Skocz do zawartości

Lipiec- ciepło - i wszystko się klei


12345

Rekomendowane odpowiedzi

> Na moim Śląsku się gada normalnie, a nie jakąś mieszanką polsko-czesko-niemiecką. Wiz nie trzeba i

> zawsze najcieplej jest

niestety najcieplej to jest na wschodzie - w Rzeszowie.

JA raz w miesiącu 18 zł za " krakowską" A4.

W sobote znów pomykam na Rzeszów.

A nie wiem Kazu czy tak nas bedziesz odwiedzal jak ci za 2 lata winiety wprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rezystor dmuchawy

Okazało się że to nie rezystor, bo dziś wentylator zaczął normalnie kręcić, na wszystkich biegach. Wcześniej działał tylko na pierwszym. Jakby było coś przepalone to samo by się nie naprawiło.

Najtrudniej znaleźć przyczynę usterki, jak raz działa, a innym razem nie. niewiem.gif

Wychodzi na to że trzeba sprzedać Cromę i kupić jakieś mniej tajemnicze auto zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no a ja dziś wreszcie zrealizowałem swój prezent urodzinowy....

> Śmigałem po torze pełnej krwi włoską maszyną:

> długo nie schodził z .....

dobrze że nie traktorem 270751858-jezyk.gif

no ale pozazdrościć

w ile zużyłeś bak paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi z okolic Katowic, robimy jakiś spocik za tydzień w weekend? Oczywiście inni też mile widziani. Coś w maju Kazu wspominał że będzie i może też wpadnie się przywitać... kilka cromek w jednym miejscu zobaczyć by się przydało wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla ludzi z okolic Katowic, robimy jakiś spocik za tydzień w weekend? Oczywiście inni też mile

> widziani. Coś w maju Kazu wspominał że będzie i może też wpadnie się przywitać... kilka

> cromek w jednym miejscu zobaczyć by się przydało

za tydzien w weekend bede jeszcze w Grecji, bo wlasnie za 3h wylatuje, i w nastepny poniedzialek wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To co Panowie robimy po 28 lipca spota, bo chlopaki z insigni tez chca robic, to mize w tym samym

> czasie z nimi zrobimy?

Jestem za, mam do końca miesiąca na rano ale trzeba ustalić termin bo mam tez inne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem za, mam do końca miesiąca na rano ale trzeba ustalić termin bo mam tez inne plany.

To piszcie jaki dzien wam pasuje, i ustalimy jeden dzien i godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje 2014 uważam za skończone... jutro powrót do domu .... Opuściłem Gdańsk z piękną pogodą na rzecz Poronina - Zakopanego sick.gif

zaliczyłem:

- dwa razy gradobicie sick.gif

- rysa na drzwiach od jakiegoś turysty

- ulewy i pływanie autem po drodze asfaltowej ( takiego oberwania to ja nie widziałem jeszcze) dobrze że miałem nowe opony bo bym czacha.gif

Na razie wyleczyłem się z urlopów w Polsce... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wakacje 2014 uważam za skończone... jutro powrót do domu .... Opuściłem Gdańsk z piękną pogodą na

> rzecz Poronina - Zakopanego

> zaliczyłem:

> - dwa razy gradobicie

> - rysa na drzwiach od jakiegoś turysty

> - ulewy i pływanie autem po drodze asfaltowej ( takiego oberwania to ja nie widziałem jeszcze)

> dobrze że miałem nowe opony bo bym

> Na razie wyleczyłem się z urlopów w Polsce...

Zostały Ci jakieś ślady po gradobiciu? frown.giffrown.giffrown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Opuściłem Gdańsk z piękną pogodą na

> rzecz Poronina - Zakopanego

> zaliczyłem: - ulewy i pływanie autem po drodze asfaltowej

Od paru lat z podobnych powodów także odpuściłem sobie rejony Zakopca , a takie refleksje przyszły po 4-dniowym nieustającym deszczu przy +10oC podczas czerwcowgo weekendu rainy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wakacje 2014 uważam za skończone... jutro powrót do domu .... Opuściłem Gdańsk z piękną pogodą na

> rzecz Poronina - Zakopanego

> zaliczyłem:

> - dwa razy gradobicie

u nas burza była

> - rysa na drzwiach od jakiegoś turysty

a to standart nawet w markecie

> - ulewy i pływanie autem po drodze asfaltowej ( takiego oberwania to ja nie widziałem jeszcze)

dobrze że masz wysokie auto. Pomyśl sobie żebyś np.....Insignią jechał hehehe biglaugh.gif

> Na razie wyleczyłem się z urlopów w Polsce...

aja za 2 tyg - w Polskę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja w piatek do 20 w robocie.

Jakby nie było zawsze komuś nie spasuje, albo praca albo jakieś obowiązki... proponuję aby Kazu napisał kiedy mu odpowiada bo to on jest Gościem i kto będzie mógł przyjedzie, myślę że godzina nawet koło 19 była by ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zostały Ci jakieś ślady po gradobiciu?

Nawet nie sprawdzałem jeszcze na aucie ..... uciekałem z synem chroniąc się pod drzewami... a walił jak duży groszek ... sick.gif

A zapomniałem dodać - uderzenie pioruna jakieś 100-150 metrów od naszego domu w którym przebywaliśmy.... podczas zabawy dzieci na placu ... niebo było pochmurne ale nie padało i nic nie zapowiadało burzy z piorunami i nagle BUM sick.gif sosnę obłupało z kory na całej wysokości oslabiony.gif Zresztą tego samego dnia usłyszałem o porażeniu dwójki turystów przez pioruny w górach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byle by ni trwało do 20 - bo nie zdąrze heheh

> Tak więc czekamy na Gościa

Co do weekendu 2 sierpnia, to nie wiem czy dam rade, w tygodniu predzej i godziny mysle po 15 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wakacje 2014 uważam za skończone... jutro powrót do domu .... Opuściłem Gdańsk z piękną pogodą na

> rzecz Poronina - Zakopanego

> zaliczyłem:

> - dwa razy gradobicie

> - rysa na drzwiach od jakiegoś turysty

> - ulewy i pływanie autem po drodze asfaltowej ( takiego oberwania to ja nie widziałem jeszcze)

> dobrze że miałem nowe opony bo bym

> Na razie wyleczyłem się z urlopów w Polsce...

O widzisz, a ja wróciłem z okolic Łeby i na szczęście mam masę fajnych wspomnień.

Przez cały pobyt nie spadła ani kropla deszczu, tylko w morzu darmowa krioterapia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O widzisz, a ja wróciłem z okolic Łeby i na szczęście mam masę fajnych wspomnień.

> Przez cały pobyt nie spadła ani kropla deszczu, tylko w morzu darmowa krioterapia

Zazdroszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.