Skocz do zawartości

Kupujemy Zafirke ...


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Jest duże parcie na zakup Opla.

W sumie to chodzi na dzień dzisiejszy o tego typa.

Może ktoś coś o nim lub o komisie, który go sprzedaje powiedzieć?

Autko co prawda nie dla mnie ale ma zostać w rodzinie więc szkoda kupować trupa.

Ogólnie pomysł był taki by to była Zafira B po lifcie w benzynie 1.8 ze szklanym dachem. grinser006.gif Ale ze świecą takiej szukać. No chyba że ktoś ma to biere zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dorobione wloskie blachy.U mnie skonczylo sie to rekwiracja auta przez policje jako kradzione. Ale

> nie mowie ze tak jest w tym przypadku,zalecam czujnosc:) ja mam akurat diesla 1.7.Auto fajne.

Przez dorobione masz na myśli że nie jest jest to oryginalna włoska tablica rej. tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest duże parcie na zakup Opla.

> W sumie to chodzi na dzień dzisiejszy o tego typa.

> Może ktoś coś o nim lub o komisie, który go sprzedaje powiedzieć?

> Autko co prawda nie dla mnie ale ma zostać w rodzinie więc szkoda kupować trupa.

> Ogólnie pomysł był taki by to była Zafira B po lifcie w benzynie 1.8 ze szklanym dachem. Ale ze

> świecą takiej szukać. No chyba że ktoś ma to biere

Jeśli wiesz w jaki sposób w tym silniku reguluje się luzy zaworowe (co w przypadku instalacji LPG może mieć znaczenie) to reszta bolączek jak w innych tego typu pojazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przez dorobione masz na myśli że nie jest jest to oryginalna włoska tablica rej. tak?

tak to nadrukowana na plastiku sciema.Ja sie dziwie ze ludzie tak auta zwożą.Przejazd przez Austrie i Słowacje musi być nielada nerwowy:) No chyba ze na lawecie i teraz na sztuke daja do zdjec tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak to nadrukowana na plastiku sciema.Ja sie dziwie ze ludzie tak auta zwożą.Przejazd przez Austrie

> i Słowacje musi być nielada nerwowy:) No chyba ze na lawecie i teraz na sztuke daja do zdjec

> tylko

Zwożą je lorami, a wyklejanki są po to by napaleni kupujący "mogli" odjechać na kołach, bo komisiarz kupi 30 dniowe OC i mówi, że można wracać na kołach, mało kto wie, że można, ale...do pierwszej kontroli lub stłuczki, dopiero potem ból bo się okazuje, że samochód wymeldowany za granicą, a nie dopuszczony do ruchu w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwożą je lorami, a wyklejanki są po to by napaleni kupujący "mogli" odjechać na kołach, bo

> komisiarz kupi 30 dniowe OC i mówi, że można wracać na kołach, mało kto wie, że można,

> ale...do pierwszej kontroli lub stłuczki, dopiero potem ból bo się okazuje, że samochód

> wymeldowany za granicą, a nie dopuszczony do ruchu w PL.

Rozumie, że przez nie dopuszczony do ruchu w PL masz na myśli - nie zarejestrowany? czy też coś jeszcze. Bawisz się w to widzę to rzuć trochę info 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumie, że przez nie dopuszczony do ruchu w PL masz na myśli - nie zarejestrowany? czy też coś

> jeszcze. Bawisz się w to widzę to rzuć trochę info

tak bo on zostal wymeldowany we Włoszech a tutaj nie zarejestrowany w zaden sposob.SPosobem na to sa tablice wywozowe np.niemieckie ale to juz inwestycja.Mowie najwazniejsze jest pochodzenie auta bo tam roi sie od kradzionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest duże parcie na zakup Opla.

> W sumie to chodzi na dzień dzisiejszy o tego typa.

> Może ktoś coś o nim lub o komisie, który go sprzedaje powiedzieć?

> Autko co prawda nie dla mnie ale ma zostać w rodzinie więc szkoda kupować trupa.

> Ogólnie pomysł był taki by to była Zafira B po lifcie w benzynie 1.8 ze szklanym dachem. Ale ze

> świecą takiej szukać. No chyba że ktoś ma to biere

Oczywiście wierzysz w przebieg podany w ogłoszeniu? Siedmioletnie auto z lpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest duże parcie na zakup Opla.

Poproś od Pana VINietu i postaraj sie o historie serwisową w ASO.

Jest duża szansa że parcie na Opla zmieni sie w pełne gacie po lekturze tegoż dokumentu biglaugh.gif

Poza tym ten silnik i LPG to średni pomysł. Ja bym sie w to nie pchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.