Skocz do zawartości

Jaki spokojny turystyk?


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie na przyszly sezon nad czyms do dalszych wypadow. Budzet kolo 10 tys. Wymagania

-wygodne zaiweszenie dobrze wybierajace dziury w drodze i dajace rade takze na szutrach, na skladaniu w winkle nie za bardzo mi zalezy

-silnik minimum 2 cylindry, ale litra nie potrzebuje, cos w okolicach 600 cmm

-kanapa taka zebym na palcach nie stawal przy 180cm

-dobrze widoczne tylnie swiatlo dla kierowcow

Na jakie modele patrzec? Prosba o opinie tych co mieli okazje posmigac danym modelem, bo mniej wiecej wiem co jest na rynku teoretycznie spelniajace wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zastanawiam sie na przyszly sezon nad czyms do dalszych wypadow. Budzet kolo 10 tys. Wymagania

> -wygodne zaiweszenie dobrze wybierajace dziury w drodze i dajace rade takze na szutrach, na

> skladaniu w winkle nie za bardzo mi zalezy

> -silnik minimum 2 cylindry, ale litra nie potrzebuje, cos w okolicach 600 cmm

> -kanapa taka zebym na palcach nie stawal przy 180cm

> -dobrze widoczne tylnie swiatlo dla kierowcow

> Na jakie modele patrzec? Prosba o opinie tych co mieli okazje posmigac danym modelem, bo mniej

> wiecej wiem co jest na rynku teoretycznie spelniajace wymagania.

Do wymagań pasuje jak ulał Suzuki DL650 V-Strom. Wygodne moto, mało pali, pojemny bak, dobra osłona przed wiatrem. Tylko ma małą prędkość max. około 170 km/h więc zapasu nie ma dużego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do wymagań pasuje jak ulał Suzuki DL650 V-Strom. Wygodne moto, mało pali, pojemny bak, dobra osłona

> przed wiatrem. Tylko ma małą prędkość max. około 170 km/h więc zapasu nie ma dużego

Vmax mnie nie interesuje, staram sie smigac przepisowo, a jak wybieranie dziur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepsze niż w sprzęcie 4oo

> Poczytaj sobie też ten test : Honda Transalp vs Kawasaki KLE 650 vs Suzuki V-Strom 650

> Ale tak ze 20% do budżetu musisz co najmniej dołożyć żeby kupić DL-a w sensownym stanie

spoko z tym raczej problemów nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zastanawiam sie na przyszly sezon nad czyms do dalszych wypadow. Budzet kolo 10 tys. Wymagania

> -wygodne zaiweszenie dobrze wybierajace dziury w drodze i dajace rade takze na szutrach, na

> skladaniu w winkle nie za bardzo mi zalezy

> -silnik minimum 2 cylindry, ale litra nie potrzebuje, cos w okolicach 600 cmm

> -kanapa taka zebym na palcach nie stawal przy 180cm

> -dobrze widoczne tylnie swiatlo dla kierowcow

> Na jakie modele patrzec? Prosba o opinie tych co mieli okazje posmigac danym modelem, bo mniej

> wiecej wiem co jest na rynku teoretycznie spelniajace wymagania.

zdecydowanie idź w małego DL'a fajny motocykl, sprawdzi się w mieści i na długich trasach, wygodny, świetna pozycja, dobra ochrona przed wiatrem, niskie spalanie... czego chcieć więcej... no chyba że chcesz podróżować z plecaczkiem to może hamulcy i mocy brakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdecydowanie idź w małego DL'a fajny motocykl, sprawdzi się w mieści i na długich trasach, wygodny,

> świetna pozycja, dobra ochrona przed wiatrem, niskie spalanie... czego chcieć więcej... no

trasy i wygoda mnie interesuje smile.gifok.gif

> chyba że chcesz podróżować z plecaczkiem to może hamulcy i mocy brakować

nie, plecak zostawiam w domu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakbyś szukał sprawdzonego motka to zaloguj się na Vstrom Club Polska i pytaj kolegę Koyot'a

> specjalizuje się w Vstromach

niezły dzik ten Koyot, ledwo ogłoszenie wystawi a ludziska biorą w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.