Skocz do zawartości

"gratem" na wakacje


angrius

Rekomendowane odpowiedzi

nie bajka, 140, kierownica zaczęła pulsacyjnie drgać, zjechałem na pas awaryjny a auto im wolniej tym bardziej podskakuje... zatrzymałem się a tu garb przez pół obwodu opony na środku bieżnika... po zdjęciu opony wyszło że kord strzelił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bajka, 140, kierownica zaczęła pulsacyjnie drgać, zjechałem na pas awaryjny a auto im wolniej

> tym bardziej podskakuje... zatrzymałem się a tu garb przez pół obwodu opony na środku

> bieżnika... po zdjęciu opony wyszło że kord strzelił...

czyli powietrze nie uszło, a to zmienia postać rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli powietrze nie uszło, a to zmienia postać rzeczy

Kumpel dostal wystrzal przy 120 i normalnie zjechal. Mi pekla sprezyna przy 160 zlosnik.gif huk byl taki jakbym granatem dostal zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Ty nie masz wakacji, bo pracujesz w ich trakcie.

> Jeśli kręcisz 60kkm rocznie, to raczej nie robisz tego prywatnie, tylko zawodowo.

> Więc w Twoim przypadku jeżdżenie samochodem jest samo w sobie pracą, więc wakacji mieć nie

> będziesz.

Eeeeee? Nic z tego nie rozumiem.

Ale będę się cieszył moimi nie-wakacjami. A moja praca nie polega tylko na jeżdżeniu, po prostu muszę się dostać w miejsca gdzie ją wykonuję.

niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeeeee? Nic z tego nie rozumiem.

> Ale będę się cieszył moimi nie-wakacjami. A moja praca nie polega tylko na jeżdżeniu, po prostu

> muszę się dostać w miejsca gdzie ją wykonuję.

No nie wiem co tu rozumieć, bo dla mnie sprawa prosta.

Ale na wszelki wypadek :

jeśli na co dzień w pracy/do pracy używasz samochodu i bez niego nie możesz pracować bo się zwyczajnie nie da *, to jeżdżenie jest po prostu nierozerwalną częścią Twojej pracy, specyfiką pracy.

Tak więc na tej podstawie stwierdzam obiektywnie, że na wakacjach nie odpoczniesz od części swojej pracy, bo jedziesz samochodem.

Idąc krok dalej, to nadal będziesz jeździł jak szalony** w wakacje, a chyba nie o to chodzi.

* nie mówimy o dojeździe do pracy po mieście, jak da się jechać zastępczo innym środkiem komunikacji

** żeby nakręcić 60kkm rocznie to średnio dziennie, wliczając soboty i niedziele przejeżdżasz 167km. Spędzasz miesięcznie zatem minimum 100godzin w samochodzie. To 4 doby. To tak jak byś 1go każdego miesiąca wszedł do auta i wyszedł z niego 5go. Nie wiem zatem czy perspektywa spędzenia w nim kolejnych dni na urlopie jest kusząca. No chyba, ze jedziesz tym to się nie dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem co tu rozumieć, bo dla mnie sprawa prosta.

> Ale na wszelki wypadek :

> jeśli na co dzień w pracy/do pracy używasz samochodu i bez niego nie możesz pracować bo się

> zwyczajnie nie da *, to jeżdżenie jest po prostu nierozerwalną częścią Twojej pracy, specyfiką

> pracy.

> Tak więc na tej podstawie stwierdzam obiektywnie, że na wakacjach nie odpoczniesz od części swojej

> pracy, bo jedziesz samochodem.

> Idąc krok dalej, to nadal będziesz jeździł jak szalony** w wakacje, a chyba nie o to chodzi.

> * nie mówimy o dojeździe do pracy po mieście, jak da się jechać zastępczo innym środkiem

> komunikacji

> ** żeby nakręcić 60kkm rocznie to średnio dziennie, wliczając soboty i niedziele przejeżdżasz

> 167km. Spędzasz miesięcznie zatem minimum 100godzin w samochodzie. To 4 doby. To tak jak byś

> 1go każdego miesiąca wszedł do auta i wyszedł z niego 5go. Nie wiem zatem czy perspektywa

> spędzenia w nim kolejnych dni na urlopie jest kusząca. No chyba, ze jedziesz tym to się nie

> dziwię.

Zarabiaj na życie robiąc to co lubisz, wtedy nie będziesz musiał pracować, a wakacje będą trwały cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.