Skocz do zawartości

Fiat 500X bez camo ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> To jest naprawdę ciężkie do zrozumienia Skoda jest ok. Fiat już nie.

Fiat 500 jest stylizowany na styl retro i jest oki bo nawiązuje do poprzednika ale tworzenie całej gamy marki na tą samą modłę jest przesadą . Styl retro nie każdemu przypada do gustu i w mojej ocenie nie pasuje do marki Fiata.Podobnie Mini- owszem - mini cooper jak najbardziej ale reszta? co to ma być? no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat 500 jest stylizowany na styl retro i jest oki bo nawiązuje do poprzednika ale tworzenie całej

> gamy marki na tą samą modłę jest przesadą . Styl retro nie każdemu przypada do gustu i w mojej

> ocenie nie pasuje do marki Fiata.Podobnie Mini- owszem - mini cooper jak najbardziej ale

> reszta? co to ma być?

Mam wrażenie, że bardziej uczepiłeś się nazwy a nie podobieństwa do 500tki. Ja tam patrzę na całokształt i widzę ładny samochód a nie motoryzacyjną retrospekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam wrażenie, że bardziej uczepiłeś się nazwy a nie podobieństwa do 500tki. Ja tam patrzę na

> całokształt i widzę ładny samochód a nie motoryzacyjną retrospekcję.

I dlatego na szczescie mamy oferty roznych producentow.

Ty widzisz jedno, ja z kolega co innego i wszyscy mamy wybor ok.gif

Co tu zreszta rozprawiac o gustach, Tobie nie podobaja sie Skody czy BMW a mnie Fiaty

Ja postrzegam kierunek w ktorym Fiat podąża za błędny, Ty nie. A rynek zweryfikuje kto miał racje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I dlatego na szczescie mamy oferty roznych producentow.

> Ty widzisz jedno, ja z kolega co innego i wszyscy mamy wybor

> Co tu zreszta rozprawiac o gustach, Tobie nie podobaja sie Skody czy BMW a mnie Fiaty

> Ja postrzegam kierunek w ktorym Fiat podąża za błędny, Ty nie. A rynek zweryfikuje kto miał racje

Zgadzam się ze wszystkim oprócz BMW grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktos przylapal, zrobil, $$ dostal[...]

> -gdzies juz to bylo, tyl mazda 3????

> Klepane razem z Jeep Renegade, platforma ta sama... inny srodek i styl. FWD, AWD.

> Silniki (u mnie) od 81kW 1.6-litre do 137kW 2.4-litre.

> Credits: Quattroruote

Pomijając politykę Fiata odnośnie nazywania modeli muszę stwierdzić, iż ów baaaardzo mi się podoba food.giffood.giffood.gif

Z tym, że ja mogę się nie znać bo mi się Juke podoba food.giffood.giffood.gif

EDIT: zobaczyłem zdjęcia tyłu icon_eek.gif mógłby być ale wolałbym na parking podchodzić od przodu clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pomijając politykę Fiata odnośnie nazywania modeli muszę stwierdzić, iż ów baaaardzo mi się podoba

> Z tym, że ja mogę się nie znać bo mi się Juke podoba

> EDIT: zobaczyłem zdjęcia tyłu mógłby być ale wolałbym na parking podchodzić od przodu

Potwierdzam smile.gif Przód super, ale ten tył jakoś takoś mi nie leży... ale ogólnie to auto bardzo fajne smile.gif W końcu coś się ruszyło u Fiata! Teraz jeszcze nowe Alfy i będzie to szło w dobrym kierunku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód wygląda jak projekt z końca lat 90-tych ubiegłego wieku . Jak dzisiaj można coś takiego

> wypuścić na rynek? Będzie kolejna klapa, chyba że cena na poziomie Dacii albo jakiś

> nadzwyczajny wypas w tej klasie, a w oba nie wierzę . Co ten Fiat wyprawia?

To co VW, najbardziej widoczne różnica pomiędzy ostatnimi generacjami to kształt reflektorów i zderzaków. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.