałych 900zł zrobiło się ponad 9000zł clown.gif

287731477-ergo1.jpg

287731477-ergo2.jpg

post-3756-14352524237098_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.